Zamknij

Horoskop tygodniowy od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

26.07.2021 00:01
Horoskop tygodniowy od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop tygodniowy od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 26 lipca do 1 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki będą zmuszone do zmiany swoich planów, ale nie powinny się tym zbytnio przejmować, bo wyjdzie im to na dobre. Sam będziecie zaskoczeni tak pozytywnym obrotem spraw.

Praca i finanse: Robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów to naiwność. Gwiazdy radzą, abyś zmienił strategię zawodową i zaczął stare rzeczy robić w nowy sposób. Wtedy możesz spodziewać się realnej zmiany.

Zdrowie:  Zadbaj o swoje włosy. Przesuszone od słońca nie wyglądają najlepiej i nie są też w dobrej kondycji. Wizyta u fryzjera i zabieg nawilżający powinny pomóc.

Przeczytaj także: Horoskop na lipiec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku    

Horoskop tygodniowy Ryby od 26 lipca do 1 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby czeka naprawdę doby tydzień. Będziecie mieli okazję, by zacieśnić rodzinne więzi, a także zawrzeć nowe znajomości. Pod koniec tygodnia możliwa bardzo udana impreza.

Praca i finanse: Tydzień w pracy zapowiada się bardzo spokojnie. Nie będziesz mieć zbyt wiele pracy i będziesz mógł wreszcie złapać głębszy oddech. Wszystkie sprawy będą toczyć się powoli swoim rytmem.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu, a dobry nastrój będzie ci dopisywał. Będzie rozpierać cię pozytywna energia, którą ześle ci Jowisz.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop tygodniowy Baran od 26 lipca do 1 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Barany  powinny pamiętać o kimś, kogo kochają, i nie przebierać w środkach, by okazać tej osobie swoją miłość. Nawet jeśli ona nie jest skora do przyjmowania takich oznak czułości, nie wahajcie się.

Praca i finanse: W pracy czeka cię pracowity tydzień. Będziesz miał sporo rzeczy do skończenia i spraw do domknięcia, ale gwiazdy mówią, że w weekend czeka cię zasłużony odpoczynek.

Zdrowie: Dbaj o siebie i postaraj się znaleźć w tym tygodniu czas na odpoczynek, mimo że nie będzie to łatwe. Potrzebujesz jednak chwili wyciszenia i odosobnienia.

Horoskop tygodniowy Byk od 26 lipca do 1 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Byki zostaną uznane za duszę towarzystwa i będą chętnie zapraszane na różne imprezy i wydarzenia. Jedynym waszym problemem będzie to, jak zmieścić to wszystko w swoim napiętym grafiku.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz pełen motywacji do pracy, co przełoży się na twoje wyniki. Nie umknie to uwadze szefa, który postanowi cię za to wynagrodzić. Zapowiada się dobry tydzień.

Zdrowie: To dobry tydzień, by zadbać o swoją kondycję fizyczną. Ułóż sobie plan treningowy i konsekwentnie się go trzymaj. Musisz być wytrwały, jeśli chcesz zobaczyć rezultaty.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 26 lipca do 1 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta czeka bardzo dobry początek tygodnia. Ktoś zadba o to, by poniedziałek zaczął się dla was wspaniale i b y uśmiech pozostał na waszej twarzy przez resztę tygodnia. Poczujecie, że ktoś bardzo o was dba.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się intensywny, ale za to bardzo dobry tydzień. Będziecie mieć sporo zadań do wykonania, ale możecie mieć pewność, że nikt nie będzie wam w nich przeszkadzał ani odciągał od nich waszej uwagi.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w doskonałym nastroju, a im bliżej weekendu tym humor będzie ci się bardziej poprawiał. Ciesz się tym i korzystaj z przychylnej planetarnej aury.

Horoskop tygodniowy Rak od 26 lipca do 1 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Raki będą mieć wiele wątpliwości co do swoich uczuć. Postarajcie się wsłuchać w siebie i podążyć za głosem intuicji – on najlepiej podpowie wam co zrobić.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe utkną w martwym punkcie, a ty nie będziesz wiedział, co zrobić, by ruszyć z miejsca. Gwiazdy mówią, że najlepszą strategią będzie przeczekanie. Pod koniec tygodnia wszystko powinno nabrać tempa.

Zdrowie: Ten tydzień będzie dla ciebie bardzo dobry pod względem zdrowia. Nie będziesz mieć żadnych kłopotów ze zdrowiem i nie będziesz musiał się o nic martwić. Gwiazdy ci sprzyjają.

Horoskop tygodniowy Lew od 26 lipca do 1 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą tolerować kolejny wybryki bliskiej im osoby, ale jednocześnie będą czuć, jak czara goryczy się przelewa. Czas najwyższy tupnąć nogą i postawić sprawy jasno.

Praca i finanse: Będziesz próbował zrobić dziś wszystko, by się za dużo nie napracować, a wyjść w oczach szefa na bardzo sumiennego pracownika. Niestety to niemożliwe. Przełożony dostrzeże twoje miganie się od obowiązków.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz borykał się z infekcjami intymnymi, które skutecznie pokrzyżują część twoich prywatnych planów. Poza leczeniem objawów warto spróbować znaleźć przyczynę tych dolegliwości.

Horoskop tygodniowy Panna od 26 lipca do 1 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Panny będą w tym tygodniu próbowały pokazywać pazurki. Okaże się jednak, że stare sztuczki już na nikogo nie działają i jedyne, co w ten sposób możecie osiągnąć, to brak zainteresowania spędzaniem z wami czasu.

Praca i finanse: Czeka cię w tym tygodniu więcej pracy, ale za to bardzo przyjemnej. Będziesz mieć do wykonania zadania, które lubisz i które sprawiają ci przyjemność. Tydzień upłynie ci szybko i w dobrej atmosferze.

Zdrowie: Nie pozwól, by drobiazgi wyprowadzały cię z równowagi, bo wtedy sam odbierasz sobie radość z małych rzeczy i  żyjesz w ciągłym stresie, który sam sobie generujesz. Wyluzuj.

Horoskop tygodniowy Waga od 26 lipca do 1 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi będą zastanawiać się, co odpowiedzieć na ważne pytanie, które zada im bliska osoba. Do niczego się nie zmuszajcie i nie deklarujcie rzeczy, których nie jesteście w stu procentach pewni, bo możecie potem żałować.

Praca i finanse: To dobry tydzień na zawodowe eksperymenty. Gwiazdy mówią, że możesz spróbować innowacyjnych rozwiązań, które już od dawna chodzą ci po głowie. Dzięki temu będziesz miał szanse zabłysnąć przed szefem.

Zdrowie:  Bolące mięśnie po treningu to skutek zakwasów, które tworzą się, gdy zapomnisz o odpowiednim rozciąganiu. Nie pomijaj tej części treningu, bo jest ona równie ważna jak jego zasadnicza faza.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 26 lipca do 1 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą naciskać kogoś, by szybko podjął ważną decyzję dotyczącą waszej wspólnej przyszłości. Uważajcie, bo presja może wywołać odwrotny skutek od zamierzonego.

Praca i finanse: Będziesz miał tendencję do przechwalania się i pokazywania wszystkim, jak wiele osiągnąłeś. Uważaj, bo ktoś może pokazać ci, gdzie twoje miejsce. Lepiej bądź bardziej skromny.

Zdrowie: Tydzień nie zacznie się dla ciebie najlepiej, jeśli chodzi o twoje zdrowie. Wrócą stare dolegliwości, z którymi myślałeś, że już sobie poradziłeś. Konieczna będzie wizyta u lekarza.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 26 lipca do 1 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą w tym tygodniu długo zastanawiać się, czy to, co do kogoś czują, to tylko koleżeńska sympatia czy jednak prawdziwa miłość. Odpowiedź znajdziecie w swoim sercu, nie w umyśle.

Praca i finanse: Nie zamiataj problemów w pracy pod dywan, bo wtedy one wrócą ze zdwojoną siłą i sprawią, że będziesz musiał się nimi zająć i to w trybie pilnym. Jeśli będziesz rozwiązywał je na bieżąco, wszystko będzie w porządku.

Zdrowie: W kwestii zdrowia nie musisz się w tym tygodniu o nic martwić. Planetarna aura ci sprzyja, a gwiazdy zadbają, by nie niepokoiły cię żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 26 lipca do 1 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożec będą nadal uparcie zadawać komuś to samo pytanie, mimo że znają na nie odpowiedź. Gwiazdy radzą, byście wreszcie przestali się łudzić. To, co było, już nie wróci.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się wspaniały czas. Początek tygodnia będzie leniwy i spokojny, a druga jego połowa przyniesie upragnione sukcesy, które podbudują twoje ego i zwiększą motywację.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie bez zarzutu. Będziesz pełen energii i sił do działania. Uznasz, że nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris