Zamknij

Horoskop tygodniowy od 6 do 12 grudnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

04.12.2021 20:09
Horoskop tygodniowy od 6 do 12 grudnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop tygodniowy od 6 do 12 grudnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 6 do 12 grudnia 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 6 do 12 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki będą w tym tygodniu bardzo szybko i łatwo oceniać nowo poznane osoby, przez co mogą stracić szansę na poznanie kogoś naprawdę wyjątkowego. Gwiazdy radzą, byście nie byli tak kategoryczni  w swoich sądach.

Praca i finanse: Nie sprzeciwiaj się w tym tygodniu szefowi, bo przełożony nie będzie w nastroju do polemik i wysłuchiwania zdania innego niż jego własne. Dla swojego komfortu pracy, lepiej po prostu to przemilcz.

Zdrowie:  Zdrowie będzie ci teraz dopisywać. Nie będziesz musiał się o nic martwić, bo w twoim znaku bardzo silny wpływ ma Jowisz, a to oznacza, że twoje samopoczucie będzie bez zarzutu.

Przeczytaj także:  Horoskop na grudzień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop tygodniowy Ryby od 6 do 12 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby powinny zdobyć się w tym tygodniu na szczerą rozmowę z bliską im sobą. Między wami narosło wiele nieporozumień. Najwyższy czas je wyjaśnić.

Praca i finanse: Ryby będą w tym tygodniu łatwo się wszystkim nudzić i trudno będzie im utrzymać swoją uwagę dłużej na jednym zadaniu. To niestety może negatywnie odbić się na jakości waszej pracy.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu cieszyć się wyjątkowo dobrą kondycją fizyczną. Jeśli planujesz teraz bardziej intensywny trening, to możesz sam siebie zaskoczyć i pobić swoje własne rekordy.

Horoskop tygodniowy Baran od 6 do 12 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Barany  nie będą mieć w tym tygodniu żadnych powodów do zmartwień. W związkach zapanuje sielanka i dobra atmosfera, a single będą mieć wiele okazji do poznania nowych, interesujących osób.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych zapowiada się dobra passa w tym tygodniu. Uda ci się wreszcie dopiąć sprawy, nad którymi inni tylko bezradnie rozkładali ręce. Szef cię za to wynagrodzi.

Zdrowie: Będziesz pełen dobrej energii i pozytywnego myślenia. Gwiazdy będą też sprzyjać twojemu zdrowiu fizycznemu. Zapowiada się dobry czas.

Horoskop tygodniowy Byk od 6 do 12 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Byki powinny zastanowić się nad tym, jak i z kim chcą spędzić święta, bo czasu zostało coraz mniej. Nie zmuszajcie się do niczego tylko dlatego, by sprawić komuś przyjemność. Myślcie o sobie.

Praca i finanse: Wpadniesz w tym tygodniu na bardzo dobry pomysł na biznes. Niestety planetarna aura nie sprzyja teraz nowym wyzwaniom. Nie zapominaj jednak o nim. Odłóż po prostu w czasie jego realizację.

Zdrowie: Nie rezygnuj z aktywności fizycznej, nawet jeśli aura na zewnątrz średnio temu sprzyja. Pamiętaj, że nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiednie ubranie.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 6 do 12 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta zaczną tydzień od uroczej niespodzianki, którą przygotuje dla nich ktoś bliski. To wprawi was we wspaniały nastrój, który będzie towarzyszył wam przez cały tydzień. Weekend zaś zapowiada się bardzo romantycznie.

Praca i finanse: W pracy czeka cię intensywny, ale też bardzo dobry tydzień. Szef powierzy ci wiele odpowiedzialnych zadań, a ty nie tylko temu sprostasz, lecz także zaskoczysz wszystkich swoją wnikliwością i dbałością o szczegóły.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w prawdziwie szampańskim nastroju. Poczujesz już świąteczną atmosferę i będzie ci towarzyszyła dziecięca radość, której inni będą ci zazdrościć.

Horoskop tygodniowy Rak od 6 do 12 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Raki wplączą się w tym tygodniu w trudną towarzyska sytuację, z której trudno będzie im wybrnąć z twarzą. Postarajcie się nie wykonywać gwałtownych ruchów. Warto zapytać o radę kogoś starszego.

Praca i finanse: Nie sugeruj się tym, co mówią inni. Jeśli komuś coś się nie udało, to wcale nie znaczy, że z tobą będzie podobnie. Próbuj, bo w przeciwnym razie nigdy się nie dowiesz.

