Zamknij

Jak zdobyć zodiakalnego Byka? Poznaj sposób na to, żeby go w sobie rozkochać!

06.07.2020 12:45
jak zdobyć byka
fot. Shutterstock

Aby uwieść Byka, trzeba mieć anielską cierpliwość. Jeśli ci się to uda, możesz mieć jednak pewność, że zyskałaś/eś przyjaciela i partnera na całe życie. Jak rozkochać w sobie mężczyznę i kobietę spod tego znaku? Sprawdź!

Byk to najbardziej lojalny spośród wszystkich znaków zodiaku. Ma wrażliwą duszę, a jednocześnie twardo stąpa po ziemi. Jest oddany, wierny i troskliwy. To w końcu znak planety Wenus - bogini miłości! Dla wielu z nas to opis wymarzonego partnera... Jak zdobyć Byka i zapewnić sobie raj? Poznaj niezawodny sposób na to, by go do siebie przywiązać.

Mężczyzna Byk - jak go zdobyć?

Romantyk, który posługuje się zdrowym rozsądkiem. Taki właśnie jest. Jeśli ci się wydaje, że nie ma już na świecie mężczyzn, którzy marzą o założeniu rodziny i stworzeniu domu - zapewniam cię, że Byk, który ci się spodobał, jest jednym z nich. On tylko skrzętnie to ukrywa... Jego wrodzoną nieśmiałość łatwo pomylić z obojętnością, więc masz tylko jedną możliwość, by się przekonać, czy masz szanse u Byka. Zrób pierwszy krok! Jeżeli na niego odpowie, możesz się uśmiechnąć - nie jesteś mu obojętna.

Byki bardzo angażują się w tworzenie relacji. Z tego powodu z niczym się nie spieszą. Chcesz zbudować z nim bliski związek? Musisz być bardzo cierpliwa. Byk wychodzi z założenia, że nie ma sensu przyspieszać czegoś, co będzie trwało wiecznie. A tak właśnie wyobraża sobie miłość! Przelotne romanse niezbyt go interesują, jest na nie zbyt leniwy. Ale miłości oddaje całego siebie. Musi więc nabrać pewności, że jesteś tą jedyną. Bądź przy nim naturalna i kobieca, oferuj mu swoje towarzystwo i obserwuj cierpliwie, jak coraz bardziej się angażuje. Kiedy już się zakocha, doceń to. Nikt nie kocha tak jak Byk!

Kobieta Byk - jak ją zdobyć?

Nie złapiesz jej na czułe słówka. Prędzej na kolację z kilku dań w najmodniejszej restauracji w mieście. Bardziej działają na nią materialne zapewnienia o twoim uczuciu do niej niż wiersze pisane przy świetle księżyca. Chwycisz ją za serce, ale pod warunkiem, że najpierw poczuje pewny grunt pod nogami. Kobieta Byk łatwo nie traci głowy - ma ją do interesów, a te robi niemal cały czas. Chociaż prawdopodobnie zarabia więcej niż ty, przyjemności zmysłowe są dla niej czymś naturalnym i głośno wypowiada swoje zdanie, w głębi duszy jest jednak zagubioną dziewczynką i marzy o opiece.

Przekonaj ją, że tylko z tobą jest jej naprawdę bezpiecznie. Jeśli poczuje się z tobą jak w domu, zdobędziesz ją. A wtedy... szykuj się na sceny zazdrości. W miłości jest bardzo zaborcza! Nie będzie chciała dzielić się swoim partnerem.

Zobacz także: Te 4 znaki zodiaku nieprędko znajdą miłość. Jeżeli jesteś wśród nich, uzbrój się w cierpliwość