Zamknij

Jak odzyskać zodiakalnego Bliźniaka? Poznaj łatwy sposób

09.07.2020 15:31
jak odzyskać bliźniaka
fot. Shutterstock

Kobieta i mężczyzna spod znaku Bliźniąt mają bardzo ciekawą osobowość i chętnie nawiązują nowe znajomości. Po rozstaniu szybko się pocieszą... Ale jest pewien prosty sposób na to, aby odzyskać ich zainteresowanie i spróbować jeszcze raz stworzyć związek. Sprawdźcie, co należy zrobić, by uwieść Bliźniaka po raz drugi!

Chcesz odzyskać Bliźniaka? Musisz przypomnieć sobie, jaka jest najważniejsza cecha jego charakteru. Jest nią niezależność! Prostym sposobem na to, aby osoby spod tego znaku zwróciły na ciebie uwagę na nowo, jest podarowanie im zupełnej wolności. Sprawdź, jak to zrobić w przypadku mężczyzny, a co zadziała najlepiej na kobietę!

Mężczyzna Bliźnięta - jak go odzyskać?

Pan spod znaku Bliźniąt potrzebuje poczuć się czymś zaintrygowany, żeby skierować swoje spojrzenie ponownie tam, gdzie już wcześniej - jak mu się zdawało - wszystko sobie już dokładnie obejrzał. Zacznij się zachowywać inaczej niż do tej pory. Wrzucaj na Instagram zdjęcia, z których będzie wynikało, że znalazłaś jakąś nową, ciekawą pasję. Będzie się zastanawiał, jak spędzasz teraz swój wolny czas i na pewno cię w tej sprawie zagada. Jednak nie udawaj, że coś robisz, leżąc na kanapie! Pamiętasz przecież, że Bliźniaka najbardziej stymuluje rozmowa, prawda?

Kiedy już ponownie się w nią zaangażujecie, zaskakuj go. Załóżmy, że zawsze odpisywałaś od razu. Teraz daj mu poczekać pół godziny, zanim odpowiesz na wiadomość. Niech widzi, że go nie osaczasz, a jedynie utrzymujesz z nim ciekawy dialog. To pomoże ci wkraść się z powrotem do jego myśli. Gdybyś dała mu do zrozumienia, że cały czas coś do niego czujesz, presja byłaby dla niego zbyt duża i prawdopodobnie chciałby uciec. Niezobowiązująca atmosfera spowoduje, że znowu nawiążecie kontakt, spotkacie się i... wiesz przecież dobrze, że Bliźniak uwielbia tworzyć zmysłowe napięcie. Wykorzystaj to!

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Byka? Poznaj sposób na to, żeby go w sobie rozkochać!

Kobieta Bliźnięta - jak ją odzyskać?

Z kobietą spod znaku Bliźniąt będzie równie łatwo. Lub o wiele trudniej, jeśli jesteś w niej bardzo zakochany... W tym przypadku najlepiej sprawdza się popularna w Internecie metoda "no contact". Jest bardzo duże ryzyko, że nawet pytanie o to, jak jej minął dzień, niedługo po rozstaniu będzie odbierała jako desperacką próbę powrotu. Nie pisz do niej wcale przez przynajmniej miesiąc, a nawet ignoruj jej wiadomości, odpisując dopiero po kilku dniach. Nie lubisz intelektualnych gierek i uważasz, że takie zachowanie nie jest w porządku? To w takim razie dlaczego interesujesz się panią spod znaku Bliźniaka? Ona żyje dla takich sytuacji.

Dlatego nawet jeśli każdego wieczoru zasypiasz wyobrażając sobie, jak tulisz ją do swojej piersi, przez kilka tygodni wcale się nie odzywaj. Po pewnym czasie napisz, jednak z opanowaniem i na luzie. Jeśli chcesz, żeby dała się zaprosić ponownie na randkę, do ostatniej chwili musisz tworzyć między wami narastające napięcie - a jednocześnie w żaden sposób nie dawać jej znać, że bierzesz to na poważnie. Kiedy uzna, że spotykacie się ze sobą tylko dla zabawy, najprawdopodobniej się zgodzi. I dopiero na spotkaniu przypomni sobie, jak cię kiedyś kochała... Bardzo istotne jest to, żeby pomyślała o tym bez twojej pomocy. Nie wracaj do wspomnień i pokazuj na każdym kroku, że doskonale się czujesz w swojej roli singla. Ta niepewność, która początkowo będzie się jej podobała, z biegiem czasu zacznie doskwierać. Ani się obejrzysz, a zaczniesz dostawać wiadomości co wieczór!

A Wy jakie macie sposoby, żeby pogodzić się z Bliźniętami?

Jaki znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?