Zamknij

Horoskop tygodniowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

29.11.2021 00:01
Horoskop tygodniowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop tygodniowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 29 listopada do 5 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki poczują w tym tygodniu świąteczną atmosferę i zaczną pierwsze przygotowania do tych wyjątkowych dni. Sprawi wam to wiele radości.

Praca i finanse: W pracy będziesz w tym tygodniu u szczytu swojej kreatywności. Uda ci się wymyślić coś, co zaskoczy nie tylko wszystkich wokół, lecz także ciebie samego.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć w tym tygodniu powodów, by martwić się o swoje zdrowie. Planetarna aura ci sprzyja, a gwiazdy będą cię wspierać w twoich działaniach.

Przeczytaj także:  Horoskop na listopad 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 29 listopada do 5 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby powinny w tym tygodniu uważać na to, czego pragną, bo może się to spełnić. A wtedy okaże się, że wcale nie jesteście z tego do końca zadowoleni. Lepiej dobrze przemyślcie swoje życzenia.

Praca i finanse: Rozwijaj się, dbaj o to, by nieustannie iść do przodu i nie rezygnuj ze swoich zawodowych marzeń tylko dlatego, że ktoś miałby inny pomysł na twoje życie. Trzymaj się tego, czego sam chcesz.

Zdrowie: Nie przejmuj się w tym tygodniu drobiazgami, a minie ci on spokojnie, bez większych trosk i w dobrym humorze. Dbaj o swój komfort psychiczny.

Horoskop tygodniowy Baran od 29 listopada do 5 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Barany  będą w tym tygodniu przeżywać chwile wyjątkowych miłosnych uniesień. Bez względu na to, czy są w relacji od dłuższego czasu, czy dopiero co się zakochały. Planetarna aura sprzyja miłości.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się bardzo dobry tydzień. Twój szczęśliwy dzień to środa i na ten dzień warto zaplanować sobie ważne rozmowy czybiznesowe negocjacje. Wtedy na pewno się powiodą.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Będziesz czuł się jak młody bóg i nie będziesz mieć żadnych powodów do narzekań.

Horoskop tygodniowy Byk od 29 listopada do 5 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Byki nie powinny zmuszać się do czegoś, czego wcale nie chcą. Jeśli ktoś nie liczy się z waszym zdaniem, może to po prostu nie jest odpowiednia osoba dla was?

Praca i finanse: Nie trać czasu na pomaganie tym, którzy nie byli gotowi pomóc tobie. Traktuj ludzi z wzajemnością i nie poświęcaj się dla tych, którzy nie okazali się tego warci.

Zdrowie: W kwestii zdrowia nie będziesz miał na co narzekać w tym tygodniu. Będziesz mieć mnóstwo dobrej energii i pozytywne nastawienie do świata i ludzi.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 29 listopada do 5 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta nie powinny zmieniać zdania tylko dlatego, że ich opinie mogą okazać się niepopularnie czy kontrowersyjne. Żyjcie zgodnie ze swoim wewnętrznym rytmem oraz swoimi przekonaniami. Tylko to da wam szczęście.

Praca i finanse: Sprawy zawodowe będą układać się lepiej niż dobrze. Będziesz miał szansę rozwijać się i zdobywać nowe kompetencje. Nikt i nic nie stanie na drodze do twojego celu.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Będziesz cieszyć się wspaniałym samopoczuciem i dobrym humorem. Poczujesz się naprawdę szczęśliwy.

Horoskop tygodniowy Rak od 29 listopada do 5 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Raki nie powinny przekonywać kogoś na siłę do swojego zdania. To niczego nie zmieni, a może sprawić tylko, że ta osoba się do was zrazi. Lepiej po prostu odpuścicie.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych słuchaj głosu swojej intuicji i nie bagatelizuj jej. Ona najlepiej podpowie ci, co należy zrobić oraz w co zainwestować swój czas i pieniądze.

Zdrowie: W tym tygodniu może dopaść cię poważniejsza infekcja. Postaraj się wzmacniać swoją odporność i nie narażać za bardzo na przeziębienia. Unikaj dużych skupisk ludzi.

