Zamknij

Horoskop tygodniowy od 3 do 9 stycznia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

02.01.2022 09:10
Horoskop tygodniowy od 3 do 9 stycznia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop tygodniowy od 3 do 9 stycznia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 3 do 9 stycznia 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 3 do 9 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki rozpoczną pierwszy tydzień nowego roku od sporego rozczarowania. Ktoś zawiedzie wasze zaufanie i okaże się, że wbrew temu, co myśleliście, nie możecie polegać na tej osobie.

Praca i finanse: Nowy rok zacznij od przeglądu swoich współpracowników i zastanowienia się, z którymi warto kontynuować współpracę. Otaczaj się ludźmi sumiennymi, którzy nigdy cię nie zawiedli.

Zdrowie:  To dobry czas na zrobienie noworocznych postanowień związanych ze zdrowiem. Pomyśl, co w tym roku chciałbyś zmienić i spisz swoje cele na kartce. Dzięki temu będzie ci łatwiej je zrealizować.

Przeczytaj także:  Horoskop na styczeń 2022 

Horoskop tygodniowy Ryby od 3 do 9 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby powinny skupić się teraz bardziej na sprawach rodzinnych i dopilnować wszystkich ważnych kwestii, które nieco odpuściliście pod koniec zeszłego roku. Najwyższy czas się tym zająć.

Praca i finanse: Będziesz mieć w tym tygodniu tendencję do prokrastynacji, co negatywnie wpłynie na efekty twojej pracy oraz twoją wydajność. Postaraj się

Zdrowie: To idealny moment, by podjąć decyzję o rzuceniu nałogów. Pomyśl, jakie twoje przyzwyczajenia negatywnie wpływają na twoje zdrowie i postaraj się z nich zrezygnować. Gwiazdy będą cię w tym wspierać.

Horoskop tygodniowy Baran od 3 do 9 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Barany  powinny wspierać teraz bliską im osobę. Nie czekajcie, aż ona poprosi was o pomoc. Interweniujcie, kiedy widzicie, że nie ze wszystkim daje sobie radę sama.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się bardzo dobry czas. Nie będziesz mieć problemów z wykonaniem swoich zdań i wszystko będzie szło ci jak po maśle. Korzystaj z tego.

Zdrowie: Zdrowie będzie ci dopisywać. Będziesz cieszył się dobrym samopoczuciem, a humor nie będzie cię opuszczał. Korzystaj ze sprzyjającej planetarnej aury.

Horoskop tygodniowy Byk od 3 do 9 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Byki powinny wreszcie zdecydować się na szczere wyznania wobec kogoś, z kim od dawna łączy je coś wyjątkowego. Nie zwlekajcie dłużej. Środa będzie dobrym momentem na taką rozmowę.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz rozleniwiony i będzie ci trudno znaleźć w sobie motywację do pracy. Postaraj się jednak nie odpuszczać i sumiennie wykonywać swoje zadania. Teraz wiele od tego zależy.

Zdrowie: Zdrowie będzie ci teraz dopisywać i nie będziesz mieć żadnych powodów, by się o nie martwić. planetarna aura będzie ci sprzyjać. Wykorzystaj to.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 3 do 9 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta pierwszy tydzień nowego roku zaczną od realizacji obietnic, które złożyły… samym sobie. Będziecie dbać o swój komfort i o to, by teraz wszystko działo się tak, jak sobie to wymarzyliście.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dobry tydzień. Jego pierwsza połowa będzie bardziej intensywna, ale w drugiej, będziesz mógł zwolnić tempo i trochę odpocząć. Wykorzystaj ten czas.

Zdrowie: W tym tygodniu dbaj przede wszystkim o swoją równowagę psychiczną. To, jakie masz nastawienie wewnętrzne, wpływa także na twoje zdrowie fizyczne. Uważaj na to.

Horoskop tygodniowy Rak od 3 do 9 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Raki nie powinny teraz do niczego się zmuszać, bo mogą potem bardzo żałować swoich decyzji. Lepiej róbcie wszystko w zgodzie ze sobą i swoim sercem.

Praca i finanse: Pierwszy tydzień pracy zaczniesz bez motywacji do działania i z pesymistycznym nastawieniem do świata. Zastanów się, z czego może to wynikać. Pomyśl, jak możesz to zmienić.

Zdrowie: To doskonały moment, by podjąć sportowe wyzwanie. Jeśli zdecydujesz się teraz na trenowanie jakiejś dyscypliny, do wiosny będziesz w niej miał już swoje pierwsze sukcesy.

Horoskop tygodniowy Lew od 3 do 9 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy nie będą miały najlepszego początku roku. Wasz związek z bliską wam osobą zawiśnie na włosku z powodu pewnych faktów z przeszłości, które teraz wyjdą na jaw. Będziecie musieli zdecydować, co dalej.

Praca i finanse: W pracy nadchodzi czas zmian, niekoniecznie dobrych dla ciebie. Będziesz musiał pogodzić się z tym, co ma się wydarzyć, bo i tak nie będziesz miał na to żadnego wpływu.

Zdrowie: Już w tym tygodniu zorientujesz się, jak trudno jest ci wytrwać w twoich postanowieniach związanych ze zrzuceniem wagi. Jeśli teraz się poddasz, możesz zapomnieć o tym, że uda ci się osiągnąć pożądany efekt.

Horoskop tygodniowy Panna od 3 do 9 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Panny spędzą w tym tygodniu więcej czasu z rodziną i będą cieszyć się obecnością bliskich i dobrą atmosferą. Nie będziecie mieli żadnych powodów do zmartwień. Planetarna aura będzie wam sprzyjać.

Praca i finanse: W pracy pierwszy tydzień nowego roku zapowiada się niezwykle dobrze. Dostaniesz od szefa bardzo miłą wiadomość dotyczącą twojej dalszej kariery zawodowej. Będziesz zadowolony.

Zdrowie: Zdrowie będzie ci teraz dopisywać. Nie będziesz musiał się  niczym martwić, bo Jowisz, który ma teraz silny wpływ w twoim znaku, otoczy cię swoją opieką. Zapowiada się dobry czas.

Horoskop tygodniowy Waga od 3 do 9 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi w związkach powinny przygotować się na liczne sprzeczki i nieporozumienia z partnerem. Single zaś będą szaleć towarzysko i poznawać wiele nowych osób.

Praca i finanse: To dobry moment na wyznaczenie sobie nowych celów zawodowych i zrobienie kilku podsumowań związanych z pracą. To zmotywuje cię do działania i wyznaczy ci kierunek dążeń.

Zdrowie:  Saturn, który ma teraz silny wpływ na twoim niebie, ześle ci dobre zdrowie i mnóstwo pozytywnego myślenia. Korzystaj z tego i realizuj swoje marzenia.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 3 do 9 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony nie będą mieć powodów do narzekań na swoje sprawy sercowe. Wszystko będzie układać się po waszej myśli i będziecie mogli wreszcie zrealizować swoje plany związane z założeniem rodziny.

Praca i finanse: Początek roku to dobry tydzień na podsumowania. Zastanów się, z czego jesteś zadowolony z poprzedniego roku, a co poszło ci nie tak i jak możesz to naprawić.

Zdrowie: Twoje podejście do życia i problemów będzie mieć teraz większy wpływ na twoje zdrowie fizyczne niż myślisz. Postaraj się więc patrzeć na pozytywną stronę życia.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 3 do 9 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce powinny przygotować się na zmiany w ich życiu uczuciowym. Będą one nagłe i niespodziewane, ale wbrew temu, co początkowo będziecie sądzić, dobre dla was.

Praca i finanse: To dobry moment na zmiany zawodowe. Nie bój się ich. Choć mogą cię teraz przerażać, gwiazdy mówią, że lepszej chwili nie będzie. Działaj teraz.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Będziesz mógł spokojnie realizować wszystkie swoje plany, bez obaw, że pokrzyżują ci je jakieś dolegliwości.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 3 do 9 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce będą skupione na swoich rodzinnych sprawach i nie będą w ogóle poświęcać czasu na myślenie o kimś, kto nie jest już dla nich w ogóle ważny. Patrząc z perspektywy, będziecie cieszyć się, że tej osoby już nie ma w waszym, życiu.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się szczególnie intensywny tydzień. Nowy rok powita cię nowymi obowiązkami zawodowymi, za którymi niekoniecznie będzie szło wyższe wynagrodzenie.

Zdrowie: W tym tygodniu przyjdzie ci zmierzyć się z walką z poświątecznymi kilogramami. Będziesz musiał poważnie wziąć się za siebie, jeśli chcesz je zgubić do wiosny.

Zobacz także:  Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris