Zamknij

Jak podrywa Skorpion? Po czym poznać, że mu się podobasz

26.08.2020
Aktualizacja: 26.08.2020 10:19

Po czym poznać, że mężczyzna Skorpion cię podrywa? W jaki sposób okazuje uczucia? Oto rzeczy, które powinnaś wiedzieć.

zakochana para
fot. Shutterstock

Mężczyzna spod znaku Skorpiona jest uważany za jednego z najlepszych kochanków w całym zodiaku. Ma intensywną, mocną osobowość. Wydaje się niedostępny i tajemniczy, odrobinę mroczny... A jednak przyciąga kobiety jak magnes. Wiele z nich chciałoby być przedmiotem pożądania Skorpiona. Sprawdź, czy tobie się to udało.

Zobacz także: Zodiakalny Skorpion w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Jak uwodzi mężczyzna Skorpion?

Mężczyzna Skorpion jest dumny i skryty. Otwiera się przy ludziach, którzy doceniają jego wyjątkowość, więc jeśli zauważasz, że pozytywnie reaguje na twoje komplementy czy pochwały, możesz założyć, że jesteś dla niego kimś ważnym. Chce wtedy stać się kimś niezastąpionym w twoim życiu, niemal wychodzi z siebie, aby spełnić twoje pragnienia. Szybko jednak odkryjesz, że otacza cię nie tylko swoją opieką, lecz także kontrolą. Przejmuje rządy nad twoim życiem. Zacznie podejmować decyzje za ciebie, przekonany, że sam najlepiej wie, co jest dla ciebie najlepsze. Jeśli tego nie docenisz, możesz spodziewać się trudnych scen...

Kobieta zainteresowana mężczyzną spod tego znaku powinna odpowiedzieć sobie na pytanie, czego pragnie w miłości. Nienasycony Skorpion dostarczy jej intensywnych doznań, ale nie będzie to z pewnością zbyt subtelna historia. Ten mężczyzna będzie chciał rozpalić cię do szaleństwa i prawdopodobnie mu się to uda. Zamiast zauroczenia sobą nawzajem, doświadczycie obsesji na swoim punkcie. Nie uwiedzie cię od razu, bo lubi mieć wrażenie, że sięgnął po coś niedostępnego. Kiedy to zrobi, będzie cię zachęcał, byś przekroczyła wszystkie dotychczasowe granice i odkryła zwierzęcą stronę swojej natury.

Zakochany Skorpion staje się mroczny, wydobywa na wierzch każdą twoją tajemnicę. Możesz nawet chwilami czuć, że jesteś przez niego prześladowana albo wmanipulował cię w jakiś układ, który pozbawił cię wolności. Uczucia do ciebie będzie okazywał wygłaszając wielogodzinne kazania na temat tego, co powinnaś zrobić ze swoim życiem. Będzie się nieustannie zastanawiał, jak rozwiązać wszystkie twoje problemy, a potem narzucał swoje zdanie na ten temat.

Lubi jednak kobiety, które są wyzwaniem, a nie uległe dziewczęta. Cała zabawa polega na tym, żeby zamanifestować siłę swojego charakteru przy kimś, kto wcale tak łatwo się nie poddaje. Dlatego ze Skorpionem wytrzymują tylko ogniste, temperamentne kobiety. Im nie przeszkadza, że dla Skorpiona drogą do sypialni bardzo często jest awantura...

loader

Nie wiesz jeszcze, który znak zodiaku jest dla ciebie? Sprawdź!