Zamknij

Jak zdobyć zodiakalnego Lwa? Rozpal jego płomień!

09.07.2020 13:48
jak zdobyć lwa
fot. Shutterstock

Zodiakalny Lew to znak, którym opiekuje się samo Słońce. Jest radosny jak dziecko i jednocześnie ogniście namiętny. Z Lwem można żyć pełnią życia, czerpać przyjemności garściami. Jednak wcale nie tak łatwo zdobyć zodiakalnego Lwa! A co dopiero przy sobie zatrzymać... Sprawdź, co należy zrobić, aby ci się udało!

Kobieta i mężczyzna Lew w miłości są bardzo pewni siebie, a nieśmiałość jest dla nich czymś, czego nie tylko nie odczuwają, ale też w ogóle nie są w stanie zrozumieć. Zawsze bezpośredni, otwarcie wyrażają swoje uczucia i od innych oczekują tego samego. Niektóre Lwy to urodzeni aktorzy, są niedojrzali i potrzebują zrobić wszystko, aby być w centrum zainteresowania. Jeśli jednak spotkałeś/aś Lwa, który takie wybryki pamięta jedynie z dzieciństwa, wiesz doskonale, że ten drapieżny dziki kot ma szczerozłote serce. Jak je zdobyć? Poznaj na to sposób!

Horoskop miłosny dla Lwa

Mężczyzna Lew - jak go zdobyć?

Możesz spotkać dwa typy mężczyzn spod znaku Lwa. Pierwszy z nich jest najgłośniejszy w towarzystwie, przechwala się drogimi gadżetami i zachowuje się jak król otoczony grupą poddanych. Takiego Lwa nie możesz zdobyć, jedynie on może zdobyć ciebie. Musi na ciebie zapolować, żeby później traktować cię jak swoje trofeum. Niestety nie możesz być pewna, czy będzie to robił z szacunkiem. Aby go zainteresować, zagraj przed nim rolę kobiety, której każdy pragnie, a on jeden nie może mieć. Szybko postanowi udowodnić, że jest zupełnie inaczej. Jednak później, kiedy już osiągnie swój cel, może cię porzucić.

Drugi typ spotykany pośród Lwów to bardzo pewny siebie mężczyzna, który do wszystkich bez wyjątku odnosi się z wielką życzliwością. Jest silny, odważny i konsekwentnie realizuje swoje cele - inni ludzie nazywają takie pragnienia marzeniami, ale dla niego nie ma rzeczy nie zdobycia - a na dodatek potrafi wszystkich rozbawić. Jednocześnie jest skory do pomocy, w naturalny sposób opiekuje się słabszymi i zawsze ma do powiedzenia coś miłego. Ten typ mężczyzny Lwa to prawdziwy anioł i niejedna marzy, aby był jej stróżem. Jak do tego doprowadzić? Wystarczy go o to poprosić. Doceni każdą szczerą rozmowę, w której będziesz starała się przed nim otworzyć. Daj mu do zrozumienia, że to właśnie z nim czujesz się najbezpieczniej i jego rady są dla ciebie pomocne. Poczuje się jak prawdziwy mężczyzna i zacznie dbać o to, żeby traktować cię tak, jakby był za ciebie odpowiedzialny.

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, którym nie można ufać

Kobieta Lew - jak ją zdobyć?

Błyszczy jak Słońce i jeśli ten blask razi cię w oczy, lepiej nawet nie próbuj zaczynać z nią romansu. Lwica boleśnie cię poparzy. Choć z natury ma dobre i ciepłe serce, dla mrocznych lub bardzo nieśmiałych mężczyzn jest zbyt intensywna. Wyobraź sobie, że pijesz bardzo mocną, ale słodką kawę - taka właśnie jest kobieta spod znaku Lwa. Pobudzająca, wymaga od ciebie zdecydowanych działań. Nie poderwiesz jej, jeśli będziesz leniwy. Powód? Każda Lwica, nawet jeśli ci już coś obiecała, natychmiast od ciebie odejdzie, kiedy się zorientuje, że przestałeś się starać. Inne kobiety zatrzymasz przy sobie wkładając w to minimalny wysiłek i nie zawsze będziesz musiał je szanować, bo wiele wybaczą. Spróbuj tego z Lwicą i nigdy więcej jej nie zobaczysz.

Nie przejmuj się stereotypami. Żadna Lwica nie potrzebuje drogich prezentów, ona potrzebuje szacunku! Po co jej złota biżuteria, skoro sama błyszczy? Nie poleci też na luksusowy samochód i twoją marynarkę za kilka tysięcy. Raczej ją tym rozśmieszysz. Potraktuj ją dobrze, a natychmiast cię zauważy i będzie o tobie myśleć. Buduj między wami napięcie, ale nigdy nie kłam. Tak samo jak mężczyzna spod znaku Lwa, najbardziej w życiu ceni sobie szczerość. Jaki jest więc sposób na udaną randkę z Lwicą? Kawa lub wino, spacer i flirt. Lwy cenią sobie prostotę i naturalność. Jeśli powiesz jej otwarcie: "Bardzo mi się podobasz", ogromnie tym zapunktujesz. Tak jej się to spodoba, że powie: "Ty mi także!".

Który znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?