Zamknij

Jak odzyskać zodiakalnego Raka? 3 rzeczy, o których warto wiedzieć

14.07.2020
Aktualizacja: 14.07.2020 13:09

Aby zrozumieć zodiakalnego Raka, wystarczy pomyśleć, że temu znakowi patronuje Księżyc. Tak jak cały czas zmienia się na niebie, tak i Rak odczuwa bardzo zmienne emocje. Jest wrażliwy i romantyczny, niczego nie przeżywa tak mocno jak swoich miłosnych spraw. Jego skłonność do marzeń i uciekania w świat iluzji bywa urocza, jednak kiedy jest zraniony, staje się niszczycielska i obsesyjna... Wasz związek się rozpadł, a ty chcesz to naprawić? Sprawdź, co należy zrobić.

jak odzyskać raka
fot. Shutterstock

Są trzy rzeczy, o których musisz pamiętać, kiedy chcesz odzyskać miłość Raka: nocne światło Księżyca, przypływy i odpływy fal, muszelki wyrzucone na brzeg. Pierwsza symbolizuje zmienność tego znaku, druga potrzebę bliskości i wycofania, a trzecia tendencję do chowania się we własnej skorupie. Ponieważ byliście już w związku, dobrze pamiętasz każdą z tych cech, jednak kiedy chcesz odzyskać osobę spod tego znaku, stają się one o wiele ważniejsze niż na początku. Sprawdź, co zrobić, żeby odnowić wasz związek!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny dla Raka

Mężczyzna Rak - jak go odzyskać?

Prędzej przejdzie boso po rozżarzonych węglach niż powie ci, co czuje. Możesz być pewna, że po rozstaniu z tobą czuje się bardzo zraniony i całkowicie zamknął swoje serce przed kimkolwiek. Od niego nie dowiesz się na ten temat absolutnie niczego. Jest pełen żalu i goryczy, jednak chociaż tęskni za tobą i całymi dniami analizuje, dlaczego się rozstaliście, woli uciec do wspomnień i wyobrażeń, niż spotkać się z tobą i cokolwiek wyjaśniać. Zaskoczy cię tym, że w komunikacji stanie się nagle tak nieśmiały jak na początku waszej znajomości. Musisz dać mu czas, jakbyś czekała po pełni na nów - kiedy jego nastrój się zmieni i zamiast się wycofywać, podpłynie do ciebie, szukając znowu poczucia bezpieczeństwa, jakie mu kiedyś zapewniałaś.

Jeśli chcesz go odzyskać, twoim zadaniem jest na nowo stworzyć między wami atmosferę, w której poczujecie się jak w domu. Zadbaj o to, żeby Rak ponownie ci zaufał i znów zachowywał się swobodnie. Nie musisz wcale zasypywać go sentymentalnymi wyznaniami, żeby wspominał wasze najlepsze chwile. Będzie to robił cały czas, zastanawiając się, czy dobrze zrobiliście, kiedy zakończyliście swój związek. Raki bardzo przywiązują się do swoich bliskich i wolą popracować nad każdą relacją, zamiast odejść. Jednak z inicjatywą będziesz musiała wyjść ty. Jemu zabraknie odwagi, by zaproponować powrót.

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, którym nie można ufać

Kobieta Rak - jak ją odzyskać?

O kobietach spod tego znaku złośliwi czasami mówią, że jeśli chce się znaleźć kobietę spod znaku Raka, to trzeba szukać w domu jej byłego mężczyzny. Chcesz, żeby do ciebie wróciła? Prawdopodobnie zrobi to sama, bo po zakończeniu każdej miłości niezwykle trudno jej ułożyć sobie życie na nowo. Przyzwyczaiła się do ciebie i przywiązała - a te dwa słowa w jej przypadku oznaczają, że z całą pewnością natychmiast po rozstaniu zaczęła się zastanawiać, jak mogłaby odzyskać ciebie, gdyby jednak zaczęła tęsknić... Jeśli nadal ją kochasz, po prostu jej to powiedz i niedługo spróbujecie jeszcze raz, a wasz związek stanie się przez to silniejszy. 

Powinieneś jednak uważać, jeśli nie jesteś pewien swoich uczuć. Chcesz spotykać się z innymi dziewczynami i jednocześnie umawiać się na sentymentalne spotkania z ex spod znaku Raka? Szykuj się na płacz i awantury. Dla niej to, że do siebie wróciliście, oznacza, że jesteście miłością swojego życia i wasze zerwanie tylko pomogło wam to zrozumieć. W myślach wybiera imiona dla waszych dzieci i urządza dom z ogródkiem.

Raki spośród wszystkich znaków zodiaku mają największą tendencję do rozmyślania o powrocie do byłych miłości. Nie trzeba zachęcać ich do wspomnień. Choć na początku mogą sprawiać wrażenie, jakby się trochę wycofały, trzeba być przygotowanym, że gdy zaufają ponownie, ich uczucie wybuchnie ze zdwojoną siłą. Powrót do ex spod znaku Raka to dobry pomysł, jeśli marzymy o poważnym związku. W przeciwnym wypadku to gotowy scenariusz na dramat.

Który znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?