Zamknij

Jak podrywa Lew? Sprawdź, czy mu się podobasz!

21.08.2020 15:03

Po czym poznać, że Lew cię podrywa? W jaki sposób okazuje uczucia? Oto rzeczy, które powinnaś wiedzieć.

przystojny mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyzna spod znaku Lwa jest pewny siebie i odważnie dąży do celu. Chcesz wiedzieć, czy cię pragnie? Przeczytaj opis tego znaku i sprawdź, czy jego zachowanie zdradza, że mu się spodobałaś!

Zobacz także: Zodiakalny Lew w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Jak uwodzi mężczyzna Lew?

Mężczyzna Lew jest najbardziej bezpośredni spośród wszystkich znaków zodiaku i otwarcie okazuje wszelkie uczucia. Jeżeli mu się spodobałaś, bez zastanowienia cię o tym poinformuje i zacznie cię adorować. Będzie bardzo szczodry w komplementach, hojnie obsypie cię prezentami. Zacznie cię traktować jak prawdziwą królową. W ten sposób jednak przeprowadzi pewien test...

Wiele kobiet popełnia w relacji z Lwem podobny błąd - wychodzą z założenia, że kiedy mężczyzna jest tak pewny siebie i zdecydowany, najlepszą możliwą strategią w postępowaniu z nim jest granie niedostępnej. W ten sposób panie chcą się przekonać, jak daleko posunie się zauroczony nimi Lew. Chcą, by na nie zapolował, jak na drapieżnika przystało. I w pierwszej chwili król zodiaku nabierze na to ochoty, bo uzna to za zabawę. Jednak kiedy tylko się zorientuje, że kobieta specjalnie utrudnia mu zdobycie jej, natychmiast przypomni sobie o tym, że jest królem. Mężczyzna Lew jest w stanie przychylić nieba swojej wybrance, ale będzie chciał to zrobić tylko pod warunkiem, że będzie przez nią szanowany.

Nie daj się zwieść temu, że Lew lubi się bawić i błyszczeć. To wcale nie oznacza, że nie podchodzi do miłości poważnie. Jest wręcz przeciwnie - adorujący kobietę Lew okazuje swoje zainteresowanie szczerze. Ten znak zodiaku ma wielkie serce i oddaje je w całości. Nie interesuje go wtedy to, że otacza go wianuszek innych kobiet (a tak najczęściej jest). On wybrał tę jedyną i to ona jest powodem, dla którego zrobi wszystko, co tylko będzie trzeba, aby był wartościowym partnerem. Lew okazuje uczucie wyobrażając sobie, że odtąd jest odpowiedzialny za swoją ukochaną. To on ma obowiązek jej pomóc i się o nią troszczyć, a także bronić ją przed całym złem tego świata. Chce być jej bohaterem.

Jest w stanie posunąć się bardzo daleko, aby zdobyć uczucie osoby, na której mu zależy. Rozgromi konkurentów, pozostanie w pobliżu niezależnie od okoliczności, zawsze będzie wspierał. Jednak w pierwszej chwili, kiedy poczuje się zlekceważony przez kobietę, odejdzie i nigdy nie wróci.

loader

Nie wiesz jeszcze, który znak zodiaku jest dla ciebie? Sprawdź!