Zamknij

Te znaki zodiaku przeżyją koszmarne walentynki! Sprawdź, czy jesteś wśród nich

07.02.2019 12:15
Nieszczęśliwa para
fot. Shutterstock

Walentynki 2019 nie skończą się dla nich pomyślnie...

W dniu świętego Walentego nie dla wszystkich los będzie łaskawy. 14 lutego osoby spod 3 znaków zodiaków przeżyją istny koszmar. Jesteś ciekaw, czy znalazłeś się na tej liście? Sprawdź!

Horoskop walentynkowy

Walentynki to dzień, na który wielu z nas czeka z niecierpliwością. Niektórzy już od dłuższego czasu szykują na tę okazję niepowtarzalną niespodziankę dla swojej drugiej połówki. Jednak, jak to często bywa, los bywa przewrotny i nie każdemu z nas się powiedzie. Jeżeli przeżyłeś kiedyś nieudane walentynki, to dobrze wiesz, że nie wszystko od nas zależy i nawet najlepszy plan może legnąć w gruzach. Poniżej przedstawiamy 3 znaki zodiaku, które nie powinny liczyć na udany finał.

Baran

Osoby spod tego znaku nie mogą narzekać na powodzenie u płci przeciwnej. Aby uszczęśliwić ukochaną osobę, jesteś w stanie zrobić dla niej dosłownie wszystko. Twoje pomysły związane ze świętowaniem walentynek będą wiązać się ze sporymi wydatkami, przez które zrujnujesz swój budżet. Ta sytuacja negatywnie wpłynie na twój humor.

Waga

Zodiakalne Wagi nie powinny planować żadnego romantycznego spotkania z drugą połówką, gdyż będzie ono skazane na niepowodzenie. Randka może skończyć się bardzo nieprzyjemnie - awantura wisi w powietrzu! Ten dzień spędź w domu, celebrując miłość do... samego siebie.

Rak

Dla większości zakochanych Raków dzień świętego Walentego jest świętem, do którego przywiązują one dużą wagę. Jednak w tym roku nie mam dla nich dobrych wieści. Okazuje się, że 14 lutego dojdzie do nieprzewidzianej sytuacji, która całkowicie zrujnuje romantyczną atmosferę podczas ich walentynkowego wieczoru.

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Sprawdź, czy jesteście dobrze dopasowani! Gwiazdy dobrały najgorętszych kochanków wśród znaków zodiaku.