Zamknij

Horoskop tygodniowy zawodowy - praca, kariera, finanse. Bliźnięta mogą zostać przyłapane na kłamstwie

07.06.2021 14:47
Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy zawodowy na 7-14 czerwca 2021 roku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze kariery i finansów. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Kto może być teraz spokojny o swoje życie zawodowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop kariery na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy zawodowy

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najbliższym czasie w twojej pracy? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące wydarzenia, przeczytaj swój horoskop zawodowy na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 7-14 czerwca 2021 roku - Baran

Barany będą przebojowe i radosne. Cokolwiek chciały w tym roku osiągnąć, w ciągu kilku najbliższych dni będzie niemal na wyciągnięcie ręki. Odwaga i optymizm - to teraz najlepsze hasło przewodnie.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 7-14 czerwca 2021 roku - Byk

Byki osiągną sukces dzięki pomocy przyjaciół. Protekcja życzliwej osoby pozwoli im się dostać do miejsca, o którym zawsze marzyły. Pojawi się okazja, żeby zaprezentować swoją pracę szerszemu gronu.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 7-14 czerwca 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta będą chciały kogoś zmanipulować, ale niestety zapomną z biegiem tygodnia, co usiłowały mu wcześniej wmówić. Misternie ułożone kłamstwo posypie się jak domek z kart.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 7-14 czerwca 2021 roku - Rak

Raki zagrają na nosie osobie, która od dawna się przy nich wywyższała. Udowodnią jej, że wcale nie miała racji. Nie warto jednak marnować zbyt wiele czasu na dyskutowanie z nią.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 7-14 czerwca 2021 roku - Lew

Lwy nie pozwolą więcej sobą pomiatać i uciekną od ludzi, którzy ciągle je poniżali. Z dala od nich przestaną już wątpić w swoją mądrość i wrażliwość. Dzięki temu będą mogły pracować w spokoju.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 7-14 czerwca 2021 roku - Panna

Panny ze smutkiem odkryją, że miły znajomy z pracy wcale nie chciał się z nimi zaprzyjaźnić, a jedynie skorzystać z ich pomocy. Mogą poczuć się z tego powodu samotne. Nie powinny się tym przejmować i skupić na relacjach z ludźmi, którzy umieją docenić ich wsparcie.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 7-14 czerwca 2021 roku - Waga

Wagi będą rywalizowały o czyjeś względy i w tym tygodniu mogą posunąć się za daleko. 10 czerwca, w dniu zaćmienia Słońca, powinny panować nad swoim temperamentem.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 7-14 czerwca 2021 roku - Skorpion

Skorpiony powinny uważać na słowa. Ich kąśliwy komentarz wypowiedziany w kierunku pewnej wrażliwej osoby może doprowadzić ją do płaczu. Nawet jeśli trochę przesadza i dramatyzuje, wszyscy to zobaczą. I wyciągną wnioski...

Horoskop tygodniowy zawodowy na 7-14 czerwca 2021 roku - Strzelec

Strzelce z radością odkryją, że czują już powiew nadchodzącego lata. Z jednej strony będą przez to rozleniwione, ale z drugiej - zaczną o wiele szybciej wykonywać swoje zadania. Powinny jednak zadbać o precyzję.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 7-14 czerwca 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce pomogą komuś w karierze i w ten sposób ułatwią mu start w branży. Ta osoba z pewnością nigdy im tego nie zapomni. Odwdzięczy się przy pierwszej możliwej okazji.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 7-14 czerwca 2021 roku - Wodnik

Wodniki będą musiały wykazać się uczciwością, jeśli chcą zyskać zaufanie współpracowników. Ktoś od dawna podejrzewa je o drobne oszustwa i niedługo podzieli się swoimi podejrzeniami z resztą grupy.

Horoskop tygodniowy zawodowy na 7-14 czerwca 2021 roku - Ryby

Ryby nie będą mogły się na niczym skoncentrować. Za sprawą Merkurego skupią się na kwestiach prywatnych. Przyszedł czas na podjęcie ważnych decyzji, których nie można już dłużej odkładać na później.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?