Zamknij

Jak zdradza zodiakalny Koziorożec? Po tym poznasz, że ma kogoś na boku

23.09.2021 14:04
Zakochani
fot. Shutterstock

Podejrzewasz, że twój partner spod znaku Koziorożca ma romans? Poniżej znajdziesz wskazówki, które podpowiedzą ci, czy twoje obawy są słuszne.

Boisz się, że twój partner cię zdradza, ale nie jesteś pewna, jak mogłabyś to sprawdzić? Astrologia może ci pomóc. Poszczególne znaki zodiaku zachowują się inaczej, kiedy nawiązują sekretny romans. Przekonaj się, jak zdradza zodiakalny Koziorożec.

Zobacz także: Zodiakalny Koziorożec w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Czy Koziorożec jest wierny?

Prawdopodobieństwo, że Koziorożec zdradziłby swoją partnerkę, jest raczej niewielkie. Ten znak zodiaku jest odpowiedzialny i lojalny wobec bliskich. Nie skrzywdziłby ukochanej z premedytacją. Jednak część mężczyzn spod tego znaku w trudniejszych momentach życia decyduje się na romans, którego później żałują.

Jak zdradza Koziorożec?

Oto lista zachowań, po których możesz poznać, że Koziorożec nie jest ci wierny:

1. Stał się chmurny i zamknięty w sobie

Jeśli Koziorożec wydaje się zamyślony, smutny i unika kontaktu, może to oznaczać, że potrzebuje odsunąć się od swoich najbliższych. Postępuje w taki sposób wtedy, gdy czuje, że musi rozwiązać jakiś problem. Czasem zdarza mu się wtedy nawiązać niewinny flirt, który odciąga go od trosk.

2. Coraz częściej stwierdza, że jest mu wszystko jedno

Mężczyzna spod tego znaku dba o to, na czym mu zależy - dotyczy to zarówno relacji z ludźmi, jak i rzeczy materialnych. Kiedy jest w depresyjnym nastroju, zaczyna powtarzać, że nie ma to żadnego sensu. To może być wskazówka, że przestał traktować swój związek poważnie.

3. Wygłasza wykłady o niewierności

Koziorożec lubi tłumaczyć sobie ludzkie zachowania. Jeśli rozmyśla o zdradzie, może dzielić się przemyśleniami na jej temat. Wypowiada wtedy refleksje świadczące o tym, że jego zdaniem niewierność da się usprawiedliwić. Nie oznacza to jeszcze, że się jej dopuścił - ale może rozważać taką możliwość.

4. Mówi, że jest złym człowiekiem

Część niedojrzałych emocjonalnie mężczyzn spod znaku Koziorożca ma tendencję do wyobrażania sobie, że są typami spod ciemnej gwiazdy. Ilekroć zrobią coś złego, uważają samych siebie za wcielenie diabła. Można więc nabrać podejrzeń co do ich zachowania, gdy nagle zaczynają twierdzić, że nie są dobrymi ludźmi.

5. Przyznaje się wprost

Najczęściej jednak Koziorożec okazuje się takim partnerem, który nawet po przeprowadzeniu dwuznacznej rozmowy z kobietą, która nie jest jego partnerką, przyzna się do wszystkiego. Rzadko się zdarza, by przedstawiciele tego znaku oszukiwali swoich bliskich.

Zobacz także: Zodiakalny Baran po rozstaniu. Zobacz, czego się spodziewać