Zamknij

Horoskop tygodniowy od 27 września do 3 października 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

27.09.2021 00:01
Horoskop tygodniowy od 27 września do 3 października 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop tygodniowy od 27 września do 3 października 2021 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 27 września do 3 października 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 27 września do 3 października 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki powinny w ty  tygodniu unikać wysiłku ponad miarę i poświęcania się dla innych. Gwiazdy mówią, że przez to poczujecie się wydrenowani z energii, a i tak nikt wam nie podziękuje za to, co robicie.

Praca i finanse: W pracy bądź sumienny i skrupulatnie wykonuj wszystkie swoje zadania, nawet te z pozoru mało istotne. Gwiazdy mówią, że dzięki temu zwrócisz na siebie uwagę szefa, który pod koniec tygodnia nagrodzi cię za twoją pracowitość.

Zdrowie:  W tym tygodniu będziesz prawdziwym wulkanem dobrej energii. Będziesz miał mnóstwo sił witalnych, a twój optymizm i radość będą udzielać się też innym.

Przeczytaj także:  Horoskop na wrzesień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 27 września do 3 października 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby nie powinny obrażać się o byle co, bo mogą przez to zrazić do siebie ludzi. Nabierzcie trochę dystansu do siebie i sami zacznijcie z siebie żartować – zobaczycie, jak dobrze to wpłynie na to, jak inny was postrzegają.

Praca i finanse: Postaraj się popracować nad równowagą między pracą a życiem prywatnym, bo ona coraz bardziej jest zaburzona i nawet się nie zorientujesz, kiedy dopadnie cię prawdziwy pracoholizm, a wtedy to już niewiele będzie można zrobić.

Zdrowie: Początek tygodnia upłynie ci w nie najlepszym nastroju, ale jego koniec będzie zgoła odmienny. Ktoś skutecznie poprawi ci humor i sprawi, że znów się uśmiechniesz.

Zobacz także: Horoskop na październik 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 27 września do 3 października 2021

Miłość i życie prywatne: Barany  nie będą mieć w tym tygodniu powodów, by martwić się o swoje sprawy sercowe. Wszystko będzie układać się zgodnie z waszym planem. Będziecie bardzo zadowoleni.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych bądź nieugięty i broń swojego zdania za wszelką cenę. Ludzie docenią to, że jesteś stanowczy i wiesz, czego chcesz, o będą mieli dla ciebie dzięki temu więcej szacunku.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Będziesz cieszyć się wspaniałym samopoczuciem, a dobry humor będzie ci dopisywał. Korzystaj  z tego.

Horoskop tygodniowy Byk od 27 września do 3 października 2021

Miłość i życie prywatne: Byki znajdą w tym tygodniu nowe hobby. To zajęcie pochłonie was tak bardzo, że zapomnicie o całym świecie, a praca będzie dla was tylko przerywnikiem w ulubionej aktywności.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe zaczną wreszcie układać się po twojej myśli. Nie próbuj tylko niczego przyspieszać na siłę, bo możesz wszystko zepsuć. Pozostaw sprawy własnemu biegowi.

Zdrowie: Dbaj o siebie i nie przemęczaj się, bo twój organizm nie jest teraz w najlepszej kondycji. Podchodź do siebie z troską i czułością tak jak robiłbyś to wobec ukochanej osoby.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 27 września do 3 października 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta ten tydzień zapowiada się niezwykle romantycznie. Bliska wam osoba zadba o to, byście się nie nudzili i przygotuje dla was mnóstwo niespodzianek. Będziecie zachwyceni.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się nieustające pasmo sukcesów. Wszystko, co dziś rozpoczniesz, zakończy się lepiej, niż planowałeś. Planetarna aura ci sprzyja, a gwiazdy będą wspierać na każdym kroku.

Zdrowie: Nie rezygnuj z odpoczynki i czasu dla siebie, by zrobić coś dla innych. I tak nikt nawet ci za to nie podziękuje, a ty będziesz przemęczony i sfrustrowany. Lepiej po prostu zajmij się sobą i zrób coś dobrego dla siebie.  

Horoskop tygodniowy Rak od 27 września do 3 października 2021

Miłość i życie prywatne: Raki nie powinny oczekiwać, że w ich życiu coś się zmieni, jeśli same nie podejmą żadnych działań. Musicie najpierw wykazać się inicjatywą, by sprowokować dobre wydarzenia, które mają nastąpić.

Praca i finanse: To będzie trudny i wymagający, ale też owocny tydzień. Będziesz mieć sporo nowych zadań i mało czasu na ich wykonanie, ale dzięki temu wiele się nauczysz i poszerzysz swoje kompetencje. Wykorzystaj to.

