Zamknij

Horoskop tygodniowy od 4 do 10 lipca 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

04.07.2022 00:01
Horoskop tygodniowy od 4 do 10 lipca 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop tygodniowy od 4 do 10 lipca 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 4 do 10 lipca 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 4 do 10 lipca 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki maja teraz doskonały czas, by zrobić generalne porządki. Chodzi jednak nie o bałagan, który macie w domu, lecz o tym… w waszej głowie. Zastanówcie się nad tym, czego pragniecie i do czego zmierzacie.

Praca i finanse:   Zamiast ciągle narzekać, doceń to, co masz. Choć Twoja praca może nie jest idealna, to pomyśl o tych wszystkich osobach, które wiele by dały, żeby mieć to, co Ty. Szanuj to, bo nie wiesz nawet jak łatwo możesz to stracić.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz mieć skłonność do narzekania, marudzenia i wynajdowania sobie powodów do zmartwień. Przez to możesz być nerwowy i mieć obniżony nastrój. Pomóc może Ci tylko zmiana nastawienia do świata.

Przeczytaj także: Horoskop na lipiec 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 4 do 10 lipca 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby muszą być uważne, bo ktoś bliski będzie w tym tygodniu bardzo potrzebował waszego wsparcia. Zróbcie wszystko, aby mu pomóc. Najlepszą nagrodą za trud, który w to włożycie, będzie uśmiech i szczęście tej osoby.

Praca i finanse: Jeśli chcesz, aby wszystko było zrobione dobrze i dopięte na ostatni guzik, a nie możesz zająć się tym sam, zleć to komuś, na kim zawsze możesz polegać. W przeciwnym razie będziesz musiał po kimś poprawiać.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem, a jedyna rzecz, która może psuć Ci humor, to kłopoty bliskiej Ci osoby. Gwiazdy mówią jednak, że nie powinieneś się zamartwiać – wszystko dobrze się ułoży.

Horoskop tygodniowy Baran od 4 do 10 lipca 2022

Miłość i życie prywatne: Barany  powinny rozwiązać poważne problemy rodzinne, które zamiatane pod dywan przez wiele lat, wybuchną teraz z nową siłą. Planetarna aura sprzyja poważnym i szczerym rozmowom, więc wykorzystaj to.

Praca i finanse: Ten tydzień w pracy zapowiada się nieco luźniej. Będziesz mógł odpocząć i poświęcić czas na rozwój zawodowy i planowanie dalszej ścieżki kariery. Wykorzystaj to. Ułóż plan i konsekwentnie go realizuj.

Zdrowie:  W tym tygodniu szczególnie o siebie dbaj i minimalizuj stres, bo jego nadmiar da Ci się we znaki. Jeśli ktoś szuka zaczepki i otwarcie dąży do konfliktu, po prostu nie reaguj i nie dopuszczaj do siebie negatywnych emocji.

Horoskop tygodniowy Byk od 4 do 10 lipca 2022

Miłość i życie prywatne: Byki będą mieć w tym tygodniu poczucie, że ich sprawy prywatne zmierzają w niewłaściwym kierunku i że nie są przez to szczęśliwe. Najwyższy czas to zmienić i obrać inny kurs. Nie podążajcie drogą, która wydaje się wam nieodpowiednia.

Praca i finanse: Afirmacje mają sens tylko wtedy, gdy po ich wykonaniu, zaczynasz dążyć do tego, co sobie zwizualizowałeś. Jeśli poprzestajesz na wyobrażaniu sobie swoich przyszłych sukcesów, nie dziw się, że one nie nadchodzą.

Zdrowie: Nie będziesz mieć większych problemów ze zdrowiem. Ten tydzień upłynie Ci spokojnie i sprawi, że nie będziesz musiał o nic się martwić. Będzie dopisywać Ci dobre samopoczucie i świetny humor.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 4 do 10 lipca 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta będą w tym tygodniu celebrować życie i czerpać z niego pełnymi garściami. Wszystko będzie układać się po waszej myśli, a wy będziecie wreszcie wiedzieć, co jest dla was naprawdę ważne i kiedy należy przestać podążać za tym, co nie rokuje na przyszłość.

Praca i finanse: W tym tygodniu możesz liczyć na bardzo dobra komunikację z szefem oraz jego wyrozumiałość. Jeśli chcesz załatwić coś ważnego dla siebie, czwartek to dobry dzień na szczerą i spokojną rozmowę z przełożonym.

Zdrowie: W tym tygodniu musisz znaleźć sposób na relaks i wyciszenie i szczególnie zadbać o swój komfort psychiczny. Gwiazdy mówią, że najlepszym lekarstwem na wszystkie smutki i przeciwności losu będzie Twój ukochany sport.

Horoskop tygodniowy Rak od 4 do 10 lipca 2022

Miłość i życie prywatne: Rakom nowo poznana osoba w tym tygodniu zawróci w głowie i zawładnie wszystkimi myślami. O ile dla singli to okazja, na którą długo czekały, o tyle Raki w związkach powinny mieć się na baczności.

Praca i finanse: W pracy bądź wyrozumiały dla swoich współpracowników. Nie każdy jest tak doświadczony jak Ty i nie każdy tak szybko się uczy. Jeśli jednak poświęcisz chwilę, zobaczysz, że z każdego można wykrzesać coś dobrego.

