Zamknij

Jak zdobyć zodiakalnego Raka? To prostsze, niż ci się wydaje!

08.07.2020 12:02
jak zdobyć zodiakalnego raka
fot. Shutterstock

Rak w miłości jest wrażliwym i kochającym partnerem. Nic dziwnego, że chcesz się z nim związać! Jak to zrobić? Poznaj niezawodny sposób na to, by zdobyć jego serce!

Jak uwieść kobietę i mężczyznę spod znaku Raka? Wystarczy, że zrozumiesz jego charakter. Ten znak zodiaku bardzo różni się od pozostałych. Dowiedz się, jaka jest jego tajemnica!

Mężczyzna Rak - jak go zdobyć?

Jedno musisz wiedzieć na pewno - ten mężczyzna jest delikatny. Nie spodziewaj się po Raku zdecydowanych działań. Nawet kiedy mu się spodobasz, prędzej będzie o tobie marzył przesiadując samotnie w pokoju, niż zaprosi cię na randkę. To typ marzyciela, a na dodatek jest nieśmiały. Mężczyzna spod znaku Raka doskonale wie, że kobiety chętniej interesują się typem macho, więc często ukrywa swoją wrażliwość. Uwierz jednak, że spośród wszystkich znaków to właśnie on jest najbardziej skłonny do wzruszeń. Potrzebuje miłości i wsparcia, a za rodzinę i przyjaciół oddałby życie. Brzmi jak ideał? Być może, jednak jego zmienne nastroje niektóre kobiety potrafią doprowadzić do szału.

Jeśli jesteś typem romantyczki, to z pewnością jest mężczyzna dla ciebie. Wystarczy, że będziesz polegała na swojej intuicji. Jaki jest najlepszy sposób na pierwszą randkę? Oczywiście spacer na łonie natury, z którą jest silnie związany. Zdobywaj jego zaufanie stopniowo, dlatego że jest bardzo nieśmiały. Rak boi się zakochać, bo nosi głęboko w sercu rany po poprzednich związkach. Będzie ostrożny w nawiązywaniu nowej znajomości. Daj mu czas. Jednak ty sama bądź bezpośrednia. Okaż mu otwarcie, że ci się podoba. Doceni twoją szczerość i nie będzie się obawiał odrzucenia. Kiedy już się otworzy, zadbaj o pogłębienie waszej więzi w rozmowie o uczuciach. Bądź ciepła, delikatna, ale zdecydowana. To pomoże ci go zdobyć!

Kobiece znaki zodiaku, które pasują do mężczyzny Raka: Lew, Byk i Waga

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej dopasowane w łóżku. Z nimi przeżyjesz niezapomniane chwile!

Kobieta Rak - jak ją zdobyć?

Pani spod tego znaku marzy o wielkiej, romantycznej miłości jak z filmu. Nawet jeśli sprawia zupełnie inne pozory, z biegiem czasu przekonasz się, że najbardziej pragnie tego, aby ktoś się nią zaopiekował. W pierwszej kolejności musisz jej zapewnić poczucie bezpieczeństwa i zadbać o to, by zechciała ci zaufać. Kiedy zacznie opowiadać o swojej rodzinie i przyjaciołach, możesz mieć pewność, że zdobyłeś miejsce w jej sercu. Jak ją przy sobie zatrzymać? Nigdy nie możesz jej okłamywać. Wrażliwa pani Rak natychmiast się zorientuje, jeśli zaczniesz zatajać przed nią prawdę. A wtedy zamknie przed tobą dostęp do swoich uczuć.

Dobrym sposobem na randkę z kobietą spod tego znaku będzie jakieś ciche miejsce albo park. Nie zapraszaj jej tam, gdzie spotkacie tłumy. Poczuje się tym przytłoczona. Spraw, żeby poczuła się spokojnie, a najlepiej - jak w domu. Jeśli się zgodzi, zaproś ją do siebie i ugotuj coś dla niej. Będzie rozczulona. Nie spiesz się jednak z zapraszaniem jej po tym do sypialni! W ten sposób możesz ją spłoszyć. Zaczekaj, aż poczuje się z tobą komfortowo.

Męskie znaki zodiaku, które pasują do kobiety Raka: Wodnik, Skorpion, Byk

A Wy jaki macie sposób na uwiedzenie zodiakalnego Raka?

Który znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?