Zamknij

Jak podrywa Byk? Sprawdź, czy mu się podobasz!

21.08.2020
Aktualizacja: 21.08.2020 11:44

Po czym poznać, że Byk cię podrywa? W jaki sposób okazuje uczucia? Oto rzeczy, które powinnaś wiedzieć.

przystojny mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyzna spod znaku Byka wcale tak łatwo nie zdradza, że jest zainteresowany kobietą... Będziesz musiała się przy nim uzbroić w cierpliwość. Jednak jeśli zechce, abyś dowiedziała się o jego uczuciach, nie pozostawi ci w tej sprawie wątpliwości.

Zobacz także: Zodiakalny Byk w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Jak uwodzi mężczyzna Byk?

Mężczyzna Byk stanowi trudny orzech do zgryzienia, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Najprostszym wyjaśnieniem tego skomplikowanego znaku może być stwierdzenie, że im bardziej mu się podobasz, tym dłużej będzie czekał, zanim ci o tym powie. Tylko te kobiety, których od początku nie traktuje poważnie, mogą z nim doświadczyć szybkiego i intensywnego romansu. Jeśli natomiast zobaczył w tobie kogoś wartościowego, w ogóle nie będzie się spieszył z tym, żeby ci to zasygnalizować. Możesz uznać, że w ogóle nie jest tobą zainteresowany!

Żaden Byk się do tego nie przyzna, choćby miał za karę przejść boso po rozżarzonych węglach, więc zachowaj tę informację dla siebie: on jest romantykiem. W głębi duszy marzy o idealnej miłości, ale na co dzień gra praktycznego i zdroworozsądkowego mężczyznę. Z tego powodu traktuje miłość niezwykle poważnie. Uważa, że musi się głęboko zastanowić nad wyborem swojej ukochanej. Nawet po zawarciu znajomości będzie się ściśle trzymał ustalonych granic. Zauważysz, że coś do ciebie czuje, bo w twojej obecności stanie się opiekuńczy i zawsze będzie otaczał cię szacunkiem. Codziennie będzie cię komplementował. Jednak nie spodziewaj się prędkiego rozwoju wypadków. Zaprzyjaźnicie się ze sobą, zanim padną pierwsze słowa o miłości.

Mężczyzna spod znaku Byka potrafi flirtować i jest w tym dość utalentowany, ale stosuje swoje sztuczki tylko w przelotnych znajomościach. Co robi, kiedy mu zależy? Poznasz to po tym, że pamięta ze szczegółami wszystko, co do niego mówiłaś. Z jego wypowiedzi będzie wynikało, że zastanawia się nad tym, czego do tej pory się o tobie dowiedział. Będziesz widziała, że on naprawdę stara się ciebie zrozumieć.

Niezawodnym sygnałem, że serce Byka bije przy tobie mocniej, jest jego lojalność i... zazdrość. Zawsze możesz na niego liczyć? Denerwuje się, kiedy otaczają cię inni mężczyźni? Oznacza to, że chciałby cię mieć tylko dla siebie. Ale trochę zapewne poczekasz, zanim sam ci o tym powie...

loader

Nie wiesz jeszcze, który znak zodiaku jest dla ciebie? Sprawdź!