Zamknij

Horoskop tygodniowy od 7 do 13 grudnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

01.12.2020 19:47
Horoskop tygodniowy od 7 do 13 grudnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co spotka Cię w tym tygodniu? Czy planetarna aura będzie Ci sprzyjać? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 7 do 13 grudnia 2020 dla swojego znaku zodiaku i dowiedz się, co mówią gwiazdy.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 7 do 13 grudnia 2020 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 7 do 13 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wodniki powinny szczególną wagę przywiązywać do tego, by nie przynosić do pracy stresów i złych emocji z pracy, bo to może poważnie odbić się na Waszych relacjach z bliskimi. Wszystko, co związane ze sprawami zawodowymi, zostawcie za progiem Waszego domu.

Praca i finanse: To może być bardzo stresujący tydzień w pracy. Szef będzie oczekiwał od Ciebie rzeczy niemożliwych, a Ty będziesz stawał na głowie, by sprostać wymaganiom. Musisz przygotować się na naprawdę trudny czas.

Zdrowie:  W tym tygodniu koniecznie zadbaj o relaks i odpoczynek, bo stresujące sytuacje tego tygodnia mogą dać Ci się we znaki i sprawić, że będziesz czuł się wykończony emocjonalnie i fizycznie.

Przeczytaj także: Horoskop na grudzień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 7 do 13 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ryby poczują się w tym tygodniu docenione i potrzebne. Nic nie będzie mogło się obyć bez Waszej obecności, a Wasze zdanie będzie kluczowe dla bliskich przy podejmowaniu przez nich ważnych decyzji.

Praca i finanse: To będzie tydzień pełen wyzwań. Będziesz musiał zmierzyć się z sytuacjami, które wydają się patowe i bez wyjścia. Jednak dzięki swoim umiejętnościom dyplomatycznym, wszystko uda Ci się wyprowadzić na prostą.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci w tym tygodniu powodów do narzekań. Postaraj się tylko nie zaniedbywać odpoczynku i codziennie znaleźć chociaż chwilę dla siebie. To będzie Ci bardzo potrzebne.

Horoskop tygodniowy Baran od 7 do 13 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Barany w związkach będą bardzo troszczyć się o partnera i robi wszystko, by sprawić mu radość. Single zaś powinny pomyśleć przede wszystkim o sobie zamiast o kimś, kto nie zwraca na was uwagi.

Praca i finanse: To będzie intensywny tydzień. Przygotuj się na to, że szef wyznaczy Ci wiele nowych zadań, ale jeśli dobrze się zorganizujesz i sumiennie weźmiesz do pracy od poniedziałku, to ze wszystkim uporasz się grubo przed końcem tygodnia.

Zdrowie: Nie musisz martwić się w tym tygodniu o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, by wszystkie nieprzyjemne dolegliwości i choroby omijały Cię szerokim łukiem.

Horoskop tygodniowy Byk od 7 do 13 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Byki będą próbowały zwrócić na siebie uwagę kogoś, kto wpadł im w oko. O ile motywacja singli jest w tym wypadku jasna, Byki w związkach powinny zastanowić się po co i dlaczego to robią. Możecie narobić sobie poważnych kłopotów.

Praca i finanse: Nie wszystko w tym tygodniu będzie szło po twojej myśli, ale nie przejmuj się tym. Gwiazdy mówią, że to tylko przejściowe trudności, a planetarna aura zacznie Ci znów sprzyjać już pod koniec tego tygodnia.

Zdrowie: Uważaj na przeziębienia i infekcje, bo teraz o nie nietrudno, tym bardziej że twoja odporność nie jest w najlepszej kondycji. Postaraj się ją wzmocnić, wprowadzając do swojej diety takie składniki jak imbir czy czosnek.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 7 do 13 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta  będą skupione na sobie i realizacji swoich marzeń i celów i dojdą do wniosku, że właściwie nikt więcej nie jest im do tego potrzebny. To pozwoli Wam otworzyć się na nowe możliwości i doznania.

Praca i finanse: W pracy bądźcie skupieni i nie pozwólcie, by cokolwiek rozpraszało Was w drodze do Waszego celu. Jeśli ktokolwiek stanie na Waszej drodze, nie miejsce skrupułów i po prostu pozbądźcie się jej.

Zdrowie: Gwiazdy mówią, że czeka Cię wspaniały tydzień pełen radości i snucia nowych planów na przyszłość. Będzie Was cieszyć każdy, nawet najmniejszy drobiazg. Planetarna aura wam sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii.  

Horoskop tygodniowy Rak od 7 do 13 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Raki w związkach będą podejrzliwe i zazdrosne o partnera, tym bardziej, że będą mieć ku temu powody. Single zaś na randkach okażą się wymagające i skupione na sobie, co może skutecznie utrudnić nawiązywanie nowych relacji.

Praca i finanse: Poczujesz się w tym tygodniu doceniony i potrzebny. Żadne ważne spotkanie nie będzie mogło się bez Ciebie obyć i żadne decyzje nie zapadną bez Twojego udziału. Będziesz wprost niezastąpiony.  

Zdrowie: Cały tydzień będziesz senny i mało skupiony na tym, co robisz. Zaplanuj krótki urlop na drugą połowę tygodnia, bo to efekty przemęczenia i stresu. Musisz więcej odpoczywać.

Horoskop tygodniowy Lew od 7 do 13 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach będą z pietyzmem planować cudowne rodzinne święta i organizować wszystko na ten wyjątkowy czas.

Praca i finanse: Możesz spodziewać się w tyj tygodniu licznych nieporozumień i konfliktów w zespole. Nie oczekuj, że sytuacja sama się rozwiąże. Jeśli zawiniłeś i kogoś uraziłeś, będziesz musiał przeprosić.

Zdrowie:  W tym tygodniu będzie dokuczać Ci ból gardła. Gwiazdy mówią, że kody w środku zimy to nie był najlepszy pomysł. Postaw na zioła i naturalne leki, które złagodzą Twoje dolegliwości.

Horoskop tygodniowy Panna od 7 do 13 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Panny będą mocno zaangażowane w rodzinne sprawy i będą pomagały bliskim podejmować różne ważne decyzje. Wasze zdanie będzie kluczowe w różnych sprawach.

Praca i finanse: Punktualność i niezawodność to cechy, którymi zaimponujesz w tym tygodniu swojemu szefowi, a także współpracownikom. Będziesz postrzegany jako osoba solidna i godna zaufania, a to Ci się opłaci.

Zdrowie: W tym tygodniu wzbogać swoją dietę o suplementy. W Twoim organizmie brakuje niektórych witamin i mikroelementów, przez co możesz czuć się osłabiony i pozbawiony energii.

Horoskop tygodniowy Waga od 7 do 13 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wagi powinny uzbroić się w cierpliwość i nie naciskać bliskiej osoby, by podjęła ważne decyzje dotyczące przyszłości Waszej relacji. W ten sposób możecie uzyskać odwrotny skutek do zamierzonego.

Praca i finanse: Możesz otrzymać w tym tygodniu bardzo ciekawą propozycję zawodową, będzie jednak ona wymagała od Ciebie sporo poświęceń oraz zmian, również w życiu prywatnym. Zastanów się, czy jesteś na to gotowy.

Zdrowie: Uważaj dziś na to, co jesz. Niekorzystny wpływ Marsa sprawi, że Twój żołądek będzie dziś wyjątkowo delikatny i podatny na zatrucia pokarmowe oraz wzdęcia.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 7 do 13 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Skorpiony zaczną tydzień od konfliktu z pewną bliską osobą. Druga połowa tygodnia przyniesie jednak spokój i pomoże wam ułożyć relacje w taki sposób, by wszyscy czuli się komfortowo.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz musiał zdecydować, czy bardziej zależy Ci na dobrych relacjach ze współpracownikami czy z szefem. Niestety nie da się połączyć tych dwóch rzeczy. Podejmując decyzję, myśl przyszłościowo.

Zdrowie: Sen jest najlepszym lekarstwem na wszystko. Dbaj więc o to, by w tym tygodniu kłaść się wcześniej spać i nie zarywać nocy zwłaszcza z byle powodu.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 7 do 13 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Strzelce muszą bardziej uważać na to, co mówią. Pamiętajcie, że słowa mogą ranić bardziej niż nóż, a tego, co się powiedziało, nie da się już cofnąć. Czasem więc lepiej po prostu milczeć.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz musiał podjąć pewne ważne decyzje na temat swojej przyszłości zawodowej. Jeśli nie będziesz wiedział, co zrobić, kieruj się intuicją – ona wskaże Ci właściwą drogę.

Zdrowie: Ten tydzień upłynie pod znakiem doskonałego samopoczucia. Będziesz tryskać energią, której inni będą mogli Ci tylko pozazdrościć.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 7 do 13 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Koziorożec  zrozumieją w tym tygodniu, że bezpowrotnie straciły coś naprawdę wyjątkowego. Dopiero teraz poczujecie, jak bardzo pusto i ponuro zrobiło się w Waszym życiu.

Praca i finanse: Spodziewaj się mnóstwa pracy i to pod presją czasu. Szef będzie oczekiwał, że zrobisz większość wyznaczonych zadań przed weekendem, a to może być naprawdę trudne. Będziesz musiał być naprawdę skupiony na pracy.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w nie najlepszym, melancholijnym i skłonnym do refleksji nastroju. Wizja tego, co straciłeś na własne życzenie, sprawi, że nic nie będzie Cię cieszyć.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?