Zamknij

Jak odzyskać partnera spod danego znaku zodiaku? Te rady mogą cię zaskoczyć

02.12.2020
Aktualizacja: 02.12.2020 15:35
Zakochana para
fot. Shutterstock

Jak odzyskać Lwa, Byka czy Wodnika? Co zrobić, by mężczyzna Koziorożec wrócił? Jak namówić kobietę spod znaku Wagi, by dała ci jeszcze jedną szansę? Sprawdź!

Chcesz odzyskać byłego partnera lub partnerkę, ale nie wiesz, jak to zrobić? Pomoże ci znajomość jego/jej znaku zodiaku. Dzięki temu uda ci się znaleźć sposób, żeby namówić tę osobę do podarowania ci drugiej szansy!

Zobacz także: Znaki zodiaku i seks. Jakimi kochankami są poszczególne znaki zodiaku?

Znaki zodiaku i miłość. Jak odzyskać osobę spod danego znaku zodiaku?

Baran

Ten znak zodiaku najbardziej ceni sobie bezpośrednią komunikację. Jeśli otwarcie powiesz, że chcesz, żebyście do siebie wrócili - Baran będzie pod wrażeniem. Spodoba mu się twoja pewność siebie i to, że potrafisz walczyć o wasz związek. Zobaczy, że wciąż jest szansa na to, by przeżyć z tobą ekscytującą przygodę. Pokaż, że potrafisz być odważny/a!

Byk

Mężczyzna Byk zacznie często myśleć o swojej byłej partnerce, jeśli będzie miał wrażenie, że zdążyła już o nim zapomnieć. Ma silnie rozwinięty instynkt posiadania i po rozstaniu jeszcze przez pewien czas będzie myślał, że należysz do niego. Kiedy poczuje, że się wymykasz - zacznie cię gonić! Kobieta spod znaku Byka oczekuje od byłego partnera poświęceń.

Bliźnięta

Chcesz odzyskać Bliźniaka? Musisz przypomnieć sobie, jaka jest najważniejsza cecha jego charakteru. Jest nią niezależność! Prostym sposobem na to, aby osoby spod tego znaku ponownie zwróciły na ciebie uwagę, jest podarowanie im zupełnej wolności. W tym przypadku najlepiej sprawdza się popularna w Internecie metoda "no contact" - całkowite zerwanie kontaktu na 30 lub 60 dni. Musisz zaczekać, aż Bliźniak zatęskni sam.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Rak

Każdy Rak po rozstaniu bardzo cierpi. Boi się do tego przyznać, jednak możesz mieć pewność, że bardzo głęboko przeżywa to, że już nie jesteście razem. Myślami wciąż ucieka do wspomnień i wyobraża sobie, co by było, gdyby sprawy potoczyły się inaczej. Ale nie dowiesz się o tym, jeśli nie odbudujesz jego zaufania i nie stworzysz atmosfery, w której poczuje się bezpiecznie. Daj mu wiele ciepła i wsparcia, a znowu się przed tobą otworzy.

Lew

Jeżeli masz za sobą związek z Lwem, na pewno domyślasz się, jak należy się zachować. Twoim zadaniem jest pokazać, że znowu stawiasz tę osobę na pierwszym miejscu. Nie możesz przy tym zrobić niczego, co zrani dumę Lwa. Jeśli poczuje się przez ciebie obrażony/a, odejdzie na zawsze.

Panna

Chociaż wydaje się to trudne, aby odzyskać zodiakalne Panny, należy przez pewien czas trzymać dystans. Zaproponuj rozmowę lub spotkanie dopiero po kilku tygodniach od rozstania. Kiedy znów zaczniecie rozmawiać, pokaż Pannie, że szanujesz jej uczucia i chcesz uważnie wysłuchać, co ma ci do powiedzenia. 

Waga

Osoby spod tego znaku są bardzo niezdecydowane i zawsze się wahają, czy dobrze postąpiły. Waga na pewno ma wątpliwości w sprawie tego, czy rozstanie było dobrym pomysłem. Zadbaj o swój wygląd, znajdź nową pasję i zacznij cieszyć się życiem. Waga szybko to zauważy i poprosi, byście spróbowali jeszcze raz.

Skorpion

Zodiakalny Skorpion jest pamiętliwy i długo trzyma w sobie urazę. Jest jednak łatwy sposób na to, by trochę zmiękczyć jego serce: komplementy! Kiedy Skorpion poczuje się doceniony, a także zorientuje się, że traktujesz go z szacunkiem i zawsze mówisz prawdę, zapomni o wszystkich twoich przewinieniach. Mimo to musisz się przygotować na to, że nigdy nie używa słowa "przepraszam". Wymaga tego od innych.

Strzelec

Jak odzyskać Strzelca? Nie odzyskiwać go! Jeśli będziesz się o niego starać, tylko go do siebie zniechęcisz. Strzelec ucieka ze związków, kiedy brakuje mu swobody i twoje wiadomości czy telefony będą go teraz przerażały. Kiedy sam postanowi odzyskać kontakt, potraktuj go po przyjacielsku i dużo żartuj. Nie próbuj zaczynać dyskusji o ważnych sprawach. Wrzuć na luz! Sam zada sobie wtedy pytanie: "A może by tak spróbować jeszcze raz?".

Koziorożec

Aby odzyskać zodiakalnego Koziorożca, trzeba być bardzo wytrwałym. Wiele go kosztowało, by otworzyć się przed tobą i obdarzyć cię zaufaniem, więc po rozstaniu boi się, że znowu go zranisz. Jeśli chcesz go odzyskać, musisz się liczyć z możliwością odrzucenia. Koziorożec nie będzie chciał ryzykować. Jeśli jednak okażesz mu cierpliwość i szacunek, może uda ci się go nakłonić do powrotu.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Wodnik

Postaraj się odnowić przyjaźń między wami. Przypomnij mu, o czym lubicie ze sobą rozmawiać i udowodnij, że wciąż wspaniale się rozumiecie. Ale pamiętaj! Nie wolno ci go przytłoczyć. Wodnik potrzebuje swobody. Im więcej dasz mu wolności, tym większa szansa, że sam będzie chciał do ciebie wrócić. 

Ryby

Aby odzyskać Rybę, musisz wykazać się przede wszystkim zdecydowaniem. Doskonale wiesz, że w relacji z tym znakiem inicjatywa zawsze należy do ciebie. By wzbudzić na nowo uczucia Rybki, zacznij fantazjować przy niej o waszej wspólnej przyszłości. Mów tylko to, w co naprawdę wierzysz! Ryba lubi marzyć, ale nie jest naiwna. Nie próbuj jej okłamywać, bo zostawi cię jeszcze raz.

Zobacz także: Jak zdobyć osobę spod danego znaku zodiaku? Poznaj sekretne sposoby

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?