Zamknij

Horoskop zdrowotny na 2021 rok. Na co powinny uważać poszczególne znaki zodiaku?

12.01.2021 14:27

Które znaki zodiaku będą miały problemy ze zdrowiem w 2021 roku? Przeczytaj horoskop roczny i sprawdź, o co powinieneś zadbać.

Horoskop
fot. Shutterstock

Horoskop zdrowotny na 2021 rok może powiedzieć wiele na temat możliwości naszego organizmu i chorób, które nam grożą. Zobacz, czego powinieneś się wystrzegać i w jaki sposób uniknąć trudności.

Wiele planet w tym roku znalazło się w znaku Wodnika, a to oznacza, że nasza odporność może być osłabiona. Ten znak zodiaku ma tendencję do tego, by tłumić własne emocje i żyć w nieustannym napięciu. Aby uniknąć chorób, powinniśmy otwarcie wyrażać, co czujemy i nie bagatelizować problemów na tle nerwowym. W 2021 roku większość chorób będzie wywołana przez stres.

Zobacz także: Horoskop runiczny na 2021 rok. Sprawdź, co cię czeka

Horoskop zdrowotny na 2021 rok

"Zdrowie jest najważniejsze" - często to powtarzamy, jednak wolelibyśmy o tym zapomnieć i po prostu cieszyć się życiem. Sprawdź, co możesz zrobić, by uniknąć problemów.

Horoskop zdrowotny na 2021 rok - Baran

Kobiety spod znaku Barana w tym roku z łatwością zajdą w ciążę, jednak mężczyźni mogą odkryć u siebie problemy na tle seksualnym. Będą one wynikały z nadmiaru obowiązków w pracy. Po urlopie wszystko wróci do normy.

Horoskop zdrowotny na 2021 rok - Byk

Zodiakalnym Bykom grożą kontuzje podczas uprawiania sportu. Warto zadbać o koncentrację podczas wykonywania ćwiczeń i uważać na siebie, a także rozciągać się po treningu. Zajęcia typu pilates pomogą wzmocnić układ mięśniowy.

Horoskop zdrowotny na 2021 rok - Bliźnięta

Wyzwaniem dla wielu osób spod znaku Bliźniąt będzie zrezygnowanie ze słodkich dań. Część Bliźniaków postanowi na dobre porzucić cukier. Bardzo pozytywnie wpłynie to na ich zdolność koncentracji i pamięć.

Horoskop zdrowotny na 2021 rok - Rak

Zodiakalne Raki powinny w tym roku unikać alkoholu, bo będą miały tendencję do uzależnień. Kieliszek wina po pracy raz na jakiś czas jest zdrowy, jednak należy uważać, aby nie zamienił się w całą butelkę.

Horoskop zdrowotny na 2021 rok - Lew

Lwy, które pragną schudnąć, powinny przestać zastanawiać się nad swoim apetytem, a zamiast tego skupić się na uprawianiu wybranej dyscypliny sportowej. Ważne, by sprawiała im ona przyjemność. Wtedy sukces przyjdzie sam.

Horoskop zdrowotny na 2021 rok - Panna

Częste bóle głowy w okolicach skroni będą dla Panien ostrzegawczym sygnałem, by trochę zwolnić. Jeśli w odpowiedni sposób nie zadbają o odpoczynek, problem zacznie się nasilać i stanie się zapowiedzią poważnej choroby.

Horoskop zdrowotny na 2021 rok - Waga

Zodiakalne Wagi mają w tym roku szansę pozbyć się wszystkich niezdrowych przyzwyczajeń. Będą o wiele bardziej zdyscyplinowane niż zwykle, więc początek 2021 roku to dobry czas na rozpisanie postanowień.

Horoskop zdrowotny na 2021 rok - Skorpion

Skorpiony, szczególnie te bardzo nerwowe i palące papierosy, będą w tym roku narażone na problemy z sercem. Pomoże im spokojny ruch i spacery. To także dobry rok na zerwanie z nałogiem.

Horoskop zdrowotny na 2021 rok - Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca mogą mieć skłonności do odczuwania melancholii i nie musi to być wcale stan wywołany przez konkretne wydarzenia. Prawdopodobnie będzie to wynikać z niedoboru witaminy B12 i żelaza.

Horoskop zdrowotny na 2021 rok - Koziorożec

W codziennym jadłospisie Koziorożców powinno się znaleźć wiele warzyw, zarówno w formie surowej, jak i gotowanej. Dzięki temu niedobory witamin wyrównają się w naturalny sposób. Aby poprawić ich wchłanianie, dobrze stosować przyprawy, np. pieprz cayenne.

Horoskop zdrowotny na 2021 rok - Wodnik

Zodiakalne Wodniki będą musiały w tym roku ograniczyć spożycie kawy. W przeciwnym wypadku zaczną odczuwać nerwobóle w klatce piersiowej, które doprowadzą do poważnych problemów. Wskazane jest też, by regularnie uzupełniały magnez.

Horoskop zdrowotny na 2021 rok - Ryby

Nasilająca się senność albo nadmierna pobudliwość może być oznaką problemów z tarczycą. Kiedy Ryby zauważą u siebie te objawy, powinny umówić się na wizytę do endokrynologa. Aby tego uniknąć, należy zadbać o odpowiednią ilość odpoczynku.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2021 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

loader
Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?