Zamknij

Horoskop tygodniowy od 28 lutego do 6 marca 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

28.02.2022 00:01

Poznaj horoskop tygodniowy od 28 lutego do 6 marca 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Horoskop tygodniowy od 28 lutego do 6 marca 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 28 lutego do 6 marca 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 28 lutego do 6 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki w tym tygodniu będą mocno skupione na sobie, przez co mogą nie zauważyć potrzeb swoich bliskich. Postaraj się być bardziej uważny na to, co dzieje się wokół ciebie.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych będziesz musiał się liczyć z kimś, kto ma od ciebie silniejszą pozycję w firmie. Staraj się utrzymywać z tą osobą dobre relacje, bo jej wsparcie będzie ci potrzebne.

Zdrowie:  Saturn w tym tygodniu ześle ci dużo optymizmu i dobrych fluidów. Korzystaj z tego, a także dziel się tym z innymi. Nic na tym nie stracisz, a wręcz przeciwnie – zyskasz.

Przeczytaj także: Horoskop na marzec 2022

Horoskop tygodniowy Ryby od 28 lutego do 6 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby będą musiały się w tym tygodniu zastanowić nad tym, co zrobić, by poprawić jakość swojego związku. Choć na razie problemy nie są wielkie, to jeśli nic nie zrobicie teraz, sytuacja może się pogorszyć.

Praca i finanse: Nie wchodź w żadne układy w pracy i staraj się nie opowiadać po żadnej stronie konfliktu, który może się pojawić. Nic na tym nie zyskasz, a możesz wiele tracić.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiać ci w tym tygodniu żadnych kłopotów. Będziesz mógł cieszyć się każdym dniem, a wszystkie dolegliwości będą omijać cię szerokim łukiem.

Horoskop tygodniowy Baran od 28 lutego do 6 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Barany  mogą spodziewać się, że w tym tygodniu wszystko w ich sprawach sercowych wyprostuje się i zacznie zmierzać w dobrym kierunku. Będziecie mogli się wyluzować i patrzeć z uśmiechem w przyszłość.

Praca i finanse: W pracy czeka cię bardzo dobry tydzień. Będziesz mieć bardzo dużo pomysłów, a wiele z nich uda ci się zrealizować i to z powodzeniem. Pod koniec tygodnia będziesz miał co świętować.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu ci dopisywać i nie będziesz musiał o nic się martwić. Będziesz miał mnóstwo dobrej energii i optymizmu, które udzielą się też innym.

Horoskop tygodniowy Byk od 28 lutego do 6 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Byki będą żałować, że jakiś czas temu zerwały z kimś kontakt. Gwiazdy mówią, że nie jest jeszcze za późno na to, by odnowić tę znajomość. Wystarczy jeden telefon i szczera rozmowa.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe będą wymagały teraz twojej szczególnej uwagi. Nie bagatelizuj tego, bo możesz mieć potem pretensje do siebie, że nie zadbałeś o ważne kwestie.

Zdrowie: Uważaj w tym tygodniu na swój kręgosłup i nie forsuj go zbyt mocno. To może skończyć się wypadnięciem dysku lub nawet poważniejszą kontuzją. Dbaj o siebie.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 28 lutego do 6 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta będą mieć w tym tygodniu tendencję do łatwego wzruszania się i przejmowania losem innych. To szlachetne, ale uważajcie, by ktoś nie wykorzystał waszego dobrego serca. Bądźcie rozsądni.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych zapowiada się bardzo dobry tydzień. Uda ci się zrealizować wszystko, co sobie zaplanujesz. Planetarna aura ci sprzyja.

Zdrowie: W kwestii zdrowia nie będziesz mieć powodów do narzekań. Saturn będzie zsyłał ci dobrą energię i zadba o to, byś nie musiał martwic się o swoje zdrowie.

Horoskop tygodniowy Rak od 28 lutego do 6 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Raki poczują się znudzone relacją, w której są. Zanim jednak postanowicie coś zmienić, upewnijcie się, że to nie jest tylko chwilowe. Macie przecież wiele do stracenia.

Praca i finanse: Nie bagatelizuj tego, co mówią twoi antagoniści. Bierz na poważnie to, co zapowiadają, bo dzięki temu będziesz w stanie wyprzedzić ich o krok i ubiec ich działania.

