Zamknij

Jak podrywa Waga? Sprawdź, czy mu się podobasz!

26.08.2020 09:12
zakochana para
fot. Shutterstock

Po czym poznać, że mężczyzna Waga cię podrywa? W jaki sposób okazuje uczucia? Oto rzeczy, które powinnaś wiedzieć.

Mężczyzna spod znaku Wagi uwielbia być zakochany. W takim samym stopniu kocha też swoją niezależność... Nikt w całym zodiaku nie ma takiej lekkości w nawiązywaniu romansów, a jednocześnie to właśnie on najbardziej marzy o wielkim uczuciu, miłości nie z tej ziemi. Jest kilka sposobów na to, aby się przekonać, czy zobaczył w tobie swoją drugą połówkę. Myślisz, że mogłaś mu się spodobać? Sprawdź, czy tak jest!

Zobacz także: Zodiakalna Waga w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Jak uwodzi mężczyzna Waga?

Mężczyzna Waga potrafi być czarujący. Okazuje swój szacunek do kobiety poprzez nienaganne maniery, dbając o to, by czuła się jak ktoś wyjątkowy. Czy poza przepuszczaniem cię w drzwiach i innymi gestami świadczącymi o dobrym wychowaniu zaczął dbać o coś jeszcze? Czy zaczyna dopytywać, jak się czujesz i czego potrzebujesz, czy nie zmarzłaś, nie jesteś głodna? Mężczyzna spod tego znaku podświadomie pragnie otaczać opieką kobietę, która mu się podoba. Chciałby czuć się jej potrzebny i marzy, by go za to doceniła. Pierwszą oznaką jego zainteresowania będzie więc dbanie o ciebie.

Choć może ci się to wydawać niezbyt ważne lub po prostu naturalne, w przypadku pana Wagi ma znaczenie - jeśli zaczął cię uważnie słuchać, to znak, że mu się spodobałaś. Pan Waga okazuje swoje zainteresowanie kobietą poprzez rozmowy. Zdziwi cię to, że chce poznać całą historię twojego życia i słuchać o problemach. Zwróć uwagę, czy stara się je dla ciebie rozwiązywać albo próbuje ci doradzić. Jeśli z zaangażowaniem poświęca się temu, żeby uczynić twój świat chociaż trochę lepszym, a także w każdej sytuacji okazuje ci wsparcie, z pewnością żywi dla ciebie ciepłe uczucia.

Mężczyzna Waga to esteta - zauważ, czy zależy mu na tym, by w twojej obecności wyglądać dobrze. Czy dba o wygląd mieszkania, samochodu? To znaczy, że chce ci się przypodobać. Jeśli w waszej znajomości zaczyna mieć znaczenie sztuka, pan Waga przesyła ci ulubioną muzykę, opowiada o ważnych dla siebie książkach albo filmach, oznacza to, że chce uczynić waszą znajomość jak najpiękniejszą i stara się o to, by miała odpowiednią artystyczną oprawę. To jeden z najsilniejszych sygnałów, że Waga coś do ciebie czuje. Jego ulubione utwory czy cytaty mają ci mówić: poznaj mnie bliżej!

Tak jak sam kocha komplementy, z pewnością postara się, żebyś i ty jak najczęściej je od niego słyszała. Będą przemyślane, za każdym razem poczujesz, że nie mówił dotąd tego samego innej kobiecie. Im bardziej mu się podobasz, tym więcej będzie między wami takich chwil, w których będziesz doskonale widzieć, że robi, co w jego mocy, aby sprawić ci przyjemność. Osoby spod tego znaku mają naturalną umiejętność dopasowywania się do innych i wiedzą, co powiedzieć i zrobić, aby ich zadowolić. Nie oznacza to wcale, że grają kogoś, kim nie są - po prostu wydobywają z siebie to, co najlepsze. Najwięcej radości sprawia im uszczęśliwianie innych.

Uwodzi łagodnie, z delikatnością. Nie lubi wulgarnych, zbyt bezpośrednich zalotów. Zwróć uwagę na subtelne gesty, budowanie napięcia w chwilach, w których masz wrażenie spowolnienia czasu. I ciesz się tym, nie pytając o jutro. Tak robi mężczyzna Waga... 

Nie wiesz jeszcze, który znak zodiaku jest dla ciebie? Sprawdź!