Zamknij

Jak podrywa Wodnik? Sprawdź, czy mu się podobasz!

26.08.2020
Aktualizacja: 26.08.2020 14:28
zakochana para
fot. Shutterstock

Po czym poznać, że mężczyzna Wodnik cię podrywa? W jaki sposób okazuje uczucia? Oto rzeczy, które powinnaś wiedzieć.

Mężczyzna spod znaku Wodnika to wyzwanie dla wielu kobiet. Jego stosunek do spraw uczuciowych jest intelektualno-psychologiczną grą. Czasami trudno zrozumieć, o co tak naprawdę mu chodzi... Jak możesz sprawdzić, czy mu się podobasz? Zobacz!

Zobacz także: Zodiakalny Wodnik w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Jak uwodzi mężczyzna Wodnik?

Mężczyzna Wodnik ma w większości wypadków bardzo sympatyczne usposobienie i jest miły dla ludzi. Zawsze otwarty na nowe znajomości, chętnie nawiąże rozmowę z każdym. Jednak tylko osoby na podobnym poziomie intelektualnym są w stanie zaciekawić go na tyle, aby wdał się w długą dyskusję na jakiś temat. Jeśli Wodnika interesują twoje poglądy w jakiejś sprawie i chce się z tobą podzielić swoimi przemyśleniami, to dla ciebie dobry znak. W jego rozumieniu to pierwszy krok do nawiązania więzi.

Wodnik ma osobowość badacza i lubi analizować czyjeś zachowania z psychologicznej perspektywy. Będzie się zastanawiał nad twoją osobowością i zacznie zadawać pytania, które pozwolą mu cię lepiej zrozumieć. Jeśli nie masz pewności co do tego, czy mu się podobasz, jest jedna rzecz, z której możesz się tego dowiedzieć. Mężczyzna Wodnik będzie w jakiś sposób zaznaczał, że jesteś wyjątkowa! Wodniki są ogromnymi indywidualistami i kiedy chcą nawiązać z kimś bliższą znajomość, wypatrują sygnałów, że ta osoba również ma jakieś niepowtarzalne cechy. Kiedy zacznie wypowiadać zdania: "Nie znam nikogo, kto... tak jak ty", możesz być pewna: żywi dla ciebie ciepłe uczucia.

Lubi myśleć, że kobieta, która mu się podoba, jest zagadką do rozwiązania. Zobaczysz, że pokazuje, jak wspaniale się tym bawi. Zauważysz też, że jest w to zaangażowany o wiele bardziej niż w próby zaciągnięcia cię do łóżka... To cecha Wodników, która czasem zaskakuje kobiety: dla nich seks ma mniejsze znaczenie niż to, czy jesteście w stanie porozumieć się w sferze duchowej. Dla Wodnika relacja damsko-męska zawsze ma w sobie coś z tajemnicy. Nie chce, żeby była prosta i oczywista. Romantyczną oprawę spotkań stwarza więc czasami zupełnie nieświadomie...

Analitycznie myślący Wodnik ma też ogromny problem ze swoimi uczuciami. Nie akceptuje ich obecności. Choć jego marzeniem jest idealna miłość, kiedy pojawiają się emocje, zupełnie nie wie, co ma z nimi zrobić! Bywa więc, że Wodnik skrywa je za maską obojętności i na każdym kroku podkreśla, jaki jest niezależny. Po jakimś czasie ktoś przyłapie go jednak na tym, jak wzdycha z tęsknoty. Dlatego warto zdawać sobie sprawę, że czasami sygnałem zainteresowania ze strony Wodnika jest to, że kogoś odrzucił... Z tego powodu mają z nimi szanse tylko kobiety, które potrafią ich naprawdę zrozumieć. Wodniki wiążą się na stałe ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami.

Nie wiesz jeszcze, który znak zodiaku jest dla ciebie? Sprawdź!