Zdrowie: To doby czas, by trochę odpocząć i pomyśleć o sobie. Weź kilka dni wolnego i wyjedź gdzieś na krótki urlop. Nie musisz wybierać wcale odległego kierunku. Wystarczy niewielka zmiana otoczenia, by poczuć się lepiej.

Horoskop tygodniowy Lew od 4 do 10 lipca 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy  w tym tygodniu mogą spodziewać się, że ktoś z przeszłości pojawi się w ich życiu i wywoła w nim niemałe zamieszanie. Gwiazdy radzą byście… zaryzykowały i odnowił tę znajomość. Wreszcie poczujecie motyle w brzuchu, których tak długo wam brakowało.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz musiał powierzyć swoje obowiązki komuś innemu. Okaże się, że ta osoba poradzi sobie z nimi znacznie lepiej niż Ty. Wyrosła Ci spora konkurencja pod bokiem i nie umknie to uwadze szefa.

Zdrowie: Twoje zdrowie da Ci w tym tygodniu się we znaki. Niestety będą dokuczać Ci często nawracające migreny, które pokrzyżują znaczną część twoich planów. Będziesz musiał się z tym pogodzić.

Horoskop tygodniowy Panna od 4 do 10 lipca 2022

Miłość i życie prywatne: Panny cały tydzień będą rozpamiętywały złe decyzje, które podjęły dawno temu, i wmawiały sobie, że gdyby nie one byłby teraz w innym miejscu swojego życia. Bardzo możliwe. Czy jesteście jednak pewni, że w lepszym?

Praca i finanse: W tym tygodniu wrzuć na luz i odpuść sobie swoje perfekcjonistyczne podejście do wszystkiego. Paradoksalnie im bardziej się starasz, tym gorzej wychodzi, więc pozwól sobie na podążanie za tym, co przynosi los.

Zdrowie:  Twój kiepski nastrój w tym tygodniu będzie wynikał z Twojego nastawienia do świata i innych ludzi. Jeśli uważasz, że cały wszechświat sprzysiągł się przeciwko Tobie, nie dziw się, że nie potrafisz wykrzesać z siebie optymizmu.

Horoskop tygodniowy Waga od 4 do 10 lipca 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi zamiast się nad sobą roztkliwiać i użalać, że nic im nie wychodzi, powinny wziąć byka za rogi i spróbuj coś zmienić. Stawianie się zawsze w pozycji ofiary sprawia, że inni też zaczynają was tak postrzegać.

Praca i finanse: W tym tygodniu w pracy czeka Cię dużo zadań i bardzo intensywny czas. Jeśli jednak podejdziesz do tego ze spokojem i metodycznie ułożysz sobie plan działania, uda Ci się ze wszystkim uporać.

Zdrowie: Nie będziesz mieć w tym tygodniu powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, byś nie musiał martwić się żadnymi nieprzyjemnymi dolegliwościami.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 4 do 10 lipca 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą mieć w tym tygodniu poważny kłopot i poczują, że on je przerasta. Zamiast borykać się z nim samemu i zamartwiać, nie wahajcie się poprosić o pomoc bliskich. Możecie być pewni, że nie spotkacie się z odmową.

Praca i finanse: W tym tygodniu pracy sumiennie i bądź bardzo dokładny, bo ktoś nieustannie będzie patrzył Ci na ręce. Od wyników jego obserwacji zależy twoja dalsza kariera zawodowa, a może nawet – twoja posada. Lepiej się postaraj.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by nie niepokoiły Cię żadne nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja, więc korzystaj z tego.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 4 do 10 lipca 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce w tym tygodniu nie powinny tracić czasu na ludzi, którzy za nic sobie mają ich uczucia i drwią z was, gdy o nich mówicie. Choć to niełatwe, odwróćcie się na pięcie i idźcie w drugą stronę.

Praca i finanse: Zaczniesz myśleć nad zmianą pracy i szukać nowych kierunków rozwoju. To bardzo dobry pomysł. Zamiast jednak przeglądać ogłoszenia, najpierw odezwij się do znajomych. Gwiazdy mówią, że ktoś ma dla Ciebie ciekawą ofertę.

Zdrowie: Nie musisz dziś martwić się o swoje zdrowie. Gwiazdy ześlą Ci w tym tygodniu dobre samopoczucie i świetny nastrój. Nie pozwól go sobie zepsuć i otaczaj się dobrymi pozytywnie nastawionymi ludźmi.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 4 do 10 lipca 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożec w tym tygodniu rodzinna sielanka będzie trwała w najlepsze, a cudownych, pełnych życzliwej atmosfery chwil z najbliższymi nie zakłóci Ci nikt ani nic. Możesz być dumny z pięknego obrazka, który stworzyłeś.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się nieco luźniejszy tydzień. Nie będziesz miał zbyt wiele zadań do wykonania i będziesz mógł nareszcie trochę odsapnąć i zregenerować siły. Korzystaj z tego i nie myśl o pracy, kiedy nie musisz.

Zdrowie: W tym tygodniu uważaj na słońce i nie wychodź na dwór bez nałożenie kremu z filtrem. W przeciwnym razie będziesz musiał zmierzyć się z nieestetycznymi poparzeniami i czerwoną skórą. Będziesz wyglądał jak rak, Koziorożcu.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris