Zamknij

Horoskop tygodniowy od 3 do 9 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

03.05.2021 00:01
Horoskop tygodniowy od 3 do 9 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop tygodniowy od 3 do 9 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku i dowiedz się, co czeka Cię w tym tygodniu.

Zajawka: Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 3 do 9 maja 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 3 do 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki mają w tym tygodniu dobrą passę w miłości. Szczególnie szczęśliwy będzie dla Was początek tygodnia – to dobry czas na ujawnienie swoich uczuć.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dobry i bardzo spokojny tydzień. Nie będziesz musiał się o nic martwić i będziesz mógł skupić się na wykonywaniu swoich obowiązków.

Zdrowie:  Zadbaj o swoje zdrowie. Musisz zrobić coś, co niekoniecznie spodoba się innym, ale za to sprawi, że Ty poczujesz się lepiej. Myśl przede wszystkim o sobie, nie o innych.

Przeczytaj także: Horoskop na maj 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 3 do 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby nie powinny ukrywać swoich uczuć. Nie obawiajcie się, że ktoś je wyśmieje czy zbagatelizuje. Gwiazdy mówią, że wręcz przeciwnie – będziecie pozytywnie zaskoczenia reakcją tej osoby.

Praca i finanse:  Bacznie przyglądaj się sytuacji w zespole i zwracaj uwagę na rodzące się konflikty. Jeśli w porę nie zareagujesz, możesz stracić cennego pracownika, którego będzie trudno zastąpić. Trzymaj rękę na pulsie.

Zdrowie: Planetarna aura sprzyja zabiegom urodowym. W tym tygodniu warto wybrać się do fryzjera lub kosmetyczki. Poprawi to nie tylko Twój wygląd, lecz także humor.

Horoskop tygodniowy Baran od 3 do 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Barany będą w tym tygodniu w bardzo romantycznym nastroju. Szczególnie druga połowa tygodnia sprzyja randkowaniu i miłosnym uniesieniom. Korzystajcie z planetarnej aury.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Niczym się nie martw i spokojnie realizuj swoje plany. Pod koniec tygodnia uda Ci się osiągnąć cel.

Zdrowie: Nie przejmuj się tym, czego nie możesz zmienić i na co nie masz wpływu. Zrób listę takich rzeczy i pilnuj, by się nimi bez sensu nie denerwować. Wtedy poczujesz się nieco lepiej.

Horoskop tygodniowy Byk od 3 do 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Byki powinny być w tym tygodniu ostrożne i uważać na subtelne ostrzeżenia, które wysyła im wszechświat. Jeśli je zbagatelizujecie, będziecie potem cierpieć. Lepiej zapobiegać, niż leczyć złamane serce.

Praca i finanse: W pracy uważaj na kogoś, kto będzie podstępnie kopał pod Tobą dołki. Nie bagatelizuj tego i staraj się zrobić wszystko, by nie dopuścić do tego, by Twoja pozycja została zachwiana.

Zdrowie: Ból kolan, który możesz odczuwać w tym tygodniu, może być spowodowany treningami biegowymi. Zwróć uwagę, czy masz odpowiednie obuwie, a planując trasę, wybieraj leśne ścieżki zamiast chodników.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 3 do 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta czeka wspaniały, pełen radości i romantycznych chwil tydzień. Ktoś zadba o to, byście czuli się wyjątkowo. Poczujecie się naprawdę szczęśliwi.

Praca i finanse: W pracy ktoś będzie usilnie próbował pokazać Ci, że nie jesteś kompetentnym pracownikiem. Nie pozwól na to i wszelkie próby zastraszenia Cię od razu zgłaszaj do przełożonego. Nie pozwól wejść sobie na głowę.

Zdrowie: Jeśli nie zadbasz sam o siebie, nie licz na to, że zrobi to ktoś inny. Niestety nikogo nie obchodzi, czy czujesz się komfortowo i czy jesteś zdrowy. Musisz sam o siebie się troszczyć.

Horoskop tygodniowy Rak od 3 do 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Raki nie będą w tym tygodniu miały szczęścia w miłości. Wszystko, co będziecie robić, zakończy się fiaskiem. Niestety to nie jest najlepszy czas na amory – randki lepiej przełożyć na kolejny tydzień.

Praca i finanse: To dobry czas na negocjacje biznesowe. Zwłaszcza druga połowa tygodnia sprzyja rozmowom na temat pieniędzy, więc spotkania z kontrahentami i inwestorami warto przełożyć na czwartek lub piątek.

Zdrowie: W kwestii zdrowia zapowiada się bardzo dobry czas. W tym tygodniu poczujesz przypływ energii, a gwiazdy ześlą Ci swoją moc. Dobrze ją wykorzystaj.

Horoskop tygodniowy Lew od 3 do 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  czeka bardzo spokojny, pełen miłości i radości czas, który spędzą głównie w rodzinnym gronie i u boku ukochanej osoby. Będziecie szczęśliwi i roześmiani – zapowiada się idealny tydzień.

Praca i finanse: W pracy możecie spodziewać się sporego zamieszania, które zostanie wywołane twoimi zaniedbaniami. Będziesz musiał się gęsto tłumaczyć i niestety naprawić swój błąd, co będzie wiązało się ze sporym nakładem czasu i pracy.

Zdrowie:  Uważaj w tym tygodniu na słońce. Choć temperatura nie jest jeszcze wysoka, to wcale nie trudno o poparzenia, zwłaszcza jeśli wybierasz się w cieplejsze rejony na krótkie wakacje. Koniecznie weź ze sobą krem z filtrem i dbaj o swoją delikatną skórę.

Horoskop tygodniowy Panna od 3 do 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Panny nie będą miały w tym tygodniu powodów do narzekań. Bliscy zadbają o to, byście czuli się szczęśliwi i zaopiekowani. Zrobią też wszystko, by umilić Wam każdy dzień. Cieszcie się tym.

Praca i finanse: W sprawach finansowych gwiazdy wróżą Ci dobrą passę. Będziesz mieć wiele dobrych okazji do zarobienia dodatkowych pieniędzy Warto z nich skorzystać, bo nie wiadomo, kiedy znów pojawi się taka szansa.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu cieszyć się dobry zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem. Nic nie będzie i Ci dolegać. Możesz po prostu cieszyć się tym wspaniałym czasem.

Horoskop tygodniowy Waga od 3 do 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi  zapragną zrobić coś szalonego, niestety to nie spotka się z aprobatą otoczenia. Będziecie musieli zdecydować, czy chcecie robić to, co wy uważacie za słuszne, czy podporządkować się komuś.

Praca i finanse: Na szkoleniach i konferencjach bądź uważny i skupiony. Staraj się wynieść z nich jak najwięcej dla siebie. Gwiazdy mówią, że nowa wiedza i umiejętności niebawem Ci się przydadzą.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci w tym tygodniu żadnych kłopotów. Będziesz czuć się wyśmienicie, a dobry humor będzie Ci dopisywał. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 3 do 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony w zawiązkach powinny przygotować się na drobne sprzeczki z partnerem. Single zaś będą intensywnie szukać swojej drugiej połówki. Niestety im bardziej będziecie się starać, tym gorzej będzie wychodziło.

Praca i finanse: W pracy bądź stanowczy i asertywny. Nie pozwól innym wejść sobie na głowę i uważaj na to, co mówisz i robisz. Każde Twoje słowo może w tym tygodniu zostać użyte przeciwko Tobie.

Zdrowie: To dobry czas, by wyjaśnić dawne urazy i pogodzić się z osobami, z którymi jesteś w konflikcie. Planetarna aura sprzyja pojednaniom. Nie wahaj się wyciągnąć ręki na zgodę.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 3 do 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą zamartwiać się wszystkim na zapas – zupełnie niepotrzebnie. Gwizdy mówią, że pod koniec tygodnia wszystkie Wasze sprawy sercowe ułożą się lepiej niż dobrze.

Praca i finanse:  W pracy staraj się pokazać, że jesteś sumiennym pracownikiem, na którym można polegać. Szef będzie szukał takich osób do nowego, bardzo opłacalnego projektu. To Twoja wielka szansa.

Zdrowie:  W tym tygodniu planetarna aura sprzyja aktywności fizycznej. Koniecznie to wykorzystaj i zaplanuj sobie na nadchodzące dni sporo ruchu, najlepiej na świeżym powietrzu.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 3 do 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożec będą zaciekle bronić swojej prywatności i nie pozwolą nikomu wtrącać się do swojego życia. Nie będą o osobie opowiadać, za to chętnie wysłuchają opowieści innych i wyciągną od nich szczegóły ich życia. To bardzo chytra strategia.

Praca i finanse:  Będziesz mieć tendencję do spóźniania się na spotkania. Uważaj, bo ktoś ważny może odebrać to jako brak szacunku. Lepiej bądź punktualny.

Zdrowie: Dobry humor będzie Ci dopisywał. Będziesz skłonny do żartów, a na spotkaniach towarzyskich będziesz prawdziwą duszą towarzystwa i wodzirejem. Zapowiada się pełen radości czas.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris