Zamknij

Horoskop tygodniowy od 9 do 15 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

06.11.2020 21:00
Horoskop tygodniowy od 9 do 15 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, jaki będzie ten tydzień i co przyniesie Ci los? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 9 do 15 listopada 2020 i dowiedz się.

Co spotka Cię w tym tygodniu? Przeczytaj najnowszy horoskop tygodniowy i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 9 do 15 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Wodniki będą mieć dobrą passę w relacjach międzyludzkich. Szczęście będzie dopisywać Ci nie tylko w miłości, lecz także w przyjaźni, a nawet w zwykłych przelotnych znajomościach.

Praca i finanse: W tym tygodniu planetarna aura sprzyja negocjacjom i rozmowom biznesowym, które mogą sprawić, że nieoczekiwanie odmienią się koleje Twojego zawodowego losu. Wykorzystaj to dobrze.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci w tym tygodniu żadnych kłopotów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i robić wszystko, co sobie zaplanowałeś, bo gwiazdy zadbają o to, by nie imały się Ciebie żadne choroby.

Przeczytaj także: Horoskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 9 do 15 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Ryby powinny w tym tygodniu zadbać o balans między życiem prywatnym a zawodowym, bo intensywność tego tygodnia i wielość zadań mogą sprawić, że na chwilę go zgubicie. Postarajcie się go odnaleźć jak najszybciej.

Praca i finanse: W pracy będziesz miał wrażenie, że wszystko robi się samo i zmierza w bardzo dobrym kierunku. Wcale jednak tak nie jest. Za tymi sukcesami stoją osoby, które dają z siebie ponad sto procent. Doceń to.

Zdrowie: W kwestii zdrowia Twój horoskop na ten tydzień jest bardzo pozytywny. Nie musisz się o nic martwić, bo Jowisz, Twój planetarny opiekun, dba o to, by wszystkie nieprzyjemne dolegliwości omijały Cię szerokim łukiem.

Horoskop tygodniowy Baran od 9 do 15 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Barany w tym tygodniu zacieśnią relacje z najbliższymi i spędzą z rodziną więcej czasu niż zwykle. To bardzo dobrze zrobi zarówno Tobie, jak i bliskim. Uda Wam się poznać wzajemnie od zupełnie innej strony.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie się układać po Twojej myśli. Nie musisz się o nic martwić i możesz trochę wyluzować. Odpuść sobie i innym i rób tylko plan minimum – tyle naprawdę wystarczy.

Zdrowie: Dbaj o siebie i szanuj swoje zdrowie. Nie poświęcaj go dla nikogo, ani dla niczego, a zwłaszcza dla pracy. Gwiazdy mówią, że nikt tego nie doceni, a Ty przecież zdrowie masz tylko jedno. Nie bagatelizuj tego.

Horoskop tygodniowy Byk od 9 do 15 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Bykom szczęście w miłości będzie sprzyjać, ale tylko jeśli jesteście w związkach. Single niestety czeka seria rozczarowań i niepowodzeń sercowych. Wasz czas na wielką miłość jeszcze nie nadszedł.

Praca i finanse: W pracy skup się na tym, co robisz, i nie pozwól sobie nawet na małe niedociągnięcia, bo ktoś uważnie Cię obserwuje i nie zachowaj się tego użyć przeciwko Tobie. Lepiej zachowaj pełen profesjonalizm.

Zdrowie: W tym tygodniu zadbaj o swoje ciało, bo ostatnie tygodnie siedzenia na kanapie odbiły się mocno na Twojej sylwetce. Postaw na ćwiczenia i aktywność fizyczną. Dzięki temu nie tylko poczujesz się lepiej, lecz także zaczniesz lepiej wyglądać.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 9 do 15 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta skupią się w tym tygodniu przede wszystkim na sobie i swoich potrzebach. Nie poświęcaj czasu tym, którzy nie mają go dla Ciebie i zamiast tego rób to, co sprawia Ci radość.

Praca i finanse: Zapowiada się pracowity tydzień nie tylko zawodowo, lecz także prywatnie. Będziesz miał mnóstwo rzeczy do załatwienia, ale jak zwykle ze wszystkim poradzisz sobie perfekcyjnie. Jesteś doskonałym organizatorem.

Zdrowie: Na drugą połowę tygodnia koniecznie zaplanuj relaks i odpoczynek. Weź kilka dni wolnego i zresetuj swój umysł. Oderwij się myślami od pracy i zajmij tym, co teraz cieszy Cię najbardziej. To przywróci Ci wewnętrzną harmonię.

Horoskop tygodniowy Rak od 9 do 15 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Raki mogą spodziewać się zaskakującej propozycji od kogoś bliskiego. Zanim ją jednak przyjmiecie, dobrze się zastanówcie i pamiętajcie, że nie wszystko złoto, co się świeci. Lepiej zachowajcie ostrożność.

Praca i finanse:  W tym tygodniu nie bądź zbyt ufny, zwłaszcza jeśli ktoś, kto do tej pory za Tobą nie przepadał, teraz nagle udaje Twojego najlepszego przyjaciela. Gwiazdy mówią, że jego intencje nie są czyste.

