Zamknij

Horoskop tygodniowy od 3 do 9 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

03.10.2022 00:01

Poznaj horoskop tygodniowy od 3 do 9 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Horoskop tygodniowy od 3 do 9 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 3 do 9 października 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 3 do 9 października 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki powinny wybacz sobie i przestać wytykać sobie ciągle stare błędy. Nie możesz ich już naprawić, ale możesz zadbać o to, by więcej ich nie popełnić i by wyciągnąć z nich wnioski na przyszłość.

Praca i finanse: To dobry tydzień, by pomyśleć o swoim rozwoju i poszerzeniu zawodowych kompetencji. Bardzo Ci się to teraz przyda, a szef z pewnością doceni to, że chcesz się rozwijać. Zastanów się tylko, w jakim kierunku. 

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci żadnych kłopotów. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje cele i nie musisz martwic tym, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości popsują Ci humor. To będzie dobry tydzień.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 3 do 9 października 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby – jeśli chcą kochać i uszczęśliwiać innych ludzi, najpierw powinny zadbać o to, by pokochać i uszczęśliwić siebie. Nie mając w sobie miłości, nie będziesz mógł obdarzyć nią innych, więc najpierw zacznij od siebie.

Praca i finanse:  Doceń osobę, na którą zawsze możesz liczyć i której możesz powierzyć najbardziej odpowiedzialne zadania, mając pewność, że zostaną wykonane perfekcyjnie i na czas. Taki współpracownik to skarb.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci teraz powodów do narzekań. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje zamierzenia i cieszyć się każdym dniem bez obaw, że twoje plany pokrzyżują jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop tygodniowy Baran od 3 do 9 października 2022

Miłość i życie prywatne: Barany  powinny określić swoje priorytety w relacji z innymi i zastanowić się, czym chcą się kierować. Jasno powiedz o tym, co dla Ciebie ważne, by nie było nieporozumień. Szkoda tracić czas na domysły.

Praca i finanse:  Nie przypisuj sobie sukcesów innych osób. To nie tylko nieprofesjonalne, ale zwyczaj nieuczciwe. Jeśli ktoś zapracował na swój sukces, szczerze mu pogratuluj i weź się do pracy, zamiast zazdrościć.

Zdrowie:  Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata, dzięki czemu nie będziesz musiała martwić się, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości popsują Ci ten tydzień.

Horoskop tygodniowy Byk od 3 do 9 października 2022

Miłość i życie prywatne: Byki ktoś będzie nieustannie obserwował i nie będzie mógł oderwać od nich wzroku. Nie wahaj się podejść do tej osoby i zagadać. Gwiazdy mówią, że to może być wspaniała przygoda.

Praca i finanse: Nie daj się wciągnąć w żadne biurowe intrygi ani czyjeś prywatne rozgrywki, bo w końcu sam możesz paść ich ofiarą i zrazić do siebie większość zespołu. Konflikty ze współpracownikami nie są Ci przecież teraz potrzebne.

Zdrowie:  Będziesz teraz w dobrej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Możesz cieszyć się tym tygodniem i nie musisz martwić o to, że twoje plany zostaną pokrzyżowane przez jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 3 do 9 października 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta nauczą się wreszcie, że czasem trzeba pozwolić komuś odejść nie dlatego, że ta osoba nie miała dla nas znaczenia, ale dlatego, że wy nie mieliście znaczenia dla niej. Najwyższy czas spojrzeć prawdzie w oczy i przestać się oszukiwać.

Praca i finanse:  Pomyśl teraz o własnej edukacji. Nawet jeśli etap szkoły czy studiów masz już dawno za sobą, może warto pójść na jakiś kurs, albo może nawet… zrobić kolejne studia? Koniecznie o tym pomyśl!

Zdrowie:  Możesz mieć teraz obniżony nastrój z powodu prywatnych rozterek i kłopotów w życiu osobistym. Staraj się jednak nie poddawać chandrze i znaleźć sobie zajęcie, które skutecznie odciągnie Twoją głowę od smutnych myśli.

Horoskop tygodniowy Rak od 3 do 9 października 2022

Miłość i życie prywatne: Raki powinny pamiętać, że żadna relacja w ich życiu nie jest kompletnie bezwartościowa. Nawet te złe mogą się przydać i służyć jako… zły przykład oraz lekcja na przyszłość. Najważniejsze, byś ją porządnie odrobił.

Praca i finanse:  Nie upieraj się w tym tygodniu sztywno przy swoim, bo może się okazać, że wcale nie masz racji lub że ktoś ma nieco lepszy pomysł niż Ty. Czasem warto posłuchać innych, by nabrać dystansu i świeżym okiem spojrzeć na problem.

Zdrowie: Twój horoskop na ten tydzień w kwestii zdrowia jest bardzo pozytywny – będziesz cieszył się dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Możesz spodziewać się, że wszystko będzie układać się po Twojej myśli.

Horoskop tygodniowy Lew od 3 do 9 października 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy  nie powinny zmuszać nikogo do niczego, nawet jeśli bardzo tego pragną. Wymuszone rzeczy są zazwyczaj niewiele warte, a wymuszone uczucia kompletnie nie mają sensu i nie przetrwają próby czasu.

Praca i finanse: Jeśli ciągle tylko narzekasz, że innym powodzi się lepiej niż Tobie i kompletnie nic nie robisz, aby poprawić swoja sytuację, nie dziw się, że nic się nie zmienia. Od narzekania jeszcze nic dobrego się nie wydarzyło.

Zdrowie: Czarne myśli, które będą teraz zaprzątać Twoją głowę, zadziałają jak samospełniająca się przepowiednia. Niestety wszystko, co teraz pomyślisz – stanie się Twoim udziałem. To nie będzie najlepszy tydzień dla Ciebie.

Horoskop tygodniowy Panna od 3 do 9 października 2022

Miłość i życie prywatne: Panny nie powinny przejmować się tym, że pewna osoba ciągle o nich plotkuje i opowiada o nich różne historie. Najwyraźniej sama jest tak nudna i nieciekawa, że gdyby mówiła o sobie, nikt by tego nie słuchał.

Praca i finanse:  Będziesz podejmował w tym tygodniu szybkie i jednoznaczne decyzje, co może sprawić, że ktoś pomyśli, że jesteś władczy i nie znosisz sprzeciwu. Nie przejmuj się tym jednak, robisz tylko to, czego wymaga sytuacja.

Zdrowie: Będziesz cieszyć się teraz dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem. Możesz realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Zapowiada się dobry tydzień.

Horoskop tygodniowy Waga od 3 do 9 października 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi powinny być teraz ostrożne, bo jeśli one nie docenią bliskiej im osoby, mogą być pewne, że zrobi to ktoś inny, a one zostaną z niczym więcej niż pretensją do samych siebie. Lepiej ciesz się tym, co masz.

Praca i finanse: Niegrzecznego zachowania i opryskliwości wobec innych nie można wytłumaczyć stresem czy odczuwaną presją. Panuj nad emocjami i pamiętaj, że jeśli przekroczysz granice ogólnie przyjętych norm, nie będzie dla tego żadnego usprawiedliwienia.

Zdrowie: Mimo ćwiczeń, diety i licznych wyrzeczeń nie możesz schudnąć i twoja waga stoi w miejscu? Koniecznie skonsultuj się z lekarzem. Być może twoje kłopoty mają podłoże hormonalne i konieczne będzie leczenie.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 3 do 9 października 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony jeśli broniły komuś dostępu do swojego prywatnego życia i konsekwentnie sugerowały, że to nie jest sprawa tej osoby, nie powinny się dziwić, że wreszcie to do tej osoby dotarło i przestała zadawać pytania, na które i tak nie dostawała odpowiedzi. 

Praca i finanse: Jeśli ktoś w czymś Ci pomaga, postaraj się odwdzięczyć tym samym. Pamiętaj, że czasem dobre relacje znaczą więcej niż wykształcenie i pozycja zawodowa, bo to często dzięki innym ludziom osiągamy sukces.

Zdrowie: Będziesz teraz w dobrej formie, a twoja kondycja fizyczna będzie bez zarzutu. To dobry tydzień, by wypróbować nowych aktywności fizycznych i podnieść sobie poprzeczkę w codziennych treningach.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 3 do 9 października 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce jeśli przez kogoś zaczynają myśleć o sobie źle, mieć kompleksy i czuć się gorsze, to powinny zastanowić się, czy ta relacja jest na pewno dla nich dobra i czy przypadkiem nie wpadły w sidła wampira energetycznego.

Praca i finanse: Zrób wreszcie to, co planujesz od dawna i nie odkładaj tego na wieczne jutro. W takim tempie i przy kompletnym braku motywacji nigdy nie osiągniesz swojego celu. Czas wziąć się za siebie.

Zdrowie: Twój organizm będzie wysyłał Ci sygnały mówiące o tym, że jest bardzo zmęczony i natychmiast potrzebuje odpoczynku. Pomyśl o krótkim urlopie i koniecznie trochę zwolnij tempo. Zadbaj o swoje zdrowie.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 3 do 9 października 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożec zamiast patrzeć ludziom na ręce albo zaglądać w nie swoje sprawy, powinny spojrzeć w lustro i upewnić się, czy nadal mogą sami sobie spojrzeć w oczy bez uczucia wstydu i zażenowania.

Praca i finanse:  Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej pracy, zamiast ciągle narzekać o obgadywać szefa za jego plecami, lepiej  rozejrzyj się na rynku pracy za ofertą, która będzie cię satysfakcjonować.

Zdrowie: To dobry tydzień, by zadbać o swoją sylwetkę. Jeśli nie będziesz się ruszał, przez jesień i zimę wyhodujesz sobie izolację termiczną godną prawdziwego niedźwiedzia. Nie rezygnuj więc z treningów i dbaj o dietę.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris