Zamknij

Horoskop tygodniowy zawodowy - praca, kariera, finanse. W życiu Strzelców szykują się zmiany

17.05.2021 13:51
Horoskop zawodowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy zawodowy na 17-23 maja 2021 roku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze kariery i finansów. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Kto może być teraz spokojny o swoje życie zawodowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop kariery na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy zawodowy

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najbliższym czasie w twojej pracy? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące wydarzenia, przeczytaj swój horoskop zawodowy na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 17-23 maja 2021 roku - Baran

Barany będą całkowicie pochłonięte romansami. Przez cały tydzień trudno będzie im się skupić. W weekend powinny nadrobić zaległości, bo inaczej do końca maja nie będą miały na nic czasu.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 17-23 maja 2021 roku - Byk

Byki zapragną za wszelką cenę udowodnić, że mają rację. Mogą nawet spróbować zmusić kogoś, by przyznał się do błędu. Niestety to Byki będą się mylić w tej sytuacji.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 17-23 maja 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta będą w konfliktowym nastroju. Zamiast pokłócić się z osobą, której naprawdę nie lubią, mogą zaatakować... przyjaciela. Nie wiadomo, czy zechce to wybaczyć.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 17-23 maja 2021 roku - Rak

Raki powinny uważać na to, co mówią o ludziach za ich plecami. W tym tygodniu lepiej wypowiadać się o innych tylko pozytywnie. To pomoże uniknąć nieprzyjemnej konfrontacji.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 17-23 maja 2021 roku - Lew

Lwy muszą teraz słuchać przede wszystkim siebie. Jeśli ich organizm da znać, że jest przemęczony, należy go posłuchać i zrobić sobie przerwę. W przeciwnym wypadku zbuntuje się na dłużej.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 17-23 maja 2021 roku - Panna

Panny najlepiej zrobią, jeśli przestaną wdawać się w dyskusje i będą robiły swoje. W ich otoczeniu jest sporo osób, którym zależy tylko na tym, by wywoływać konflikty. Nie warto brać do siebie tego, co mówią.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 17-23 maja 2021 roku - Waga

Wagi nie będą zadowolone z efektów swojej pracy. Na szczęście zdążą wszystko poprawić, zanim ktokolwiek się zorientuje. Przy okazji nauczą się nowej umiejętności. 

Horoskop tygodniowy zawodowy na 17-23 maja 2021 roku - Skorpion

Skorpiony powinny zwrócić uwagę na to, co jedzą w godzinach pracy. Lepiej nie zabijać głodu kawą i słodkimi drożdżówkami. Letnie ubrania niedługo okażą się za małe...

Horoskop tygodniowy zawodowy na 17-23 maja 2021 roku - Strzelec

Strzelce mogą w najbliższych dniach stracić przekonanie co do słuszności wyboru własnej ścieżki zawodowej. Pojawi się szansa, by znaleźć nowe zajęcie. Może okazać się o niebo lepsze od poprzedniego.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 17-23 maja 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce będą pracowały bardziej wydajnie, jeśli wyrobią sobie nawyk porannych spacerów. Kilkanaście minut na świeżym powietrzu wpłynie na ich umysł lepiej niż mocna kawa. Ruch też dobrze im zrobi.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 17-23 maja 2021 roku - Wodnik

Wodniki nie będę miały ochoty pracować i oddadzą się słodkiemu lenistwu. Znajdą sposób na to, by nikt ich na tym nie przyłapał. Dzięki temu uda im się naładować baterie.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 17-23 maja 2021 roku - Ryby

Ryby poczują się zagubione. Jeśli nie zrobią porządku w dokumentach, może się okazać, że zapomniały o kilku ważnych sprawach. Warto poświęcić jeden dzień na organizację.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?