Zamknij

Jak podrywa Strzelec? Sprawdź, czy mu się podobasz!

26.08.2020
Aktualizacja: 26.08.2020 11:41
zakochana para
fot. Shutterstock

Po czym poznać, że mężczyzna Strzelec cię podrywa? W jaki sposób okazuje uczucia? Oto rzeczy, które powinnaś wiedzieć.

Mężczyzna spod znaku Strzelca dość otwarcie okazuje swoje uczucia. Wynika to jednak w pewnej mierze z tego, że początkowo nie traktuje ich zbyt serio... Ten mężczyzna jest odważny, bezpośredni - jeśli zaczyna w twoim towarzystwie przejawiać oznaki nieśmiałości, możesz być pewna, że zaczyna czuć coś poważnego. 

Zobacz także: Zodiakalny Strzelec w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Jak uwodzi mężczyzna Strzelec?

Mężczyzna Strzelec podoba się kobietom przez wzgląd na swój wiecznie dobry nastrój i to, że zawsze potrafi je rozśmieszyć. Każda chwila z nim spędzona jest jak szalona przygoda, nawet jeśli siedzisz z nim na kawie w sieciówce. W naturalny sposób czyni życie interesującym, a w jego zachowaniu jest wiele urzekającej prostoty. W jego obecności nie musisz się obawiać, że sprawy między wami przesadnie się skomplikują. Strzelec traktuje romanse jak coś oczywistego w życiu - jeśli ma potrzebę nawiązania romansu, po prostu bez zastanowienia rozpoczyna ognisty flirt. Przy dalszym rozwoju znajomości nie będzie też miał problemu z omówieniem spraw, które was dotyczą. Ale uważaj! Poważnych rozmów nie znosi. Zachowuje się wtedy jak rozkapryszone dziecko.

Urok wiecznego chłopca, charakteryzujący Strzelca, potrafi rozczulić i niemal zawsze poprawia kobietom samopoczucie. Kiedy jesteś smutna, a podobasz się Strzelcowi, będzie wychodził z siebie, żeby zobaczyć uśmiech na twojej twarzy. Ale szybko się spostrzeżesz, że im bardziej mu na tobie zależy, tym bardziej niepewnie się czuje. Zaczyna zastanawiać się nad tym, ile jest wart i co ma ci do zaoferowania. Nie jest pewien, jak go oceniasz... Nagle spontaniczny i radosny chłopak zacznie zmieniać się w melancholijnego, zamkniętego w sobie mężczyznę. To dla ciebie ważny sygnał, że Strzelec zdążył się do ciebie przywiązać.

Paradoksalnie to uczucie niepewności niektórych mężczyzn spod tego znaku skłania do poszukiwania wrażeń u innych kobiet. Mężczyzna spod znaku Strzelca ma problem z zobowiązaniami i panicznie boi się utraty swojej niezależności. Kiedy dostrzega, że przesadnie zbliżył się do jednej kobiety i reaguje na nią silnymi emocjami, może zacząć się wycofywać. Stał się nerwowy i nagle zaczyna cię odpychać? Nie bierz tego do siebie, nie przejmuj się i zniknij mu na tydzień. Wróci z ogromnym entuzjazmem, zapominając o tym, że bał się zaangażować.

Nie wiesz jeszcze, który znak zodiaku jest dla ciebie? Sprawdź!