Zdrowie: Nie porównuj się z innymi, bo to najprostsza droga do złego samopoczucia i niskiej samooceny. Pamiętaj, że nikt nie jest idealny. Ci, którym zazdrościsz, również.

Horoskop tygodniowy Lew od 6 do 12 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy będą w tym tygodniu pochłonięte przez sprawy rodzinne. Poczujecie, że wszystko spoczywa na waszych barkach i że nie macie w nikim oparcia ani pomocy. Zastanówcie się, dlaczego tak jest.

Praca i finanse: W pracy czeka cię bardzo intensywny tydzień, tym bardziej, że nie wszystko będzie szło po twojej myśli. Będziesz miał sporo zadań, a ktoś nieżyczliwy będzie rzucał ci kłody pod nogi.

Zdrowie: Będziesz teraz pozbawiony energii i wyczerpany wszystkim, co dzieje się wokół ciebie. Myślami będziesz już przy świętach, wyobrażając sobie odpoczynek.

Horoskop tygodniowy Panna od 6 do 12 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Panny będą w tym tygodniu mieć więcej czasu, by nacieszyć się obecnością bliskich. Starajcie się jak najlepiej wykorzystać ten czas i czerpać z niego dobrą energię.

Praca i finanse: Sprawy zawodowe będą w tym tygodniu układać się po twojej myśli, a niektóre rzeczy pójdą nawet lepiej, niż sam zaplanowałeś. Sprzyja ci Merkury, który m teraz silny wpływ w twoim znaku.

Zdrowie: Zdrowie będzie ci teraz dopisywać. W tym tygodniu poczujesz przypływ pozytywnej energii i sił witalnych. Będziesz mieć wrażenie, że możesz przenosić góry.

Horoskop tygodniowy Waga od 6 do 12 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi nie powinny nikomu obiecywać miłości na wieki, zwłaszcza na pierwszej randce. Będziesz łatwo ulegał teraz emocjom, ale nie będą one zbyt trwałe. Lepiej więc unikaj poważnych deklaracji.

Praca i finanse: W pracy będzie ci trudno nadążyć za dynamicznie zmieniającą się sytuacją. Z tego powodu to będzie dla ciebie bardzo intensywny i wyczerpujący tydzień.

Zdrowie:  Nie złość się o drobiazgi, bo tylko niepotrzebnie się frustrujesz i wywołujesz w sobie negatywne emocje. Mało istotnymi rzeczami po prostu się nie przejmuj.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 6 do 12 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą w tym tygodniu flirtować, uwodzić i czarować płeć przeciwną, ale nie będą mieć wobec nikogo żadnych poważniejszych zamiarów. Uważajcie, bo ktoś może wziąć wasze słowa na serio.

Praca i finanse: Zadbaj teraz o to, by być dobrze poinformowanym i śledź uważnie każdy ruch konkurencji. W drugiej połowie tygodnia może nadarzyć się okazja, by zyskać nad nią przewagę. Koniecznie ją wykorzystaj.

Zdrowie: Postaraj się w tym tygodniu wybaczyć innym przewinienia i zapomnieć o urazach. To sprawi, że poczujesz ulgę, jakby kamień spadł ci z serca.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 6 do 12 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą szybko nudzić się wszystkim, co je otacza – także ludźmi. Przez to ktoś, komu na was zależy, może poczuć się odrzucony i zraniony. Lepiej uważajcie na to, jak zachowujecie się wobec tej osoby.

Praca i finanse: W tym tygodniu przekonasz się, że niewykorzystane okazje się mszczą. Będziesz musiał patrzeć, jak ktoś odnosi sukces w czymś, czego ty ostatecznie zaniechałeś z lenistwa.

Zdrowie: Nie będziesz mieć w tym tygodniu większych kłopotów ze zdrowiem. Na drobne dolegliwości żołądkowe, które możesz odczuwać po obfitych posiłkach, pomoże napar z mięty.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 6 do 12 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożce nie mogą liczyć na szczęście w miłości w tym tygodniu. Będziecie próbować odnowić relację z kimś, kto nie chce już utrzymywać z wami kontaktu, ale bezskutecznie. Zrozumiecie, jak wielki błąd popełniliście.  

Praca i finanse:  W pracy czeka cię sporo nowych zadań. Będziesz musiał kogoś zastąpić i przejąć obowiązki tej osoby, w związku z czym sam ledwo będziesz wyrabiał się ze swoimi rzeczami.

Zdrowie: Zdrowie fizyczne będzie ci w tym tygodniu dopisywać, ale humor nie bardzo. Dotrze do ciebie teraz wiele rzeczy i uświadomisz sobie, co bezpowrotnie straciłeś.

Zobacz także:  Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris