Zamknij

Horoskop tygodniowy od 5 do 11 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

05.09.2022 00:01

Poznaj horoskop tygodniowy od 5 do 11 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Horoskop tygodniowy od 5 do 11 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 5 do 11 września 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 5 do 11 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki mogą być teraz drażliwe, a nawet kłótliwe. Postarajcie się nie wchodzić z nikim w większe dyskusje na poważne tematy, bo może się to skończyć bezsensowną awanturą.  

Praca i finanse:  Tydzień sprzyja odważnym decyzjom zawodowym i finansowym. O ile będziesz kierować się swoją intuicją oraz własnym doświadczeniem, możesz być pewien, że wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Zdrowie:  Planetarna aura Ci sprzyja, a Wenus zaopiekuje się Twoim zdrowiem. Gwiazdy zsyłają Ci mnóstwo dobrej energii i świetnego samopoczucia. Nie musisz się o nic martwić.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 5 do 11 września 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby w tym tygodniu będą musiały nauczyć się trudnej sztuki rezygnowania ze swoich pragnień. Sytuacja zmusi was do tego, by powiedzieć „pass” tuż przed osiągnięciem celu.

Praca i finanse: Po przeliczeniu domowego budżetu może się okazać, że jest on znacznie skromniejszy, niż zakładałeś. Konieczne będzie zaciśnięcie pasa, a to może być bolesne, zwłaszcza jeśli przyzwyczaiłeś się do wystawnego trybu życia.

Zdrowie:   Koniecznie zadbaj w tym tygodniu o swój kręgosłup. Niezbyt ergonomiczna postawa podczas pracy może doprowadzić do poważnych bólów odcinka lędźwiowego, a nawet zwyrodnień.

Horoskop tygodniowy Baran od 5 do 11 września 2022

Miłość i życie prywatne: Barany mogą się zrelaksować i przygotować na  tydzień spokojny i bez większych stresów. Możecie liczyć na odpoczynek w gronie najbliższych i miłe rozmowy z kimś, kto doskonale was rozumie. Poczujecie się ważni i kochani.

Praca i finanse: W pracy nie słuchaj plotek, bo przez nie możesz kogoś niesłusznie niesprawiedliwie osądzić. Pamiętaj, że wyroki wydaje się bardzo łatwo, cofa – znacznie trudniej.

Zdrowie:  Nie będziesz miał teraz powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a na twoje dobre samopoczucie ma wpływ Jowisz, który rozgościł się na twoim niebie. Spodziewaj się dobrej energii.

Horoskop tygodniowy Byk od 5 do 11 września 2022

Miłość i życie prywatne: Byki będą w tym tygodniu w świetnym i bardzo towarzyskim nastroju. Wpadniecie na pomysł, który zyska uznanie i aprobatę znajomych, a dzięki niemu Wasze relacje jeszcze się zacieśnią.

Praca i finanse:  Uważaj teraz na swoje wydatki. Gwiazdy zalecają ostrożność w gospodarowaniu pieniędzmi i większą rozwagę przy dokonywaniu zakupów. Lepiej mieć poduszkę finansową.

Zdrowie:  Kłopoty z zasypianiem mogą być spowodowane zaburzeniami rytmu dobowego. Postaraj się chodzić spać o regularnych porach, nie zarywać nocy, a rano – w miarę możliwości – wysypiać się. To powinno sprawić, że już wkrótce zaczniesz sypiać lepiej.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 5 do 11 września 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta mogą spodziewać się, że ten tydzień zweryfikuje wasze relacje z przyjaciółmi. Dzięki zaskakującemu obrotowi sytuacji dowiecie się, na kogo naprawdę możecie liczyć, a kto jest waszym „przyjacielem” tylko wtedy, kiedy czegoś od was potrzebuje.

Praca i finanse:  Dzięki Twoim wrodzonym umiejętnościom negocjacyjnym, na które korzystny wpływ będzie miał teraz Neptun, możesz liczyć na korzystne załatwienie sprawa związanych z finansami. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie:  Gwiazdy mówią, że to doskonały tydzień na bicie sportowych rekordów. Pamiętaj, że najważniejsze jest nie zwycięstwo z kimś innym, ale z samym sobą i własnymi słabościami. Teraz może Ci się to udać.

Horoskop tygodniowy Rak od 5 do 11 września 2022

Miłość i życie prywatne: Raki powinny uważać, bo ktoś będzie próbował teraz wywrzeć na nie wpływ i zmusić do podjęcia decyzji pod presją czasu. Nie pozwólcie na to. Pamiętajcie, że niezależnie od sytuacji macie prawo do czasu na zastanowienie.

Praca i finanse:  Przelicz w tym tygodniu swoje oszczędności i zastanów się, jak mądrze nimi gospodarować, by starczyły Ci na długo. Pomyśl też o tym, by wolne środki zainwestować w taki sposób, by przyniosły Ci zysk.

Zdrowie:   Drobne dolegliwości ze strony układu pokarmowego niestety zmusza Cię do zweryfikowania swoich planów na ten tydzień i całkowitej zmiany tego, co zamierzałeś zrobić.

Horoskop tygodniowy Lew od 5 do 11 września 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach powinny uważać, bo planetarna aura im nie sprzyja. Za sprawą nieprzychylnego układu planet może dojść do kłótni z partnerem i ostrej wymiany zdań. Single powinny ten dzień poświęcić na rozwijanie swoich pasji.

Praca i finanse: W tym tygodniu zorientujesz się, że w Twoim domowym budżecie nie dzieje się najlepiej. Przelicz dokładnie swoje przychody i wydatki i zastanów się, na czym możesz zaoszczędzić. Gwiazdy zalecają ostrożność w gospodarowaniu pieniędzmi.

Zdrowie:  Emocjonujący i wyczerpujący tydzień skończy się poważnym bólem głowy, który może zepsuć Ci weekend. Jedynym remedium na te dolegliwości może okazać się tabletka przeciwbólowa i wcześniejsze położenie się spać.

Horoskop tygodniowy Panna od 5 do 11 września 2022

Miłość i życie prywatne: Panny powinny pamiętać, że szczerość aż do bólu nie zawsze popłaca. Czasem ktoś wcale nie chce usłyszeć prawdy, lecz szuka potwierdzenia swoich opinii. Zanim więc podzielicie się z kimś tym, co naprawdę myślicie, zastanówcie się, czy warto.

Praca i finanse: W sprawach finansowych zachowaj spokój. Nawet jeśli nie dzieje się w nich najlepiej, podejdź do tematu na chłodno. Zrób potrzebne kalkulacje i przygotuj plan działania.

Zdrowie:  Zadbaj o swój wzrok. Ogranicz przesiadywanie przed ekranem komputera, zwłaszcza jeśli nie musisz, a także korzystanie ze smartfona, którego ekran również męczy wzrok. Zamiast tego lepiej spędź czas na świeżym powietrzu.

Horoskop tygodniowy Waga od 5 do 11 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi nie powinny obiecywać innym tego, czego nie mogą zagwarantować. Ktoś może poczuć się bardzo rozczarowany, jeśli go zawiedziecie, dlatego lepiej zadeklarujcie mniej, by móc tę osobę miło zaskoczyć.

Praca i finanse:  W sprawach finansowych bądź odważny i uparty, a Twoja wytrwałość zostanie nagrodzona. Nie wahaj się też podjąć ryzyka – gwiazdy mówią, że Ci się to opłaci.

Zdrowie:  Jeśli jakieś dolegliwości często się powtarzają lub nawracają z coraz większą siłą, nie bagatelizuj tego i skonsultuj się z lekarzem. Pamiętaj, że kłopoty ze zdrowiem najłatwiej rozwiązać, kiedy są jeszcze w mało zaawansowanym stadium.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 5 do 11 września 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony w związkach mogą liczyć w tym tygodniu na miłe chwile u boku ukochanej osoby. Single mogą spodziewać się, że poznają kogoś fascynującego. Warto rozwijać tę znajomość.

Praca i finanse:  Odkryjesz w tym tygodniu pewien sekret, który trudno Ci będzie zatrzymać tylko dla siebie. Gwiazdy jednak radzą, byś nie dzielił się nim z nikim, bo może Ci to przysporzyć kłopotów.

Zdrowie:  Możesz czuć się teraz osłabiony i bez energii. Nie wpadaj jednak w panikę i nie doszukuj się poważnych przyczyn. Zastanów się lepiej nad swoją dietą i regularnością, a raczej jej brakiem w jedzeniu posiłków. To prawdziwa przyczyna twoich dolegliwości.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 5 do 11 września 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce poznają w tym tygodniu kogoś intrygującego, kto całkowicie pochłonie wszystkie ich myśli. To może być szansa na dłuższą znajomość, a nawet gorący romans. Nie zmarnujcie jej!

Praca i finanse: Nie powierzaj nikomu swoich spraw finansowych. Gwiazdy radzą, abyś wszystkie kwestie związane z pieniędzmi załatwił osobiście i bez pośredników. Wtedy będziesz mieć pewność, że nikt Cię nie oszuka.

Zdrowie: Nie będziesz teraz narzekać na swoje zdrowie i zapomnisz o wszystkich dolegliwościach. Planetarna aura Ci sprzyja, więc wykorzystaj dobrze ten tydzień, np. na uprawienia ulubionego sportu.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 5 do 11 września 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce będą w tym tygodniu w nastroju do żartów. Pamiętajcie jednak, że nie każdy lubi taki typ poczucia humoru i do żartobliwych rozmów lepiej wybrać kogoś, co do kogo macie pewność, że je zrozumie i nie odbierze opatrznie.

Praca i finanse:  Bądź ostrożny z gospodarowaniem oszczędnościami. Gwiazdy radzą, abyś zaczął gromadzić poduszkę finansową, która może już niebawem Ci się przydać.

Zdrowie:   Gwiazdy ostrzegają Cię w tym tygodniu przed wypadkami, do których może dojść podczas drobnych prac porządkowych w domu lub ogrodzie. Choć nie będzie to nic groźnego, lepiej na siebie uważaj.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris