Zamknij

Jak uwieść zodiakalnego Barana? Poznaj sposób na to, żeby go usidlić!

03.07.2020 14:50
jak uwieść barana
fot. Shutterstock

Aby zdobyć Barana, trzeba nie tylko zwrócić jego uwagę, lecz także go zatrzymać... Jak poderwać kobietę i mężczyznę spod tego znaku? Sprawdź!

Każdy znak zodiaku jest inny i na każdy znak zodiaku działają inne bodźce. Zastanawialiście się kiedyś, co działa na zodiakalnego Barana? Mamy dla was podpowiedź, jak można go uwieść!

Jak uwieść kobietę spod znaku Barana?

Kobieta Baran jest z natury bardzo niezależna i pewna siebie. Nawet jeśli jest tobą zainteresowana, może udawać obojętność... Najbardziej lubi, kiedy romans jest nagły i burzliwy. Ta pełna pasji kobieta woli sama przejąć inicjatywę w miłosnej grze w kotka i myszkę.

Jako znak żywiołu Ognia jest bardzo zmysłowa. Przewróci twoje życie do góry nogami, ale sama będzie chciała zachować kontrolę nad swoim. Zdobyć ją i zatrzymać możesz tylko w jeden sposób - musisz ją zaciekawić. Natychmiast porzuci partnera, kiedy się okaże, że nie jest dla niej interesujący.

Jak uwieść mężczyznę Barana?

Mężczyzna Baran kocha przygodę. Jeśli tylko wpadniesz mu w oko, natychmiast wyruszy na podbój i odważnie zaproponuje randkę. Niejedna chciałaby się poddać prowadzeniu takiego mężczyzny... Ale byłby to poważny błąd! Mężczyzna spod znaku Barana łatwo się nudzi uległymi kobietami. Musisz raz na jakiś czas być niedostępna, żeby podtrzymać jego zainteresowanie.

Daj mu uwierzyć, że jest łowcą, a ty zwierzyną. Nie opowiadaj o swoich kompleksach i nie czytaj przy nim poezji. Stawiaj mu wyzwania i pozostań tajemnicza. Często żartuj. Będzie zaintrygowany!

A Wy jakie macie sposoby na zdobycie tego znaku?

Na te znaki zodiaku lepiej uważać. Są wyjątkowo agresywne!