Zamknij

Jak podrywa mężczyzna Ryby? Sprawdź, czy mu się podobasz!

26.08.2020
Aktualizacja: 26.08.2020 15:23
zakochana para
fot. Shutterstock

Po czym poznać, że mężczyzna Ryby cię podrywa? W jaki sposób okazuje uczucia? Oto rzeczy, które powinnaś wiedzieć.

Mężczyzna spod znaku Ryb odznacza się wysoką wrażliwością. Jego zmienność sprawia, że bywa trudny do zrozumienia. Kobiety, które mają za sobą doświadczenia w relacji z Rybami, są zgodne co do jednego - trudno spodziewać się po nich inicjatywy. Jednak są sposoby na to, by odkryć, czy żywią dla nas jakieś uczucia...

Zobacz także: Zodiakalne Ryby w sypialni. Jakimi są kochankami?

Jak uwodzi mężczyzna Ryby?

Mężczyzna Ryby całkiem dobrze radzi sobie z uczuciami, bo jako jeden z najbardziej emocjonalnych znaków zodiaku po prostu nauczył się je rozpoznawać. Wie, co czuje, jednak trudno mu odpowiedzieć na pytanie, czego pragnie... Dlatego istnieje możliwość, że kiedy pan Ryby poczuje się tobą zauroczony, po prostu cię o tym poinformuje. Zadba przy tym o odpowiednio poetyckie brzmienie swoich słów. Ale czy to oznacza, że od tej pory będziecie razem? To nie od niego zależy...

Mężczyzna spod znaku Ryb wie, jak rozpocząć i prowadzić miłosną grę. Potrafi być czuły, ciepły i opiekuńczy. Będą to wszystko oznaki jego zainteresowania twoją osobą, a Ryba dodatkowo podkręci ich efekt przy pomocy swojej nader rozwiniętej wyobraźni. Poczujesz się z nim jak w bajce... Romantyczne piosenki, listy, wiersze, spacery w świetle księżyca - możesz z nim tego wszystkiego doświadczyć. Stworzy wam tak intymną atmosferę, że będziesz miała wrażenie, że zostaliście dla siebie stworzeni. Być może właśnie o tym będziecie ze sobą rozmawiać, bo pan Ryba wiele razy zasugeruje, że wasze spotkanie nie było wcale przypadkiem, a teraz jesteście ze sobą telepatycznie połączeni. Kiedy mężczyzna spod znaku Ryb jest zauroczony, chce wierzyć w magię - i ta magia czasem myli mu się z miłością. Dlaczego?

Warto, żebyś zrozumiała, że cała ta romantyczna atmosfera między wami i wyobrażenie idealnej miłości będą miały sens tylko i wyłącznie wtedy, kiedy ty i pan Ryba powiecie sobie "kocham" i od tej pory zostaniecie parą. Jeśli jednak będą listy, spacery, wyznania... a nie będzie związku, musisz powiedzieć sobie jasno: to tylko iluzja. Mężczyzna Ryba uwodzi kobietę, by móc o niej marzyć. To bardzo ważna informacja dla każdej kobiety, która nie chce mieć złamanego serca!

Mówi się często o panach spod znaku Ryb, że wiążą się tylko z mocnymi osobowościami - kobietami, które twardo stąpają po ziemi i doskonale wiedzą, czego chcą od życia. Tak najczęściej jest, bo tylko pewne siebie i zdecydowane niewiasty umieją sprowadzić tę miłość z obłoków do świata codzienności. Mężczyzna Ryba podrywa, jednocześnie oczekując, że to ty w pewnym momencie oznajmisz, że jesteście w związku. Tę i wszystkie inne decyzje w przyszłości będziesz musiała podjąć ty. Zrekompensuje ci swój brak energii do działania oddaniem, zrozumieniem i czułością.

Nie wiesz jeszcze, który znak zodiaku jest dla ciebie? Sprawdź!