Horoskop tygodniowy Lew od 29 listopada do 5 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy nie powinny zwierzyć za bardzo w to, co ktoś im mówi, nawet jeśli są to komplementy i miłe rzeczy. To tylko gra, która ma na celu urobienie was, byście postępowali zgodnie z oczekiwaniami tej osoby.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe nabiorą w tym tygodniu tempa, a ty będziesz musiał za nimi nadążyć, a nie będzie to łatwe. Przygotuj się na trudny tydzień i sporo nadgodzin.

Zdrowie: Będziesz czuć się w tym tygodniu przemęczony i pozbawiony energii. To skutek przepracowania, które da ci się we znaki. Postaraj się zadbać o siebie.

Horoskop tygodniowy Panna od 29 listopada do 5 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Panny nie powinny ingerować w czyjeś życie i wtrącać się w nie swoje sprawy. Będziesz musiał pogodzić się z tym, że nie każdy ma taką wizję przyszłości jak ty.

Praca i finanse: Nie trać czasu na rzeczy, które nie przynoszą ci wymiernych korzyści. Skup się na tym, co może dać ci realny zysk. W to wkładaj swoją energię.

Zdrowie: Postaraj się dbać o siebie i robić dla siebie miłe rzeczy. To poprawi ci nastrój i sprawi, że te szare jesienne dni będą pełne słońca.

Horoskop tygodniowy Waga od 29 listopada do 5 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi powinny pamiętać, że najważniejsze w związku są wspólne priorytety. Jeśli dla kogoś, kto wpadł wam w oko, w życiu ważne są zupełnie inne rzeczy niż dla was, nie traćcie czasu.

Praca i finanse: Ktoś może zwrócić się dziś do ciebie z prośbą o pomoc w sprawach zawodowych. Zanim się zgodzisz, upewnij się, czy to, co masz zrobić, nie odbije się negatywnie na twoich interesach.

Zdrowie:  Mimo coraz chłodniejszej pogody, nie rezygnuj z aktywności fizycznej i postaraj się przynajmniej parę razy w tygodniu wyjść na dłuższy spacer lub poćwiczyć w domu.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 29 listopada do 5 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony nie powinny na siłę nakłaniać kogoś do zmiany zdania i swoich życiowych priorytetów, bo to nikomu nie wyjdzie na dobre. Lepiej poszukajcie osoby, która podziali wasze spojrzenie na świat.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe nieco zwolnią w tym tygodniu, ale nie przejmuj się tym i niczego nie przyspieszaj na siłę. Gwiazdy mówią, że wszystko toczy się w dobrym kierunku.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Będziesz miał mnóstwo energii do działania i nie będą się ciebie imać żadne nieprzyjemne dolegliwości. Gwiazdy ci sprzyjają.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 29 listopada do 5 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce powinny uważać, by nie zakochać się w nieodpowiedniej osobie. Jeśli intuicja podpowiada wam, że coś jest nie tak, zaufajcie jej i nie narażajcie się na kłopoty.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe będą zmierzać teraz w dobrym kierunku, a ty nie będziesz musiał się o nic martwić. planetarna aura ci sprzyja. Wykorzystaj to.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiać ci w tym tygodniu żadnych kłopotów, a ty będziesz mógł cieszyć się każdą chwilą tego tygodnia. Dobrą energię ześle ci Jowisz.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 29 listopada do 5 grudnia 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożce nie powinny łudzić się, że ktoś, z kim od dawna nie utrzymują kontaktu, nadal o nich myśli. Ta osoba jest już na zupełnie innym etapie życia. Nie liczcie na to, że jeszcze za wami tęskni. 

Praca i finanse:  Będziesz musiał sprostać wymaganiom szefa, które w tym tygodniu będą naprawdę spore. Będziesz dwoił się i troił, aby doskoczyć do poprzeczki, którą przed tobą postawił.

Zdrowie: Mimo że nie będziesz mieć żadnych problemów ze zdrowiem, twoje samopoczucie będzie pozostawiało wiele do życzenia. Nie będziesz w najlepszym humorze.

Zobacz także:  Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris