Zamknij

Jak odzyskać zodiakalnego Wodnika? Musisz znać ten jeden sekret, by to zrobić

06.07.2020 09:02
jak odzyskać wodnika
fot. Shutterstock

Wodnik to nieco ekscentryczny, ale przez to intrygujący znak zodiaku. Choć z początku może wydawać się nieco oderwany od rzeczywistości, po bliższym poznaniu okazuje się bardzo wyjątkową osobą. Po rozstaniu można za nim zatęsknić. Chcesz odzyskać zodiakalnego Wodnika? Nie uda ci się to bez rozgryzienia jego tajemnicy!

Mężczyzna Wodnik jest zamknięty w sobie, a kobieta Wodnik czasem wydaje się chłodna... Ale jeśli byliście razem, dobrze wiesz, że warto się z nimi związać. Nawet po burzliwym rozstaniu można chcieć odzyskać osoby spod tego znaku. Jak pogodzić się z Wodnikiem?

Zobacz także: Te 4 znaki zodiaku nieprędko znajdą miłość. Jeżeli jesteś wśród nich, uzbrój się w cierpliwość

Mężczyzna Wodnik - jak go odzyskać?

Wodnik nie decyduje się na związek zbyt łatwo. Jeśli już to zrobił, musiał być przekonany, że jesteś tą jedyną. Traktował cię poważnie i zerwanie musiało go bardzo rozczarować. Wciąż jesteś ważną osobą w jego życiu, ale na pewno potrzebuje teraz czasu, żeby poradzić sobie z emocjami.

Chcesz go odzyskać? Postaraj się odnowić przyjaźń między wami. Przypomnij mu, o czym lubicie ze sobą rozmawiać i udowodnij, że wciąż wspaniale się rozumiecie. Ale pamiętaj! Nie wolno ci go przytłoczyć. Wodnik potrzebuje swobody. Im więcej dasz mu wolności, tym większa szansa, że sam będzie chciał do ciebie wrócić.

Kobieta Wodnik - jak ją odzyskać?

Kobiety spod znaku Wodnika mają skłonność do tego, żeby wszystko nadmiernie analizować. Musisz wiedzieć, że ona na pewno ma swoją teorię na temat waszego rozstania. Nawet nie próbuj jej przekonywać, by ją zmieniła! Kobieta Wodnik nie lubi się kłócić. Pozwól jej, żeby zachowała własne zdanie. Romantyczne wyznania także się tu nie sprawdzą.

Ten znak zodiaku ma jednak bardzo otwarty umysł. Wykorzystaj to, że Wodniki uwielbiają eksperymentować i zaproponuj jej coś, czego nigdy dotąd nie robiliście. Jest szansa, że się na to skusi - w ten sposób udowodnisz, że wasza relacja wciąż może się rozwijać.

Kluczem do zrozumienia tego znaku zodiaku jest jego niezależność. Akceptujesz Wodnika w zupełności i nie próbujesz go zmieniać? Są szanse, że zechce do ciebie wrócić.

Jakie są wasze sposoby na odzyskanie miłości Wodników?