Zamknij

Jak podrywa Panna? Po czym poznać, że mu się podobasz

21.08.2020 15:27
przystojny mężczyzna
fot. Shutterstock

Po czym poznać, że mężczyzna Panna cię podrywa? W jaki sposób okazuje uczucia? Oto rzeczy, które powinnaś wiedzieć.

Mężczyzna spod znaku Panny w miłości jest dość nieśmiały i zasadniczy. Zanim nabierzesz pewności, że jest tobą naprawdę zainteresowany, minie trochę czasu. Jednak kiedy cię wybierze, poczujesz, że warto było czekać...

Zobacz także: Zodiakalna Panna w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Jak uwodzi mężczyzna Panna?

Mężczyzna Panna jest bardzo poważny, niezależnie od wieku. Ma introwertyczne usposobienie i nie otwiera się łatwo na nowo poznane osoby. Nie przepada ani za podrywem, ani za uwodzeniem - nie ufa tym miłosnym grom, tak samo jak nie podoba mu się zbytnio flirt zamiast rozmowy. Uwielbia naturalne, bezpośrednie kobiety, które nie potrzebują robić na nikim wrażenia na siłę. Jeśli się tobą zauroczył, stało się to w chwili, kiedy byłaś sobą i się nie starałaś.

Za zdystansowaną postawą i częstym użyciem ironii kryje się w nim dobroć i wrażliwość, a także potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa najbliższym. Zaprzyjaźni się z tobą, jeśli cię pokocha, i będzie starał się zbudować bliskość na tym gruncie. Nie od razu potrafi stworzyć intymność w relacji, ale jest doskonałym rozmówcą. To jeden z najinteligentniejszych znaków zodiaku, więc z całą pewnością okaże zainteresowanie temu, co pobudza twój umysł.

Będziesz mogła opowiedzieć mu wszystko, co tylko zechcesz, a on postara się wysłuchać ze zrozumieniem. Nie lubisz, kiedy inni próbują ci doradzić? To uciekaj od pana Panny, bo on okazuje uczucia kobiecie, starając się rozwiązać wszystkie jej problemy. Możesz nawet zauważyć, że narzuca ci swoje zdanie... Ale będzie to robił w dobrej wierze. W jego odczuciu mężczyzna ma za zadanie ułatwiać kobiecie życie. Będzie próbował to zrobić także w taki sposób, że zamiast wyrafinowanych zalotów czy dwuznacznych szeptów przeprowadzi z tobą poważną rozmowę o tym, czy powinniście się zdecydować na związek czy nie. Mężczyzna Panna uważa, że najlepiej mieć w tej sprawie jasność i wszystko zaplanować razem.

Jedno jest pewne - nie spodziewaj się po nim czułych gestów w miejscach publicznych. Większość mężczyzn spod tego znaku do dziś jest w tej sprawie bardzo zasadnicza. Czułość będzie chciał okazywać tylko sam na sam. Do zbliżenia będzie dążył nieśmiało, dopytując, czy na pewno jesteś gotowa.

Nie wiesz jeszcze, który znak zodiaku jest dla ciebie? Sprawdź!