Zamknij

Jak zdobyć zodiakalnego Bliźniaka? Poznaj sposób, by go usidlić!

07.07.2020 14:25
jak uwieść bliźniaka
fot. Chillizet

Jak uwieść kobietę i mężczyznę spod znaku Bliźniąt? Ten znak zodiaku bardzo chętnie flirtuje, ale jeśli chcesz go zdobyć i utrzymać przy sobie, musisz się naprawdę postarać. Poznaj sposób na to, jak to zrobić!

Chcesz uwieść Bliźniaka? W takim razie - telefon w dłoń! Pomogą ci w tym portale społecznościowe. Przeczytaj, w jaki sposób z nim rozmawiać, aby myślał tylko o tobie!

Mężczyzna Bliźnięta - jak go zdobyć?

Zodiakalny Bliźniak jest stworzony do flirtów. Możesz go sobą zainteresować przede wszystkim słowami. Ten znak żywiołu Powietrza rządzi się intelektem i w jego obecności ty też będziesz musiała to zrobić. Uwielbia wysyłać wiadomości i SMS-y, podniecają go gry językowe, dwuznaczności i intrygujące stwierdzenia. Jeśli jesteś specjalistką w jakiejś dziedzinie, nie musisz tego przed nim ukrywać. Zafascynujesz go! Lubi mądre kobiety. Kiedy poczuje się tobą zaciekawiony, nabierze chęci na więcej i zapragnie się z tobą umówić. Randka musi być ciekawa i wypełniona żartami. Ale czy po udanym spotkaniu możesz już zacząć fantazjować o związku? Bynajmniej!

Ten mężczyzna z całą pewnością nie dąży do stabilizacji. Interesuje go sama gra. Jeśli zdradzisz się z tym, że jesteś nim zauroczona i masz nadzieję na coś więcej, prawdopodobnie czmychnie i... tyle go widziałaś. Pokaż mu, że wcale nie zależy ci na nim aż tak bardzo. Bądź trochę niedostępna, okazuj dystans. Jest szansa, że wtedy sam będzie chciał się do ciebie bardziej zbliżyć. Marzysz o poważnym związku i romantycznym "tak" na ślubnym kobiercu? Poważnie się zastanów, czy Bliźniak jest dla ciebie.

Kobiece znaki zodiaku, które pasują do mężczyzny Bliźniaka: Baran, Lew, Bliźnięta

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej dopasowane w łóżku. Z nimi przeżyjesz niezapomniane chwile!

Kobieta Bliźnięta - jak ją zdobyć?

Pani spod tego znaku również potrzebuje umysłowej fascynacji, by zwrócić na kogoś uwagę. Przesyłaj jej ciekawe wiadomości, szczególnie wieczorami, by rozmyślała o nich przed snem. Zaproś ją na randkę i wprowadź temat, który zaangażuje ją w rozmowę. Podczas spotkania flirtuj, dotykaj ją niby przypadkiem i uśmiechaj się patrząc jej głęboko w oczy. A potem... przez kilka dni nic nie pisz. Brzmi nie fair? W takim razie odezwij się następnego dnia po randce i napisz jej, że jesteś nią zachwycony - zobaczysz w jej odpowiedzi, że uznała cię za desperata i jest już zniechęcona.

Zodiakalne Bliźniaki bardzo potrzebują przestrzeni dla siebie. Naprawdę zainteresują się tylko tymi osobami, które w początkowej fazie znajomości są dla nich nie do zdobycia. Im większa jest ich niepewność w sprawie twoich uczuć, tym swobodniej się czują. Choć brzmi to paradoksalnie, kobietę spod znaku Bliźniąt najłatwiej zdobyć... nie zdobywając jej wcale. Zdecyduje się na związek tylko z przyjacielem, a w przyjaźni ludzie nie okazują sobie żadnej presji. Właśnie to jest kluczem do jej serca.

Męskie znaki zodiaku, które pasują do kobiety Bliźniąt: Strzelec, Wodnik, Lew

A Wy jaki macie sposób na uwiedzenie Bliźniąt?

Który znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?