Zamknij

Horoskop tygodniowy od 26 września do 2 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

26.09.2022 00:01

Poznaj horoskop tygodniowy od 26 września do 2 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Horoskop tygodniowy od 26 września do 2 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 26 września do 2 października 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 26 września do 2 października 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki będą teraz w kiepskim nastroju, a każdy, kto będzie je drażnił, może narazić się na ich gniew. Nie liczcie na spokojny i pełen harmonii tydzień. Z powodu niekorzystnego wpływu Marsa to się nie uda.

Praca i finanse:  W tym tygodniu wszystko będzie leciało Ci z rąk, a domowe obowiązki będą szły jak po grudzie. Gwiazdy radzą, byś to, co nie jest sprawą niecierpiącą zwłoki, przełożył na kolejny tydzień, bo planetarna aura Ci nie sprzyja.

Zdrowie:  Możesz czuć się teraz rozdrażniony i zniechęcony do wszystkiego. Winien temu jest niekorzystny układ Marsa, który ma silny wpływ na twoim niebie. Musisz po prostu przetrwać ten dzień.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 26 września do 2 października 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby w związkach będą zazdrosne o partnera. Gwiazdy mówią jednak, że nie macie ku temu żadnych realnych powodów. Single mogą zaś liczyć na miły tydzień spędzony w gronie przyjaciół.

Praca i finanse: To doskonały czas na przearanżowanie wnętrza swojego domu. Nowe ustawienie mebli czy nowe dodatki wprowadzą powiew świeżości i przegonią nudę w Twoim domu. Dorym pomysłem jest też kierowanie się zasadami feng-shui.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci teraz większych kłopotów. Gwiazdy mówią, że możesz liczyć na dużo pozytywnej energii i siły do działania. Wykorzystaj dobrze ten tydzień i zrealizuj swoje wszystkie plany.

Horoskop tygodniowy Baran od 26 września do 2 października 2022

Miłość i życie prywatne: Barany będą teraz romantyczne i czułe. Docenią to ich partnerzy, a singlom takie nastawienie pomoże zdobyć serce osoby, która już dawana wpadła im w oko. Planetarna aura sprzyja miłości.

Praca i finanse:  Nie myśl za wiele o pracy i nie analizuj bez końca wydarzeń minionego tygodnia. Skup się na odpoczynku i nie pozwól, by czarne wizje, które mogą zrodzić się w twojej głowie, popsuły Ci Twoje plany.

Zdrowie: Będziesz teraz w wyśmienitym nastroju. Możesz bez przeszkód cieszyć się tym tygodniem i realizować swoje zamierzenia. Nie pozwól tylko, by Twoimi myślami zawładnęły czarne wizje, które może zsyłać Ci Mars.

Horoskop tygodniowy Byk od 26 września do 2 października 2022

Miłość i życie prywatne: Byki powinny posłuchać czyjejś rady w sprawach mody. Dzięki nim zmienicie nieco swój styl, co wyjdzie wam na dobre. Wasz nowy look ma szansę zachwycić kogoś, na kim wam zależy. Nie bójcie się zaszaleć.

Praca i finanse:  Planetarna aura nie sprzyja Ci teraz w finansach osobistych, zwłaszcza w sprawach, które trzeba załatwić w banku. Jeśli nie musisz robić tego teraz, gwiazdy radzą, byś przełożył to na inny tydzień.

Zdrowie: Nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Będziesz w dobrej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Wykorzystaj ten tydzień i zrób wszystko to, co od jakiegoś czasu odkładasz ciągle na później.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 26 września do 2 października 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta zachwycą kogoś swoim urokiem osobistym, subtelnością i poczuciem humoru. Każdy, na kogo tylko spojrzycie swoim elektryzującym spojrzeniem, wprost nie będzie mógł wam się oprzeć. To będzie naprawdę dobry dzień.

Praca i finanse: Gwiazdy sprzyjają Ci w sprawach finansowych. Wszystkie Twoje inwestycje okażą się trafione i przyniosą Ci nie tylko zyski, lecz także dużo radości. To zasługa Twojej dobrej intuicji, a także przychylnego wpływu Jowisza.

Zdrowie:  Będziesz teraz w wyśmienitym nastroju. Wenus, pod opieką której się znajdujesz, ześle Ci poczucie atrakcyjności i da zalotne, magnetyczne spojrzenie, które będzie przyciągać do Ciebie innych jak magnes.

Horoskop tygodniowy Rak od 26 września do 2 października 2022

Miłość i życie prywatne: Raki muszą spodziewać się, że ich bliscy dadzą im do zrozumienia, że poświęcacie im za mało czasu i nie zwracacie na nich dostatecznej uwagi. Jeśli chcecie utrzymać dobre relacje i uniknąć kłótni, spędźcie z nimi kilka wieczorów lub weekend.

Praca i finanse:  W tym tygodniu dostaniesz propozycję zarobienia dodatkowej gotówki. Będzie się to wprawdzie wiązało ze znacznie mniejszą ilością czasu wolnego, ale gwiazdy radzą, byś się nie wahał. To naprawdę Ci się opłaci.

Zdrowie: Nie musisz martwić się, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości pokrzyżują twoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja, a Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, byś miał dużo energii.

Horoskop tygodniowy Lew od 26 września do 2 października 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach staną się podejrzliwe i będą uważnie patrzeć partnerowi na ręce. Gwiazdy mówią, żebyście zaufały temu, co podpowiada wam wasza intuicja. Single mogą liczyć na udaną randkę.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz musiał poświęcić więcej czas na pracę. Będzie to wynikało z zaległości, których narobiłeś sobie w poprzednich tygodniach. Niestety szef nie zgodzi się dłużej czekać, na to, co powinieneś zrobić już dawno.

Zdrowie: Uważaj w tym tygodniu podczas uprawiania sportu. Jeden nierozważny ruch może skończyć się poważnymi kłopotami ze stawami, co nie tylko pokrzyżuje Ci weekendowe plany, lecz także uziemi Cię na dłuższy czas.

Horoskop tygodniowy Panna od 26 września do 2 października 2022

Miłość i życie prywatne: Panny zamiast podcinać komuś skrzydła, powinny wspierać go, by nauczył się latać. Ciągła krytyka, nawet ta sosowana w dobrej wierze, nie motywuje do działania. Zamiast tego doceńcie starania bliskiej wam osoby i zachęć robienia wszystkiego jeszcze lepiej.

Praca i finanse:  Nie przesadzaj w tym tygodniu z wykonywaniem swoich obowiązków i nie wpadaj w nadmierny perfekcjonizm. Nie wszystko musi być zrobione idealnie, by było zrobione dobrze. Gwiazdy zalecają więcej luzu.

Zdrowie: Nie martw się swoim zdrowiem i nie snuj czarnych wizji. Gwiazdy mówią, że żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłócą Ci tego tygodnia, a wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop tygodniowy Waga od 26 września do 2 października 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi mogą mieć pewność, że przyjaciele zadbają o to, byś się nie nudził. Możesz spodziewać się z ich strony miłej niespodzianki, która bardzo poprawi Ci humor. Gwiazdy radzą, byś docenił, jak wspaniałych ludzi masz wokół siebie.

Praca i finanse: To idealny dzień na prace domowe i porządki. Planetarna aura sprzyja takim działaniom, a gwiazdy mówią, że jeśli weźmiesz się do pracy od samego rana, skończysz wszystko do południa i pozostałą część dnia będziesz mógł przeznaczyć na odpoczynek.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci w tym tygodniu większych kłopotów. Jesteś pod opieką Jowisz, a to bardzo dobry znak. Gwiazdy zsyłają Ci bowiem mnóstwo dobrej energii i sił, by zrealizować wszystkie swoje zamierzenia.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 26 września do 2 października 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony przez przypadek odkryją w sobie niezwykły talent, którego nigdy byś się po sobie nie spodziewały. Gwiazdy radzą, byście go rozwijały i nie zaprzepaściły. To może stać się pasją waszego życia.

Praca i finanse: Uważaj w tym tygodniu na swoje pieniądze i nie szastaj nimi na prawo i lewo. Zamiast kupować kolejną rzecz, której nie potrzebujesz, lepiej zaoszczędź nadmiar gotówki i przeznacz ją na coś, czego naprawdę potrzebujesz.

Zdrowie:  Bóle głowy, które możesz odczuwać w tym tygodniu, będą spowodowane nagłymi i szybkimi skokami ciśnienia atmosferycznego. Gwiazdy radzą, byś się nie przemęczał i dużo odpoczywał

Horoskop tygodniowy Strzelec od 26 września do 2 października 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce powinny być ostrożne, bo ktoś może poczuć się urażony waszymi spostrzeżeniami, które wyrazicie wprost i bez ogródek. Gwiazdy radzą, byście nie rezygnowały ze szczerości, ale rozważnie dobierały słowa w taki sposób, by nikogo nie urazić.

Praca i finanse:  Będziesz próbował poprawić sobie humor zakupami. Gwiazdy mówią, że to nie najlepszy pomysł. Wydasz więcej, niż zamierzałeś, a do tego kupione przedmioty wcale nie sprawią Ci radości.

Zdrowie: Możesz być teraz w nieco gorszym nastroju, a to za sprawą  niekorzystnego wpływu Marsa w twoim znaku zodiaku. Gwiazdy radzą, byś zamiast wpadać coraz głębiej w zły humor, porozmawiał z kimś, kto zawsze potrafi Ci go poprawić.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 26 września do 2 października 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce przekonają się, że wiek nie ma nic wspólnego z mądrością i czasem ktoś, kto ma znacznie mniejsze doświadczenie życiowe, jest bardziej dojrzały w relacjach międzyludzkich, niż ktoś, kogo wiek wydawałoby się tego by wymagał.

Praca i finanse:  Przeliczysz swoje oszczędności i zaczniesz się martwić o swoją przyszłość, która będzie Ci się jawić w czarnych barwach. Gwiazdy radzą, byś zamiast pogrążać się w otchłani rozpaczy, pomyślał o tym, co możesz z tym zrobić.

Zdrowie:  Możesz czuć się przemęczony i pozbawiony energii. Gwiazdy mówią, że dramatycznie potrzebujesz odpoczynku. Warto więc zaplanować krótki urlop, koniecznie w towarzystwie kogoś, przy kim się relaksujesz.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris