Zamknij

Jak podrywa Rak? Przekonaj się, czy mu się podobasz!

21.08.2020 13:55

Po czym poznać, że Rak cię podrywa? W jaki sposób okazuje uczucia? Oto rzeczy, które powinnaś wiedzieć.

przystojny mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyzna spod znaku Raka ma opinię romantyka i bardzo chętnie z niej korzysta. Jak odczytać jego zachowanie? Przekonaj się, w jaki sposób podrywa ten znak zodiaku!

Zobacz także: Zodiakalny Rak w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Jak uwodzi mężczyzna Rak?

Mężczyzna Rak od zawsze jest kojarzony z sentymentalnymi gestami, głębokimi wyznaniami, spojrzeniami w oczy. To ten mężczyzna napisze dla ciebie wiersz albo nagra składankę z piosenkami o miłości. Nikt tak jak on nie potrafi zadbać o romantyczną oprawę każdej rozmowy i spotkania. Na dodatek ten jego urok wiecznego chłopca... Bardzo zależy mu na tym, abyś zauważyła jego nieśmiałość. Nawet sam wprost o niej powie.

Powód, dla którego tak jest, jak prosty. Rak w głębi serca żywi przekonanie, że to nie on powinien zadbać o zdobywanie kobiety - to ona powinna podjąć decyzję o związku i się o niego postarać. Ten znak zodiaku potrzebuje bowiem partnerki, która będzie podejmowała za niego decyzje. Jak kiedyś... mama. Chce miłej, wrażliwej, ale i zdecydowanej kobiety. Jeśli jest tobą zainteresowany, będzie cię zachęcał, żebyś przejęła stery w tej relacji.

Mężczyzna Rak, który coś do ciebie czuje, będzie to okazywać drobnymi gestami, które będziesz mogła uznać za pieszczoty. Będzie szukał sposobów na to, by przez przypadek cię dotknąć, albo zarzuci ci na ramiona swój sweter lub bluzę. Woli czuły dotyk niż słowa, uważa, że w ten sposób powie ci o wiele więcej - a reszty sama się domyślisz.

Unika szczerej rozmowy, bo sam nie wie czego chce. Nie chce, żebyś się zorientowała. Boi się zaangażować i przeżyć rozczarowanie. Zbliża się powoli, niepewnie, miewa przy tym swoje humory i kaprysy. Zapewne jeszcze w bardzo młodym wieku wytworzył wokół siebie mur obronny, za którym chowa się przed resztą świata. Potrzebuje wiele czasu, aby kogoś przez niego przepuścić. Boi się wystosować oficjalne zaproszenie, więc zamiast tego okazuje ci wdzięczność, kiedy próbujesz przebić ten mur... sama.

Mimo wszystkich tych początkowych trudności wiele kobiet uważa, że wrażliwość mężczyzny spod znaku Raka rekompensuje wszystko. Kiedy już obdarzy on kobietę zaufaniem, staje się pewny swoich uczuć i odważny. Zawsze można na niego liczyć i nikt tak nie pociesza po ciężkim dniu.

loader

Nie wiesz jeszcze, który znak zodiaku jest dla ciebie? Sprawdź!