Zamknij

Jak odzyskać zodiakalną Wagę? Poznaj jej skrywany sekret!

29.07.2020 10:32
zakochana para
fot. Shutterstock

Trudno się pogodzić z utratą partnera spod znaku Wagi. W życiu nagle zaczyna brakować pewnego czaru... Pragnienie, by odzyskać uczucie tej osoby, jest wtedy bardzo silne. Jak zachęcić Wagę, by chciała spróbować jeszcze raz? Przekonaj się!

Mężczyzna i kobieta Waga potrzebują wiele czasu, żeby podjąć jakąś decyzję. Długo rozważają wszystkie za i przeciw. Zanim stwierdzą, że chcą się z kimś rozstać, mogą obsesyjnie o tym myśleć dniami i nocami. Ale po zerwaniu często zaczynają się zastanawiać, czy decyzja była słuszna... Niezdecydowanie Wag to ich największa słabość w miłości. Jeśli chcesz usidlić osobę spod tego znaku, właśnie dzięki temu możesz osiągnąć swój cel.

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny dla Wagi

Mężczyzna Waga - jak go odzyskać?

Wiesz dobrze, że jest estetą i ma ogromną słabość do pięknie wyglądających kobiet. Z nim naprawdę nie będzie to trudne. Kup nową sukienkę, popraw włosy, zrób delikatny makijaż, wprowadź niewielkie zmiany w swoim wyglądzie. A potem mu się taka pokaż! To wystarczy, żeby zadziałać na jego zmysły i zasiać ziarnko niepewności. Odtąd pan Waga będzie się zastanawiał, czy dobrze zrobił, wypuszczając cię z rąk. Na mężczyzn spod tego znaku nic nie działa tak mocno jak widok kobiety, która dba o siebie. Nie musisz wcale wydawać wszystkich swoich oszczędności na pielęgnację! Chodzi raczej o styl bycia. Pokaż mu, że jesteś dla siebie ważna i traktujesz samą siebie jak najlepiej. Ugną się pod nim kolana. Szczególnie, jeśli w związku zdążyłaś sobie wcześniej trochę odpuścić... Pokaż mu, że teraz rozkwitasz. Nie będzie mógł oderwać od ciebie wzroku.

Gdy znowu zaczniecie rozmawiać, wpleć do rozmowy kilka zgrabnych komplementów. Pamiętasz chyba, że nic tak nie zmiękcza jego serca. Powiedz mu, jak bardzo się wyróżnia. Chce słyszeć, że jest inny niż wszyscy. Doceni, że wciąż to widzisz i będzie chciał ci udowodnić, że wcale się nie pomyliłaś. Z czasem znów się do siebie zbliżycie.

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, którym nie można ufać

Kobieta Waga - jak ją odzyskać?

Nie znosi być krytykowana, a przy rozstaniu pewnie zdążyłeś jej to i owo powiedzieć. Uratujesz tę relację tylko w jeden sposób. Musisz okazać jej zachwyt. Kiedy przyjmie należny hołd, jako kobieta w pełni świadoma swojego uroku, być może znowu głęboko spojrzy ci w oczy i poczujesz znajomy dreszcz biegnący wzdłuż kręgosłupa... Przypomnij jej, ile widzisz w niej piękna - i w ciele, i w duszy. Ponownie powiedz, za co najbardziej ją cenisz. Nawet nie zauważy, kiedy oprze głowę na twoim ramieniu, zasłuchana w twoje słowa. Wie, że na nie zasługuje. Być może wynagrodzi cię za to, że je wygłosiłeś.

Kobieta Waga, szczególnie jeśli jest zraniona, potrafi być bezwzględna i chłodna. Z pewnością wymierzyła ci sprawiedliwość, jeżeli powodem rozstania było to, że ją skrzywdziłeś. Pragniesz jej powrotu? Pozwól jej odzyskać godność. Okaż należny szacunek i zacznij ją adorować tak, jak na początku znajomości. Albo nawet bardziej... Kiedy w twojej obecności znów poczuje się kobieca, może pomyśli o tym, żeby dać ci kolejną szansę.

Który znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?