Zdrowie: W tym tygodniu możesz czuć się przemęczony i nie mieć na nic ochoty. To wynik przepracowania i tego, że masz zbyt wiele na głowie. Musisz koniecznie zwolnić tempo i więcej odpoczywać.

Horoskop tygodniowy Lew od 9 do 15 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy będą w tym tygodniu podejrzliwe i zaczną domyślać się, że nie wszystko, co ktoś bliski im mówił, było prawdą. Gwiazdy mówią nawet więcej – szybciej byłoby wymienić to, co było zgodne z prawdą.

Praca i finanse:  Sytuacja w pracy będzie napięta, a szef będzie wyznaczał coraz trudniejsze do osiągnięcia cele. Nie licz jednak na jego pobłażliwość. Albo sprostasz wymaganiom, albo będziesz musiał pożegnać się z premią.

Zdrowie: Możesz czuć się w tym tygodniu przygnębiony i przybity wielością rzeczy, które nie pójdą po Twojej myśli. Czasem tak bywa. Będziesz musiał się z tym jakoś uporać i jakoś rozładować negatywne emocje.

Horoskop tygodniowy Panna od 9 do 15 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Panny spędzą w tym tygodniu dużo czasu z bliskimi i docenią ich obecność. Cieszcie się każdą chwilą i wykorzystujcie ją na maksa. Pod koniec tygodnia zupełnie zmienicie zdanie o niektórych członkach swojej rodziny.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się bardzo spokojny tydzień. Nie musisz się o nic martwić, bo Merkury sprzyja wszystkim Twoim działaniom i sprawi, że wszystko, czego się podejmiesz zakończy się sukcesem.

Zdrowie: Dbaj o siebie i pamiętaj, że Twoje zdrowie jest ważne nie tylko dla Ciebie, lecz także dla Twoich bliskich. Dlatego staraj się dobrze odżywiać nie zapominać o aktywności fizycznej i odpowiedniej dawce snu.

Horoskop tygodniowy Waga od 9 do 15 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Wagi docenią w tym tygodniu znaczenie rodzinnych więzów i z radością przyjmą pomocną dłoń od bliskiej osoby. Nie czujcie się zobowiązani – bliscy cieszą się, że mogą Wam pomóc.

Praca i finanse: Jeśli masz w planach ważną rozmowę z szefem o finansach, najlepiej zaplanuj ją na czwartek. W drugiej połowie tygodnia w Twoim znaku silny wpływ będzie miał Merkury, który wesprze Twoje działania.

Zdrowie: Tego tygodnia nie zakłócą Ci żadne nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy dbają o Twoje dobre samopoczucie. Możesz bez obaw cieszyć się każda chwilą i wykorzystywać ją.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 9 do 15 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Skorpiony nie powinny być w tym tygodniu zdziwione, że ktoś, z kim od dawana nie utrzymywaliście kontaktu, nie będzie pałał entuzjazmem na propozycję rozmowy telefonicznej czy spotkania. Zawaliliście sprawę.

Praca i finanse: W pracy zostaniesz poproszony o pomoc komuś, to nie radzi sobie ze swoimi obowiązkami. Nie traktuj tego jako kary. Powinieneś czuć się doceniony, że ktoś uznał Cię za tak doświadczonego pracownika, że może uczyć innych.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz odczuwał smutek i przygnębienie spowodowane odrzuceniem Twoich uczuć przez kogoś, na kim Ci zależało. Zamiast się jednak zadręczać, wyciągnij wnioski na przyszłość.  

Horoskop tygodniowy Strzelec od 9 do 15 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą starały się przekonać kogoś o szczerości swoich uczuć. Niestety na to już był czas i miejsce – spóźniliście się przynajmniej kilka miesięcy. Teraz jedyne, co możecie zrobić, to żałować.

Praca i finanse: W tym tygodniu przygotuj się na ważną rozmowę z szefem na tematy finansowe. Jeśli chcesz wyjść z niej obronną ręką, musisz się do niej dobrze przygotować, Nie licz na to, że spontaniczność Ci w tym pomoże.

Zdrowie: Gwiazdy ześlą Ci w tym tygodniu wewnętrzną harmonię i spokój ducha. Nie musisz się o nic martwić – zdrowie będzie Ci dopisywać, a wszystko – układać się po Twojej myśli. Wykorzystaj to i realizuj swoje plany.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 9 do 15 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Koziorożce z jednej strony będą pragnęły zmian, a z drugiej strony będą się bały stracić bezpieczną przystań, którą mają. Ten wewnętrzny dysonans sprawi, że nie będziecie w najlepszym nastroju.

Praca i finanse: Zrobisz wszystko, aby się wybielić przed szefem, łącznie z tym, że pogrążysz tych, którzy zawsze byli Ci życzliwi i niejednokrotnie bronili Cię, kiedy nawet o tym nie wiedziałeś. Wypadałoby przynajmniej przeprosić.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu rozdrażniony i byle co będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Jeśli szukasz usprawiedliwienia dla swojego zachowania, to gwiazdy mają złą wiadomość – planetarna aura Ci sprzyja, więc nie zwalaj na nią swoich humorów.

Zobacz także: Ten znak zodiaku uchodzi za najbardziej inteligentny! Inni mają mu czego zazdrościć

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris