Zamknij

Jak uwieść mężczyznę? Wszystko zależy od jego znaku zodiaku

Katarzyna Leszczyńska
23.06.2020 11:24
Jak uwieść mężczyznę?
fot. Shutterstock.com

Kobiety często zastanawiają się nad tym, jak poderwać mężczyznę. Okazuje się, że złotym środkiem jest zajrzenie do jego aktu urodzenia. Wówczas będziemy mogły sprawdzić, jaki ma znak zodiaku.

Sztuka uwodzenia nie jest rzeczą łatwą. Wiele kobiet zastanawia się często, jak poderwać mężczyznę, który wpadł nam w oko. Wydawać się może, że płci przeciwnej kwestie związane z flirtem przychodzą łatwiej. Okazuje się, że dobrym sposobem na uwiedzenie potencjalnego partnera jest sprawdzenie jego daty urodzenia. To, spod jakiego facet jest znaku zodiaku, może zdradzić nam wiele na temat tego, w jaki sposób da się go poderwać.

Zobacz także: Z kim powinieneś pójść na randkę? Znaki zodiaku określają zgodność waszych charakterów

Baran

W przypadku tego znaku zodiaku trzeba uzbroić się w cierpliwość. Baran jest bardzo ostrożny w uczuciach i nie łatwo go poderwać. Zanim zdecyduje się na związek, musi dokładnie poznać swoją wybrankę i przede wszystkim zaufać jej. Żeby mu to ułatwić, warto być wobec niego szczerym. Baran podziwia kobiety, które mają własne zdanie. Lubią jednak, gdy pozostawia im się pewną dozę niepewności, a nie zdradza wszystkiego na pierwszej randce. Kiedy już uda ci się go poderwać, wszystkie kobiety będą ci zazdrościły tak oddanego partnera.

Byk

Byki mają w sobie dużo energii, ale są również bardzo praktyczne. Trzeba czasu na zdobycie go. Jeżeli jednak wydaje ci się wyjątkowy – warto. To naprawdę oddani partnerzy. Byki cenią dziewczyny, które nikogo nie udają i są naturalne. Cenią przestrzenie, dlatego nie warto zabierać ich na pierwszą randkę do zatłoczonych klubów. Lepiej postawić na niszową restaurację. Musisz nastawić się na to, że byk będzie analizował cię w rozmowie pod kątem psychologicznym. Nie trzeba się jednak tego bać, wystarczy być sobą.

Byki są bardzo energiczne

Bliźnięta

Ten znak zodiaku jest bardzo spontaniczny. Mężczyzna urodzony pod znakiem bliźniąt lubi fantazjować. Na pierwszą randkę z nim warto zatem zdecydować się na coś szalonego, a zarazem bardzo romantycznego. Trzeba też umieć słuchać. Bliźnięta będą opowiadać wiele na temat swoich pasji, lubią się uzewnętrzniać. Potrafią też słuchać i to dokładnie. Lepiej nie odstraszać ich rozmowami o planach na przyszłość, zwłaszcza wspólnych, które mogłyby go usidlić. To nie ten typ. Perspektywa braku wolności może go wystraszyć.

Rak

Tego faceta trudno rozszyfrować. Jest bardzo skryty, ale można do niego dotrzeć. Trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość. Mężczyzn spod znaku raka ujmuje inteligencja. Dlatego jego potencjalna partnerka musi mieć coś do powiedzenia na różne tematy, być kreatywna i szczera. Żeby zdobyć raka trzeba stopniowo do niego podchodzić. I na pewno nie dać mu o sobie zapomnieć. Warto zrobić coś, dzięki czemu będzie o nas myślał nawet, gdy nie będziemy w pobliżu. Nie może to być jednak coś nachalnego, ponieważ wtedy go odstraszymy.

Raki lubią inteligentne kobiety

Lew

Zanim zdecydujesz się wejść do paszczy lwa musisz wiedzieć jedno – ten typ lubi dominować i na pewno miał już na swoim koncie wiele partnerek. Z początku będzie ci się wydawał nieco gburowaty, później jednak może się okazać niezwykle oddany. Lwy lubią flirtować, ponieważ wówczas są w centrum uwagi. Żeby zdobyć przychylność tego znaku zodiaku, warto doceniać jego zachowanie i wygląd. Sprawiać, że będzie błyszczał i będzie czuł się wyjątkowo w naszym towarzystwie. Lwy przykładają również dużą wagę do wyglądu płci przeciwnej. Jeśli chcesz go zdobyć, musisz prezentować się nienagannie. Dobrze by było, gdybyś miała również taką cechę lub zainteresowanie, którym on będzie mógł się pochwalić przed innymi, gdy będzie z tobą. Wówczas na pewno go zdobędziesz.

Panna

Życie panny zawsze jest uporządkowane. Dlatego też nie spodziewaj się po pierwszej randce fajerwerków. Standardowe wyjście do restauracji ma cię zadowolić. Na pewno usatysfakcjonuje jego. W tym wypadku dobrze sprawdzi się praktyczne podejście do życia. Wszelkie rozmowy o stabilizacji i planowaniu rodziny są mile widziane i o dziwo nie odstraszą pana panny. Nie warto jednak zamęczać go w rozmowie naszym życiem osobistym. Lepiej poruszyć ogólne tematy, np. kulturalne. Warto jednak się otworzyć – panny lubią słuchać. Od nich samych nie można jednak oczekiwać wylewności.

Panny lubią stabilizację

Waga

Tutaj warto postawić na dominację. Wagi z reguły mają słaby charakter. Dlatego doceniają ludzi, którzy są w stanie o nie zadbać. Waga potrzebuje asertywnej i stanowczej partnerki. Wówczas będzie bardzo oddana. To doskonały materiał na partnera. Takiego wyboru można zatem pogratulować. Trzeba tylko trochę dać od siebie. Waga może sprawić, że będziesz się czuć jak u Pana Boga za piecem.

Zobacz także: Czego mężczyźni szukają u kobiet? Na te cechy zwracają uwagę, gdy myślą o partnerce poważnie

Skorpion

W przypadku mężczyzny-skorpiona warto zdobyć się na czary. On ceni sobie luksus i wygodę. Elegancka suknia, wyraziste perfumy, błyszczący makijaż i biżuteria mogą zrobić naprawdę wiele w tym wypadku. Warto pokazać mu, że starasz się właśnie dla niego. Na pewno doceni oddanie i będzie chciał być z tobą przede wszystkim sam na sam. Nie można jednak zbytnio się przed nim otworzyć. Lepiej zgrywać niedostępną.

Skorpion docenia luksus

Strzelec

Ten znak zodiaku charakteryzuje się ogromną kreatywnością. Ceni sobie zatem u partnerki spontaniczność. Warto go zaskoczyć na pierwszej randce. Na pewno nie możesz sobie pozwolić na nudę i podobnego podejścia powinnaś oczekiwać z jego strony. Niespodzianki są czymś co strzelcy lubią najbardziej. Ranka z tym znakiem zodiaku może być najbardziej niezwykłą w twoim życiu.

Koziorożec

Ten typ nie należy do romantyków. W podejściu do związku jest bardziej praktyczny, zawsze jednak można na nim polegać. Trzeba jednak uważać – jest bardzo ambitny. Ma wysokie wymagania, zarówno wobec siebie, jak i wobec partnera. Dlatego też trzeba się mocno natrudzić, żeby go czymś zaskoczyć i zdobyć jego serce. Pomóc może zapewnienie go o tym, że jest szczęściarzem i człowiekiem sukcesu. Koziorożce lubią być doceniane pod tym względem.

Koziorożec lubi być doceniany

Wodnik

Spotkania z wodnikiem są uzależnione z reguły od jego nastroju. Trzeba być czujnym i doskonałym obserwatorem, żeby wiedzieć, jaki humor aktualnie ma nasz wybranek. Bywa wybredny, jednak z dobrym humorem będzie się cieszył niemal ze wszystkiego. Gdy jednak będzie czuł się gorzej, być może będzie potrzebował terapeutki, warto się wówczas zatem uzbroić w cierpliwość. Lubi ciszę. Nie warto zabawiać go rozmową na siłę, zwłaszcza gdy on sam milczy. Po prostu kontemplujcie daną chwilę. A jeżeli chodzi o styl – nie przejmuj się kreacjami. Wodnik docenia swobodę.

Ryby

Przede wszystkim bądź stanowcza. Ryba nigdy nie zdecyduje się co do miejsca spotkania. Postaw też na kreatywność i postaraj się zaskoczyć czymś swojego wybranka – on lubi śnić na jawie. Spotkania z rybą są bardzo skrajne, więc przygotuj się na wielki sukces lub ogromną klapę. Wszystko zależy od waszych humorów i atmosfery. Musisz potrafić podejść rybę i sprawić, żeby otworzyła się przed tobą. Uważaj tylko, żeby jej nie spłoszyć.   

Jak uwieść faceta?
Zagłosuj

Myślicie, że wasz obecny partner jest tym jedynym?

Liczba głosów:

Autor: Julia Pandecka