Zdrowie: W tym tygodniu będą dokuczać ci nawracające bóle głowy. Warto się ty bliżej zainteresować i poszukać przyczyn, zamiast zwalczać tylko objawy.

Horoskop tygodniowy Lew od 28 lutego do 6 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy  muszą liczyć się teraz z tym, że z poważniejszymi problemami w swoim życiu prywatnym zostaną same. Ktoś, kto miał was wspierać, ucieknie przy pierwszej trudniejszej sytuacji.

Praca i finanse: Musisz się przygotować na bardzo intensywny tydzień. Szef doda ci nowe obowiązki, przez co będziesz miał ręce pełne roboty. Pod koniec tygodnia poczujesz się wyczerpany.

Zdrowie: Dbaj o siebie i nie przeceniaj swojego organizmu. Nie jest on ze stali i czasem też potrzebuje odpoczynku. Staraj się zapewnić sobie odpowiednią dawkę relaksu.

Horoskop tygodniowy Panna od 28 lutego do 6 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Panny mają teraz okazję naprawić to, co kiedyś popsuły w relacjach z bliska im osobą. Koniecznie skorzystaj z tej szansy, bo drugi raz może się ona nie powtórzyć. Jeśli się uda, poczujecie ulgę.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe będą teraz szybko posuwać się do przodu i zmierzać w wyznaczonym przez ciebie kierunku. Będziesz mógł cieszyć się małymi sukcesami.

Zdrowie: Zadbaj o swoje zdrowie i postaraj się nie brać na siebie zbyt wielu obowiązków, bo możesz poczuć się przytłoczony tym psychicznie. Mierz siły na zamiary.

Horoskop tygodniowy Waga od 28 lutego do 6 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi będą musiały zweryfikować w tym tygodniu swoje uczucia i przyznać się same przed sobą, że mimo danych deklaracji, one się zmieniły. Teraz powinniście być uczciwi i powiedzieć o tym drugiej stronie.

Praca i finanse: Nie podejmuj teraz pochopnych decyzji. Postaraj się wszystko dobrze rozważyć i przemyśleć, bo pośpiech nie będzie twoim sprzymierzeńcem. Będziesz potrzebować chłodnego oglądu sytuacji.

Zdrowie:  Uważaj w tym tygodniu na swoje zdrowie. Twoja odporność może nie być zbyt mocna, więc będziesz teraz bardziej podatny na infekcje i choroby.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 28 lutego do 6 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony nie będą musiały się o nic martwić, bo planetarna aura sprzyja miłości, a wasze uczucie będzie kwitło. Poczujesz znów motyle w brzuchu i zaczniesz bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Praca i finanse: Warto zrobić plan na najbliższy tydzień, bo bez tego będzie ci trudno zapanować nad chaosem, którego w tym tygodniu możesz doświadczyć. Jeśli jednak ułożysz wszystko w spójny harmonogram, będziesz miał poczucie kontroli.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiać ci teraz żadnego kłopotu. Korzystaj z tego i realizuj swoje wszystkie plany. Gwiazdy ci sprzyjają.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 28 lutego do 6 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce mogą poczuć się znudzone flirtami i zapragną stabilizacji. Zaczniecie szukać odpowiedzialnego partnera, który zapewni wam poczucie bezpieczeństwa. Otworzycie nowy etap w swoich sprawach sercowych.

Praca i finanse: Ktoś będzie próbował wtrącać się teraz w wasze sprawy zawodowe. Nie pozwólcie na to, bo wasze plany mogą zostać pokrzyżowane. Sami decydujcie o swoich działaniach.

Zdrowie: Zamiast myśleć tylko o swoim dobrobycie i świetnym samopoczuciu, postarajcie się pomóc innym i zadbać o kogoś więcej niż tylko o siebie. Poprawi to wasze samopoczucie.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 28 lutego do 6 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce nie będą mogły zapomnieć o kimś, kto odszedł jakiś czas temu z ich życia. Odnalezienie tej osoby nie jest niemożliwe, ale zróbcie to tylko, jeśli wiecie już, co do niej czujecie.

Praca i finanse:  W sprawach zawodowych będziesz musiał podjąć kilka ważnych decyzji. Od nich zależy twoja zawodowa przyszłość. Dobrze je przemyśl.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie ci mocno dawać do zrozumienia, że powinieneś bardziej o siebie dbać i zwolnić nieco tempo życia. Słuchaj tego głosu, bo wkrótce może być za późno.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris