Zamknij

Jak odzyskać zodiakalnego Lwa? Oto jedyny sposób

15.07.2020
Aktualizacja: 15.07.2020 12:04
jak odzyskać lwa
fot. Chillizet

Każdy, kto dobrze poznał Lwa i był z nim w związku, wie bardzo dobrze, że król i królowa dżungli w obecności najbliższych stają się rozkosznymi, przymilającymi się kotkami. Wcale nie mają potrzeby nikim rządzić. Są skłonni do kompromisów, hojni i oddają całe swoje serce na dłoni. Kobieta i mężczyzna Lew w miłości zostają przy ludziach do samego końca - nadwyrężają swoje kruche ego i wybaczają tyle, ile tylko są w stanie, aż do momentu, kiedy nie będą w stanie dłużej znieść czyjegoś lekceważenia. Wtedy nie robią awantury, a w milczeniu odchodzą, głęboko przekonani, że partnerowi nigdy na nich nie zależało. Doprowadziłeś/aś Lwa lub Lwicę do skraju wytrzymałości i chcesz teraz naprawić swój błąd? Jest tylko jedna rzecz, którą możesz teraz zrobić.

Zodiakalny Lew kocha tak bardzo, że często zapomina o sobie samym. Ma skłonność do tego, by dopasowywać się do drugiej osoby i spełniać jej pragnienia, zapominając o własnych. Chociaż nie traci przy tym swojego królewskiego szyku, potrafi pozwolić innym na wiele. Wykorzystałeś/aś to dla własnej satysfakcji, a teraz chcesz odzyskać Lwa? W takim razie nie masz innego wyjścia. Teraz musisz oddać mu należny szacunek. To jedyna możliwość, by odnowić wasz związek!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny dla Lwa

Mężczyzna Lew - jak go odzyskać?

Z mężczyzną spod tego znaku sprawa jest w takiej sytuacji jasna. Zostawił cię? Bardzo mocno zraniłaś czymś jego ego. Lwy są z natury lojalne i nie porzucają ludzi, pod warunkiem, że ci ich czymś nie obrazili. Nie spodziewaj się, że Lew ci powie: "zabolało mnie, kiedy stwierdziłaś..." - na to jest zbyt dumny. Jeżeli przyłapał cię na kłamstwie albo wyrachowaniu, długo będziesz musiała odzyskiwać jego zaufanie i nie wiadomo, czy kiedykolwiek ci się to uda. Może wybaczyć, ale będzie pamiętał zawsze. Jedno musisz wiedzieć na pewno - chociaż jest z natury łagodny i cierpliwy, dla ciebie tej cierpliwości już nie ma. Nie pozwalaj sobie na żarty z niego i nie okazuj mu nawet najmniejszego lekceważenia.

Jeśli mu udowodnisz, że od teraz stawiasz go na pierwszym miejscu, spróbuje jeszcze raz. Jak poznać, że się zdecydował? Zobaczysz, że dąży do równowagi między wami. On będzie królem, ale ty będziesz królową. Zacznie cię coraz częściej rozpieszczać. Uważaj! To test. Sprawdza, czy to zauważysz i docenisz. Teraz już chyba będziesz wiedzieć, żeby nie przyjmować tego tak, jakby ci się należało, prawda?

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, którym nie można ufać

Kobieta Lew - jak ją odzyskać?

Kochała cię? Żeby od ciebie odeszła, musiałeś sprawić, że poczuła się zupełnie nieważna. Nie ma znaczenia, w jaki sposób okazałeś jej lekceważenie - czy flirtując na jej oczach z innymi kobietami, czy po prostu nie szanując jej uczuć. Prawdopodobieństwo, że ją odzyskasz, jeśli nie wykonasz żadnego radykalnego kroku, jest niewielkie. Na pewno zdążyłeś się już zorientować, że odkąd się wycofała, przestała traktować twoje słowa poważnie. Spróbuj ją skłonić do tego, żeby znowu zaczęła to robić. A jak jest na to najlepszy sposób? Niech wszystkie twoje działania będą od teraz zgodne z wyznaniami. Ostrzegam jednak od razu, że drobne gesty nic nie dadzą. To za mało, jeśli wcześniej pokazałeś, że jej nie szanujesz.

Kiedy chcesz odzyskać miłość Lwicy, musisz być bardzo wytrwały. Ta kobieta tylko sprawia wrażenie hardej i pewnej siebie. Im chłodniejsza jest teraz, tym łatwiej powinieneś zakładać, że wcześniej płakała przez ciebie po nocach. Dostrzeż tę jej delikatność i spróbuj się nią zaopiekować. Jeżeli ci pozwoli, masz jeszcze szansę wszystko naprawić.

Który znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?