Zamknij

Jak zdobyć zodiakalną Pannę? Bez tego triku może ci się nie udać

14.07.2020 12:19
jak zdobyć pannę
fot. Shutterstock

Nagły, płomienny romans bez zobowiązań? Z Panną tego nie doświadczysz. Niektórzy uważają, że to staroświeckie, jednak przedstawiciele tego znaku wciąż jeszcze pamiętają o tym, czym są dobre maniery i zachowanie z klasą. Raczej nie umówisz się z nimi na randkę na Tinderze - a jeśli już, nie spodziewaj się finału w sypialni. Dla typowej Panny byłoby to po prostu niesmaczne. Jeśli szukasz wartościowej partnerki albo mężczyzny, który niezależnie od wszystkiego będzie się starał dobrze cię potraktować - ludzie urodzeni w pierwszych dniach jesieni wydadzą ci się zachwycający.

Kobieta i mężczyzna Panna w miłości są jakby z dawnych czasów. Mają bardzo tradycyjne podejście do romansów. Nie odczuwali nigdy potrzeby, by dopasować się do nowych, współczesnych reguł - wydają im się śmieszne. Panny jak nikt dobrze widzą, że wszelkie miłosne układy są oparte na fałszu i oczekują od swojego partnera konkretnych komunikatów i realnego zaangażowania. Tytuł tego artykułu jest więc lekko prowokacyjny. Choć żyjemy w czasach, w których do zdobycia kogoś w miłości musimy nieustannie stosować jakieś triki, jeżeli naszym marzeniem jest uwiedzenie Panny, musimy zastosować tylko jeden: pozbyć się wszystkich sztuczek!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny dla Panny

Mężczyzna Panna - jak go zdobyć?

Nie znosi aktorek, głośnych rozkrzyczanych kobiet, a o głębokim dekolcie powie tylko jedno - zbyt wulgarny. Ubierz się na randkę w wyzywający strój i natychmiast przestanie o tobie myśleć jak o swojej potencjalnej partnerce. Może nawet poczuć się obrażony, że widziałaś w nim materiał na "one night stand". Ten mężczyzna chce być w życiu dżentelmenem i najlepiej czuje się wtedy, kiedy traktuje kobietę z szacunkiem. Będzie przepuszczać cię w drzwiach, a wieczorem zaproponuje swoją kurtkę, kiedy powiesz, że zmarzłaś. Niech ci nawet nie przychodzi do głowy sięgać po portfel, gdy kelner przyniesie rachunek. Chce zapłacić nie tylko dlatego, że tak nakazuje tradycja, ale także po to, by pochwalić się, jak wiele zarabia. Praca jest w jego życiu bardzo ważna.

Nie ziewaj, kiedy będzie o niej opowiadał, tylko postaraj się znaleźć w niej coś interesującego. Jeśli zobaczysz, że jego monolog cię nudzi, uświadom sobie, że jako jego partnerka musiałabyś słuchać tego codziennie. Nie udawaj, że rozumiesz, o czym mówi, jeśli tak nie jest. Zapytaj, a on z wielkim entuzjazmem wszystko wytłumaczy. Jeśli poprosisz o pomoc albo radę, zapewnisz mu dobry nastrój na cały tydzień. Pod warunkiem, że nie będziesz słodko mrugać oczkami i udawać, jaka jesteś bezradna. Subtelnie zachęć go do czułości, lekko się przytulając. Jednak pamiętaj - inicjatywa musi pozostać po jego stronie! Kiedy się zorientuje, że próbujesz go wmanewrować w jakiś plan, opuści cię bez słowa.

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, którym nie można ufać

Kobieta Panna - jak ją zdobyć?

Siłą tej kobiety jest jej naturalność i skromność. Dostrzeżesz ją nawet w centrum miasta, z łatwością odróżniając Pannę od innych kobiet - ona nie będzie miała na sobie rzucającego się w oczy stroju, lecz prostą i dobrze dobraną kompozycję ubrań należących do klasyki mody, która będzie wyglądała na niej lepiej niż najnowsze trendy na kimkolwiek innym. Makijaż? Ledwo widoczny. Delikatny uśmiech, zachowanie w dobrym tonie... A jednak z jakiegoś powodu wiesz, że wcale nie patrzysz na szarą myszkę. To kobieta z krwi i kości, która ma swoje zdanie na każdy temat. Należy do najinteligentniejszych znaków zodiaku, obdarzonych zmysłem krytycznego myślenia. Nie potrzebuje głośno krzyczeć ani piszczeć, żebyś ją zauważył. Spojrzysz raz i natychmiast cię zaintryguje.

Jest dosyć nieśmiała, a przede wszystkim wymagająca wobec siebie samej. Doskonale widzi swoje wady, więc nie próbuj mydlić jej oczu ckliwymi tekstami i romantycznymi wyznaniami, że dla ciebie jest ideałem. Nie uwierzy ci i zacznie domagać się od ciebie konkretów. Raczej nie da się nikomu zbyt długo zwodzić. Jeśli taki masz na nią plan, Panna, kiedy się zorientuje, ucieknie od ciebie na drugi koniec świata. Będzie tam sobie wyrzucać, że w porę nie przejrzała kłamstwa. Zabiegaj o nią z wyczuciem i pełną szczerością, a jeśli chcesz grać - to tylko w otwarte karty. Ta kobieta musi wiedzieć, na czym stoi. Nie zniesie braku szacunku. Kiedy odkryje w kimś Casanovę, ośmieszy jego zachowanie tak, że poczuje się żałosny. Jak więc ją zdobyć? Zgadłeś. Bądź naturalny i skromny. Jeśli pojawi się między wami iskra, stworzycie z niej prawdziwe uczucie.

Inteligentne Panny sprawiają czasem wrażenie zarozumiałych, jednak jest ono mylne. Bardzo nie lubią ludzi, którzy się wywyższają i próbują manipulować innymi. Postaw na zdrowy rozsądek i nie baw się z nimi w tanie efekciarstwo. Dla nich najcenniejsze jest to, co szczere.

Który znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?