Zdrowie: Zacznij wzmacniać odporność, bo sezon jesienno-zimowy będzie bardzo wymagający dla twojego organizmu. Włącz do diety produkty bogate w witaminę C takie jakie cytrusy czy papryka.

Horoskop tygodniowy Lew od 27 września do 3 października 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą miały w tym tygodniu pewną zagadkę do rozwiązania. Jeśli trochę pogłówkujecie i połączycie fakty, odkryjecie to, co ktoś inny od dawna przed wami ukrywał. Uważajcie tylko, bo to nie będzie przyjemne odkrycie.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dość trudny tydzień. Będziesz miał wrażenie, że w twoim miejscu pracy panuje chaos, a ty sam nie wiesz dokładnie, co masz robić i czym się zająć. Warto porozmawiać o swoich odczuciach z szefem.

Zdrowie: Twoje zdrowie fizyczne nie będzie sprawiać ci problemów, ale nastrój będzie pozostawiał wiele do życzenia. Niestety problemy tego tygodnia sprawią, że trudno będzie dopatrzeć się na twojej twarzy uśmiechu.

Horoskop tygodniowy Panna od 27 września do 3 października 2021

Miłość i życie prywatne: Panny przypomną sobie o kimś, kto jakiś czas temu zawrócił im w głowie. Gwiazdy radzą jednak, byście nie wracali do przeszłości. To, co się nie udało, nie zacznie działać też teraz.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych wszystko będzie układać się po twojej myśli. Ważne spotkania i negocjacje biznesowe planuj na koniec tygodnia – wtedy planetarna aura najbardziej ci sprzyja.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie bez zarzutu. Mimo że będziesz czuć się wyśmienicie, warto zrobić sobie profilaktyczne badania okresowe, aby mieć także medyczne potwierdzenie dobrego samopoczucia.

Horoskop tygodniowy Waga od 27 września do 3 października 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi będą tęsknić za kimś, kto zdecydował się odejść z waszego życia. Nie podejmujcie desperackich prób przekonania go, by wrócił. To i tak nic nie da, a wy tylko stracicie szacunek do samych siebie.

Praca i finanse: W tym tygodniu warto wykazywać inicjatywę i zgłaszać się do nowych zadań i projektów. Szef to doceni i wynagrodzi cię za to. W jego oczach wiele zyskasz jako osoba, na którą może liczyć.

Zdrowie:  Ubieraj się odpowiednio do pogody, bo teraz nietrudno o przeziębienie. Uważaj na przeciągi i bierz ze sobą parasol, bo przemoknięcie może skutkować fatalnym przeziębieniem.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 27 września do 3 października 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony powinny w tym tygodniu bardziej zadbać o rodzinne relacje. Sprzyja temu szczególnie weekend. Odwiedźcie dalszych krewnych, a do tych, do których nie możecie pojechać, chociaż zadzwońcie.

Praca i finanse: W pracy uważaj na osoby, które nie są ci życzliwe, bo mogą próbować pokrzyżować twoje plany. Nie pozwól na to i dbaj o to, by nic nie mogło zaszkodzić twoim interesom.

Zdrowie: To dobry czas, by rozpocząć regularne treningi. Nie pozwól, byś stracił dobrą formę, którą wypracowałeś sobie przez lato. Zapisz się na siłownię lub ćwicz w domu.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 27 września do 3 października 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą musiały uporać się w tym tygodniu z poważnym sercowym dylematem. Pytanie innych o radę nie ma sensu. To musi być wasza decyzja i tylko wy wiecie, co będzie dla was dobre.

Praca i finanse: W pracy przez przypadek odkryjesz, że masz talent do rzeczy, których nigdy nie robiłeś. Zacznie ci to sprawiać ogromną przyjemność. Warto porozmawiać z szefem o zmianie zakresu obowiązków.

Zdrowie: Nie będziesz mieć w tym tygodniu powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Planetarna aura będzie ci sprzyjać, a gwiazdy ześlą ci mnóstwo sił i energii.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 27 września do 3 października 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożec jeśli chcą zabawić kogoś inteligentną rozmową i zwrócić na siebie uwagę tej osoby, musisz wykazać się bystrością i lotnym umysłem. Tanie sztuczki podrywu nie będą się sprawdzać w tym przypadku.

Praca i finanse:  To będzie kompletnie bezproduktywny tydzień zawodowo. W piątek zorientujesz się, że przecież tyle chciałeś zrobić i miałeś tak ambitne plany, a nie zrobiłeś z nich praktycznie nic. Pretensje możesz mieć tylko do siebie.

Zdrowie: Twój kręgosłup da ci się mocno we znaki w tym tygodniu. Najgorsza sytuacja będzie w okolicy weekendu – ból będzie tak silny, że pokrzyżuje twoje plany. Zamiast na randkę czy imprezę będziesz musiał iść do apteki bo środki przeciwbólowe.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris