Zamknij

Horoskop tygodniowy od 26 kwietnia do 2 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

26.04.2021 00:01
Horoskop tygodniowy od 26 kwietnia do 2 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Jak minie Ci ostatni tydzień kwietnia i jak zacznie się majówka? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 26 kwietnia do 2 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 26 kwietnia do 2 maja 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 26 kwietnia do 2 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki złamią swoje postanowienie i zgodzą się spotkać z kimś, z kim obiecywaliście sobie więcej się nie widywać. Znów będziecie cierpieć, ale tym razem na własne życzenie.

Praca i finanse: Pod koniec tygodnia przypilnuj zawodowych spraw i zrób wszystko tak, by nie zostawiać rozgrzebanych spraw na weekend. Nie chcesz chyba, by szef niepokoił Cię telefonami w majówkę?

Zdrowie:  Zapowiada się bardzo doby tydzień pod względem zdrowia. Nie będą nękać Cię żadne dolegliwości ani kłopoty ze zdrowiem. Planetarna aura Ci sprzyja.

Przeczytaj także: Horoskop na kwiecień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 26 kwietnia do 2 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby nie powinny przejmować się tym, co robią i mówią inni. Żyjcie własnym życiem i róbcie wszystko tak, byście to wy byli szczęśliwi. I tak wszystkim nie dogodzicie.

Praca i finanse:  Efekty pracy, którą zaczniesz teraz, zobaczysz dopiero za kilka tygodni, a może nawet miesięcy. Nie trać jednak motywacji., Gwiazdy mówią, że ten wysiłek ma sens i warto się na niego zdecydować właśnie teraz.

Zdrowie: Zadbaj o swoje włosy. Jeśli masz rozdwojone i przesuszone końcówki, podstaw na kilka dni suszarkę, prostownicę czy lokówkę i pozwól włosom wyschnąć po myciu bez Twojej ingerencji.

Horoskop tygodniowy Baran od 26 kwietnia do 2 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Barany zaplanują w tym tygodniu miłą niespodziankę dla bliskiej im osoby. Gwiazdy mówią, że to będzie strzał w dziesiątkę. To bardzo pozytywnie wpłynie na Wasze relacje.

Praca i finanse: Weź kilka dni wolnego i przedłóż sobie majówkę. W pracy zapowiada się nieco luźniejszy czas, będziesz wiec mógł spokojnie odpocząć i zregenerować siły. Nie samą pracą żyje człowiek.

Zdrowie: Twój organizm będzie na różne sposoby informował Cię, że potrzebuje odpoczynku. Nie bagatelizuj jego wołania, bo potem może być już za późno. Zwolnij tempo.

Horoskop tygodniowy Byk od 26 kwietnia do 2 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Byki będą musiały w tym tygodniu przygotować się na trudne, ale za to oczyszczające rozmowy z kimś, na kim im zależy. Nie będzie to miły czas, ale macie szansę wyjść z tego silniejsi. Wszystko zależy od Was.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Twoje plany i zamierzenia będą realne do zrealizowania, nie trać więc celu z oczu i zmierzaj do niego.

Zdrowie: Bóle kręgosłupa, które odczuwasz, mogą byś spowodowane złą postawą w czasie pracy. Wygodne biurko i krzesło to nie wszystko., Trzeba jeszcze siedzieć na nim w odpowiedni sposób.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 26 kwietnia do 2 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta nie będą musiały się w tym tygodniu o nic martwić, bo ktoś się o wszystko zatroszczy i zorganizuje tak, byście Wy mogli po prostu odpocząć i się zrelaksować. Doceńcie to i korzystajcie.

Praca i finanse: Zapowiada się intensywny tydzień. Jak zawsze okaże się, że wszystko jest na twojej głowie i jeśli Ty czegoś nie dopilnujesz, inni też tego nie zrobią. Niestety nie licz na to, że ktoś chociażby Ci za to podziękuje.

Zdrowie: Koniecznie zaplanuj sobie dłuższy urlop, bo Twój organizm jedzie już na rezerwie energii. Zrób to z wyprzedzeniem, by nikt nie mógł zająć Ci terminu, który sobie upatrzyłeś. Pomyśl o sobie.

Horoskop tygodniowy Rak od 26 kwietnia do 2 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Raki będą bujać w obłokach i śnić na jawie. Zamiast tego gwiazdy radzą, byście wreszcie wzięli swoje sprawy we własne ręce i nie czekali na cud. Zróbcie pierwszy krok.

Praca i finanse: Dostaniesz dziś ciekawą propozycję. Rozważ wszystko spokojnie, nie podejmuj pochopnych decyzji. Poproś o czas na odpowiedź do przyszłego tygodnia. W weekend w tej sprawie wiele się zadzieje, a to zmieni Twój ogląd sytuacji.

Zdrowie: Będziesz czuć się przemęczony i pozbawiony energii. W weekend koniecznie zaplanuj sobie odpoczynek. Domowe obowiązki poczekają. Zdrowie jest ważniejsze.

Horoskop tygodniowy Lew od 26 kwietnia do 2 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą w tym tygodniu absolutnie zachwycone tym, jak ukochana osoba o nie dba i jak wiele robi, byście byli szczęśliwi. Taki partner to prawdziwy skarb i chodzący ideał. Z pewnością wszyscy wam tego zazdroszczą.

Praca i finanse: Ktoś może mieć do Ciebie pretensje o to, że nie przykładasz się do swoich obowiązków. Zamiast się obrażać, zastanów się, czy ta osoba nie ma sporo racji. Ostatnio wszystko robisz po łebkach.

Zdrowie:  Uważaj na siebie, bo przeziębienie, które może się do Ciebie przyplątać w drugiej połowie tygodnia, może zniweczyć Twoje plany na majówkę. Lepiej nie ryzykować. Szkoda byłoby, aby tyle przygotowań poszło na marne.

Horoskop tygodniowy Panna od 26 kwietnia do 2 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Panny będą imponować innym swoją wiedzą i szerokimi zainteresowaniami. To będzie doskonały przyczynek do poznania nowych ludzi. Niektórzy z nich mogą okazać się bardziej interesujący niż sądzisz.

Praca i finanse: Korzystny wpływ Wenus sprawi, że w tym tygodniu nie musisz obawiać się żadnych sprzeczek czy nieporozumień. Atmosfera w pracy będzie bardzo dobra, a ty będziesz mieć szansę jeszcze bardziej zintegrować się z zespołem.

Zdrowie: Masz tendencję do narzekania wtedy, gdy zbyt długo jest dobrze. Gdy nie masz żadnych realnych zmartwień, wymyślasz je sobie sam. Skończ z tym, bo sam psujesz sobie nastrój.

Horoskop tygodniowy Waga od 26 kwietnia do 2 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi  muszą przygotować się na miłosne rozczarowanie. Niestety nie wszystko pójdzie w tym tygodniu tak, jakbyś sobie tego życzył. Będziesz musiał się z tym pogodzić.

Praca i finanse: W tym tygodniu przyda Ci się spora dawka cierpliwości. Szef bowiem będzie co chwilę miał rewolucyjne pomysły, które będzie chciał natychmiast wcielić w życie. Uważaj, by nie reagować zbyt impulsywnie.

Zdrowie:  Jeśli ćwiczysz i trzymasz dietę, a nadal nie widzisz spadku wagi, skonsultuj się z lekarze, Twoje problemy z odchudzaniem mogą mieć poważniejszą przyczynę. Nie bagatelizuj tego.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 26 kwietnia do 2 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony zapragną naprawić to, co zepsuły jakiś czas temu. Niestety jest już za późno. Upłynęło za wiele czasu i zbyt wiele rzeczy się zmieniło. Nic nie możecie już z tym zrobić.

Praca i finanse: Nie bagatelizuj swoich przeczuć i słuchaj intuicji. Ona wskaże Ci dobrą drogę i uchroni przed pułapkami na zawodowej ścieżce. Nie zawsze to, co widzimy, jest takie, jak nam się wydaje.

Zdrowie: Na gorszy nastrój, który może dopadać Cię wieczorami, pomoże muzykoterapia. Puść sobie ulubioną muzykę i postaraj się odgonić czarne myśli. To wcale nie takie trudne, jak Ci się wydaje.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 26 kwietnia do 2 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce staną w tym tygodniu przed podjęciem ważnej decyzji, która na zawsze może zmienić ich życie. Nie spieszcie się więc i nie ulegajcie presji czasu. Pozwólcie sobie dobrze się nad tym zastanowić.

Praca i finanse: Szczęście będzie Ci sprzyjać, zwłaszcza w drugiej połowie tygodnia. Będziesz mógł spokojnie realizować wszystkie swoje plany. Ważne spotkania i kluczowe rozmowy umów na czwartek.

Zdrowie:  Zamiast tylko czytać o zdrowym trybie życia i przeglądać dietetyczne przepisy, wdróż to w życie i zacznij w ten sposób postępować. Od samego czytania nic się nie zmieni.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 26 kwietnia do 2 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożec będą planować uroczy majowy weekend w rodzinnym gronie. Będziecie planować romantyczną niespodziankę dla kogoś, kto jest Waszym ideałem. Zapowiada się doskonały tydzień, a zwłaszcza jego druga połowa.

Praca i finanse:  Będziesz czerpał przyjemność z irytowania kogoś w pracy i psucia mu humoru. Uważaj, bo ta osoba może się w końcu zrewanżować. Gwiazdy mówią, że bardzo Ci się to nie opłaca.

Zdrowie: Zdrowie będzie Ci dopisywać. Planetarna aura Ci sprzyja, a Jowisz ześle mnóstwo dobrej energii – w sam raz na rozkoszną rodzinną majówkę.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris