Zamknij

Horoskop tygodniowy zawodowy - praca, kariera, finanse. Byki powinny uważać na opóźnienia

02.08.2021 12:56
Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy zawodowy na 2-8 sierpnia 2021 roku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze kariery i finansów. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Kto może być teraz spokojny o swoje życie zawodowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop kariery na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy zawodowy

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najbliższym czasie w twojej pracy? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop zawodowy na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 2-8 sierpnia 2021 roku - Baran

Barany zaczną chodzić z głową w chmurach. W ich życiu pojawi się nowa miłość i z tego powodu w ogóle nie będą mogły się skupić. Druga osoba sprawi, że zapomną o całym świecie.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 2-8 sierpnia 2021 roku - Byk

Byki powinny uważać na wszelkie opóźnienia. Jeśli postanowią odkładać obowiązki na potem, mogą spotkać je za to przykre konsekwencje. Szefowi nie spodoba się, gdy przegapią ważny termin.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 2-8 sierpnia 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta wybiorą sobie nieodpowiedniego partnera do współpracy. Osoba, która wydaje im się idealnym kompanem, wcale nie ma ochoty na pracę nad wspólnym projektem.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 2-8 sierpnia 2021 roku - Rak

Raki zaczną snuć romantyczne fantazje na temat kolegi albo koleżanki z firmy. Co ciekawe, druga strona zacznie robić to samo... Zrodzi się romans, który przez długi czas będzie utrzymywany w tajemnicy.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 2-8 sierpnia 2021 roku - Lew

Lwy wpadną w rozmarzenie. Będą rozpieszczane przez partnera i zaczną zakochiwać się w nim coraz bardziej. Nie uda im się skoncentrować na pracy.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 2-8 sierpnia 2021 roku - Panna

Panny wreszcie dostaną zasłużoną pochwałę. Uświadomią sobie, że są ważnymi osobami w zespole. Nabiorą pewności siebie i odtąd wszystko stanie się dla nich łatwe.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 2-8 sierpnia 2021 roku - Waga

Wagi rozwiążą problem, który od dawna spędzał im sen z powiek. Dzięki temu odzyskają spokój i przestaną się niepotrzebnie stresować. Pomoże im wsparcie przyjaciół.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 2-8 sierpnia 2021 roku - Skorpion

Skorpiony powinny uważać na słowa. W tym tygodniu postanowią skrytykować kogoś publicznie, ale zamiast zyskać tym w oczach otoczenia, mogą się ośmieszyć. Nikt nie przyzna im racji. 

Horoskop tygodniowy zawodowy na 2-8 sierpnia 2021 roku - Strzelec

Strzelce będą senne i zmęczone. Jeśli przed końcem tygodnia nie poczują się lepiej, powinny wykonać podstawowe badania lekarskie. Warto też zainwestować w suplementy.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 2-8 sierpnia 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce nareszcie będą miały okazję odpocząć. Po długim czasie ciężkiej pracy dowiedzą się, że mogą pozwolić sobie na wolne. Poczują się docenione i zadowolone z siebie.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 2-8 sierpnia 2021 roku - Wodnik

Wodniki rozpoczną nowy, ważny projekt, który może zmienić ich życie na lepsze. Będzie wymagał zaangażowania, ale zapewni im sukces. Warto się postarać, by zrobić wszystko jak najlepiej.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 2-8 sierpnia 2021 roku - Ryby

Ryby czeka przyjemny, spokojny tydzień. Praca nie przysporzy im żadnych stresów, więc będą mogły odpocząć. Po godzinach zrelaksują się jak nigdy dotąd.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?