Zamknij

Jak zdradza zodiakalny Rak? Po tym poznasz, że ma kogoś na boku

17.08.2021 15:20
Zakochani
fot. Shutterstock

Podejrzewasz, że twój partner spod znaku Raka ma romans? Poniżej znajdziesz wskazówki, które podpowiedzą ci, czy twoje obawy są słuszne.

Boisz się, że twój partner cię zdradza, ale nie jesteś pewna, jak mogłabyś to sprawdzić? Astrologia może ci pomóc. Poszczególne znaki zodiaku zachowują się inaczej, kiedy nawiązują sekretny romans. Przekonaj się, jak zdradza zodiakalny Rak.

Zobacz także: Jak zerwać z zodiakalnym Rakiem? 5 przydatnych wskazówek

Czy mężczyzna spod znaku Raka jest wierny?

Rak to znak zodiaku, który rzadko bywa kojarzony ze zdradą. Według astrologów jest jednym z najwierniejszych i najbardziej lojalnych znaków. Jeśli decyduje się na niewierność, musi to wynikać z tego, że czuje się nieszczęśliwy w związku.

Jak zdradza zodiakalny Rak?

Oto lista zachowań, po których możesz poznać, że mężczyzna spod znaku Raka nie jest ci wierny:

1. Ciągle ma o coś żal

Raka, który dopuścił się niewierności, dręczą ogromne wyrzuty sumienia. Zaczyna więc doszukiwać się w zachowaniu partnera rzeczy, o które mógłby być na niego zły. Jeśli ciągle mu coś nie pasuje, może to wskazywać na to, że dopuścił się zdrady. 

2. Podkreśla, że ma sekrety

Mężczyzna spod tego znaku chce, by partnerka była osobą, której mówi o wszystkim. Jeśli ją skrzywdził, podświadomie pragnie się do tego przyznać i poprosić o wybaczenie. Wysyła wtedy sygnały, że potrzebuje atmosfery wsparcia i zrozumienia.

3. Walczy o związek

Jeśli zodiakalny Rak często mówi partnerowi o tym, że w związku występują jakieś problemy, które należy rozwiązać, a następnie bada jego reakcję, może to być sygnał jego niewierności. Z całą pewnością wskazuje na to, że ma wątpliwości co do przyszłości relacji. Może wtedy mieć już kogoś innego na oku. 

4. Okazuje smutek

Kiedy Rak czuje się zagubiony i przytłoczony tym, że spotyka się z dwiema osobami naraz, często stara się podkreślić, jak bardzo mu z tym źle. Liczy na to, że partner zmartwi się jego zachowaniem i zacznie dopytywać o to, co się dzieje.

5. Chce być przyłapany

Gdy wszystkie inne metody zawodzą, Rak pragnie, by sprawa znalazła wreszcie swój dramatyczny finał. Nie tylko pragnie doprowadzić do sytuacji, w której druga osoba dowie się o zdradzie, lecz także oczekuje awantur i płaczu. Wszystko musi się zakończyć burzliwym rozstaniem albo wyznaniami miłości. 

Zobacz także: Zodiakalny Rak po rozstaniu. Zobacz, czego się po nim spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?