Zamknij

Jak zdobyć zodiakalnego Koziorożca? Warto pamiętać o jednej rzeczy

29.07.2020 13:55
zakochana para
fot. Shutterstock

Poznaj sekret Koziorożca i zdobądź jego serce!

Koziorożec to znak, który rzadko jest kojarzony z miłością. Pracowity, odpowiedzialny i nad wyraz dojrzały, kojarzy się bardziej z ambitnymi projektami niż trzymaniem kogoś za rękę. To jednak tylko pozory - chociaż nie przekonuje ich romantyczność, wcale nie oznacza, że dążą do samotności. Mężczyzna i kobieta Koziorożec w miłości są cudownymi partnerami, jednak najpierw muszą pokonać swoją nieśmiałość. Przekonaj się, jak możesz im w tym pomóc!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Mężczyzna Koziorożec - jak go zdobyć?

Choć jest to mężczyzna z natury silnie zainteresowany sprawami seksu, niech ci nawet nie przychodzi do głowy, by zachowywać się w jego obecności w wulgarny sposób. Nie lubi wyuzdanych kobiet. Chce partnerki z klasą. Owszem, zdarzają mu się romanse, ale nie traktuje ich poważnie. Jeśli marzysz o związku z mężczyzną spod znaku Koziorożca, pamiętaj o swoich manierach. Subtelny flirt w zupełności wystarcza, podobnie jak skromne stroje. To on ma cię zachęcać do przekraczania granic, a twoim zadaniem jest zachowanie niewinności. Pokaż mu tylko delikatnie, że czujesz się podekscytowana jego zachowaniem...

Z łatwością zaangażuje się we flirt z kobietą, która mu się podoba. Lubi gry słowne, ale nie przepada za okazywaniem emocji. Nie spodziewaj się po nim wylewności. Pod żadnym pozorem nie zrażaj się jednak jego chłodem. To tylko fasada, za którą ukrywa marzenie o głębokim uczuciu. Pokaż, że chcesz się z nim zaprzyjaźnić i zawsze może na tobie polegać. Z czasem otworzy się przed tobą i wtedy się zbliżycie.

Partnerki dla Koziorożca: Lew, Baran, Waga

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Kobieta Koziorożec - jak ją zdobyć?

Kobieta spod tego znaku nie zaufa dopiero co poznanemu mężczyźnie. Musisz być przygotowany na to, że zaczeka z wszelkimi decyzjami, dopóki się nie upewni co do twoich intencji. Jej ostrożność wynika z lęku przed zranieniem. Jeśli już pozwoli sobie na to, by iść za głosem serca, musi mieć pewność, że będzie wtedy bezpieczna. Dlatego warto od samego początku znajomości traktować ją z szacunkiem i udowadniać na każdym kroku, że obdarzenie cię uczuciami nie będzie dla niej oznaczało końca niezależności. To ambitna, zdecydowana kobieta. Jej pewność siebie może wydawać się zwodnicza. W sprawach uczuciowych zachowuje rezerwę, żeby maskować nieśmiałość.

Od mężczyzny wymaga odwagi i zdecydowania. Nie zgodzi się na lekceważące traktowanie, niedotrzymane obietnice czy flirty z innymi kobietami. Jeśli chcesz ją mieć, musisz być w pełni przekonany, że to właśnie jej najbardziej pragniesz. W przeciwnym wypadku nie będzie brała cię na poważnie i wszystkie twoje starania na nic. Zbierz się na odwagę, zabierz ją na randkę do porządnej restauracji i pokaż, że oczarowała cię tak, że świata poza nią nie widzisz.

Partnerzy dla Koziorożca: Baran, Koziorożec, Strzelec

Który znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!