Zamknij

Jak podrywa Bliźniak? Po czym poznać, że mu się podobasz

21.08.2020 12:57

Po czym poznać, że Bliźniak cię podrywa? W jaki sposób okazuje uczucia? Oto rzeczy, które powinnaś wiedzieć.

przystojny mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyzna Bliźnięta jest jednym z największych podrywaczy w zodiaku. Doskonale zna się na sztuce uwodzenia. Spośród innych znaków najbardziej wyróżnia go to, że nikt tak jak on nie opanował umiejętności zdobywania kobiet w rozmowie...

Zobacz także: Zodiakalne Bliźnięta w sypialni. Jakimi są kochankami?

Jak uwodzi mężczyzna Bliźnięta?

Mężczyzna Bliźniak to gaduła. Najprościej rozpoznać, że jest kimś zainteresowany, po tym, że dosłownie buzia mu się nie zamyka. Pisze codziennie, rano i wieczorem, chce się dzielić każdą myślą i jest ciekaw twojego zdania we wszystkich sprawach. Najchętniej opowiedziałby ci całą historię swojego życia i później ją przedyskutował. A dodatkowo zauważasz, że pomimo tego wszystkiego naprawdę z uwagą słucha tego, co mówisz.

Część Bliźniaków jest dość swobodna, niemal frywolna w obyciu, ciągle żartuje i do wszystkiego trzyma dystans. Sporo mężczyzn spod tego znaku to jednak wycofani, trochę zamknięci w sobie panowie, którzy najpierw potrzebują zachęty, by się trochę otworzyć. Jeśli zauważasz, że Bliźniak kręci się przy tobie, jakby sam nie wiedział, czego ode ciebie chce, możesz być pewna - wpadłaś mu w oko.

Kiedy już się do ciebie trochę przyzwyczai, a bardzo mu się spodobasz, spodziewaj się, że będzie chciał cię zaprosić do uczestnictwa we wszystkich jego szalonych pomysłach. Zacznie się starać o to, byście zostali najlepszymi przyjaciółmi!

Musisz jednak wiedzieć, że w początkowej fazie relacji lepiej się nie angażować w znajomość z nim. Nawet jeśli cię nieustannie adoruje, za chwilę zupełnie nagle może przestać. Bliźniak długo nie potrafi wytrzymać przy tylko jednej osobie. Jego wrodzona ciekawość każe mu ciągle czegoś poszukiwać. Jeśli więc zauważysz, że pisze rzadziej i trudniej go nakłonić do spotkań - bądź pewna, że zdążył się znudzić. Ma opinię łamacza kobiecych serc i z tego powodu lepiej trzymać go na dystans, zanim sam się zaangażuje.

loader

Nie wiesz jeszcze, który znak zodiaku jest dla ciebie? Sprawdź!