Zamknij

Horoskop tygodniowy od 25 do 31 października 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

25.10.2021 00:01
Horoskop tygodniowy od 25 do 31 października 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop tygodniowy od 25 do 31 października 2021 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 25 do 31 października 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 25 do 31 października 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki czeka ważna narada lub wizyta w sprawach rodzinnych. Zaplanujecie ją na początku tygodnia, dzięki czemu szybko uda wam się rozwiązać powstały problem, a pozostała część tygodnia minie wam już bez zakłóceń.

Praca i finanse: Sprawy zawodowe będą toczyć się we własnym tempie. Niczego nie przyspieszaj – gwiazdy mówią, że wtedy może wszystko się skomplikować. Lepiej obserwuj sytuację z boku.

Zdrowie:  W tym tygodniu wrócisz do formy po dłuższym czasie braku większej aktywności fizycznej. Będziesz pełen energii i możesz liczyć na naprawdę dobre wyniki w dyscyplinie sportu, który uprawiasz.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2021 dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop tygodniowy Ryby od 25 do 31 października 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby będą mieć wrażenie, że trawa po drugiej stronie płotu jest znacznie bardziej zielona. Jeśli jednak zdecydujecie się to sprawdzić, możecie być bardzo rozczarowani. Okaże się, że macie znacznie lepiej, niż sądzicie.

Praca i finanse: Mogą w tym tygodniu liczyć na wsparcie innych osób. Nie będziecie mieć żadnych wątpliwości co do tego, komu warto zaufać, a od kogo lepiej trzymać się z daleka.

Zdrowie: Zdrowie będzie ci dopisywać. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie realizować swoje wszystkie plany bez obaw, że pokrzyżują ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop tygodniowy Baran od 25 do 31 października 2021

Miłość i życie prywatne: Barany  będą mieć poczucie, że czas przecieka im przez palce, a one nie robią tego, czego by chciały. Zamiast więc trwać w tej sytuacji, ocknijcie się i zacznijcie wreszcie żyć po swojemu.

Praca i finanse: Nie odrzucaj propozycji szkoleń czy wyjść na konferencje branżowe, bo to doskonała okazja nie tylko do tego, by nauczyć się czegoś nowego, lecz także by poznać ludzi z twojego środowiska zawodowego, a to zawsze duża wartość.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Będziesz pełen energii i będziesz mieć poczucie, że nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych. Wykorzystaj to i realizuj swoje plany.

Horoskop tygodniowy Byk od 25 do 31 października 2021

Miłość i życie prywatne: Byki mogą liczyć w tym tygodniu na przyjaciół oraz to, że oni zapewnią wam rozrywkę i wypełnienie wolnego czasu. Jedynym twoim zmartwieniem będzie to, które zaproszenie przyjąć.

Praca i finanse: Nie wtrącaj się w nie swoje sprawy i nie wytykaj innym ich błędów, bo sam też masz sobie sporo do zarzucenia. Jeśli nie będziesz życzliwy, ktoś może wyciągnąć na światło dzienne twoje uchybienia.

Zdrowie: Bóle głowy, które będą dopadać cię regularnie w tym tygodniu, mogą być spowodowane problemami z zatokami. Dbaj o to, by zakładać czapkę i nie wychładzać zatok i skonsultuj się z laryngologiem.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 25 do 31 października 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta będą w tym tygodniu pod opieką Wenus, która ześle im urok osobisty i czar, który będzie przyciągał innych. Będziecie niezwykle towarzyscy, a ludzie, zwłaszcza płci przeciwnej, będą chcieli was bliżej poznawać.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych zapowiada się doskonały czas. Wszystko, czego się dotkniesz, zamieni się w sukces, a ty będziesz mógł z dumą patrzeć na swoje osiągniecia. Możesz też być pewien, że szef to doceni.

Zdrowie: Poczujesz w tym tygodniu przypływ sił witalnych i optymizmu. Nie będziesz już odczuwał żadnych niepokojów czy smutków. To będzie naprawdę dobry tydzień.

Horoskop tygodniowy Rak od 25 do 31 października 2021

Miłość i życie prywatne: Raki otrzymają wiele zaproszeń na ważne imprezy. Będziecie musieli z części z  nich zrezygnować. Uważajcie jednak, bo ktoś może poczuć się urażony. Wybierzcie mądrze.

Praca i finanse: W pracy nie marnuj żadnej okazji do poznawania nowych ludzi z branży. Dzięki temu będziesz mógł poszerzyć swoje horyzonty, a także zmienić wreszcie bieg swojej kariery zawodowej.

Zdrowie: Zadbaj o siebie i zrób badania kontrolne. Nawet jeśli nic ci nie dolega i nie niepokoi, lepiej mieć pewność w postaci pozytywnych wyników badań. Nie zwlekaj z tym.

Horoskop tygodniowy Lew od 25 do 31 października 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą w tym tygodniu nieco przemądrzałe i będą zachowywać się, jakby pozjadały wszystkie rozumy. To może sprawić, że ludzie zaczną was unikać. Nikt nie lubi być pouczany.

Praca i finanse: W pracy zamiast czekać, aż coś samo spadnie ci z nieba, zastanów się, ile jeszcze jest rzeczy, których nie umiesz lub w których nie jesteś najlepszy. Popracuj nad sobą i podnieś swoje kompetencje zamiast narzekać na brak szczęścia.

Zdrowie: Wprawdzie zdrowe fizyczne będzie ci dopisywać, jednak nie będziesz w najlepszej formie, jeśli chodzi o twój stan wewnętrzny umysłu. Będą targać tobą sprzeczne emocje i pragnienia.

Horoskop tygodniowy Panna od 25 do 31 października 2021

Miłość i życie prywatne: Panny odkryją, co sprawia im przyjemność, i poczują się szczęśliwe. Skoro znaleźliście już to, co was uskrzydla, nie rezygnujcie z tego i rozwijajcie się w tym kierunku.

Praca i finanse: Pomysły innych będą dla ciebie wspaniałą inspiracją do działania. Wreszcie zbierzesz się na odwagę i zaczniesz realizować plany i marzenia, które od dawna odkładałeś na później. Gwiazdy będą cię wspierać.

Zdrowie: Nie będziesz mieć w tym tygodniu żadnych kłopotów ze zdrowiem. Planetarna aura ci sprzyja, a gwiazdy sprawią, że będziesz mieć mnóstwo energii i pozytywnych wibracji.

Horoskop tygodniowy Waga od 25 do 31 października 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi mogą liczyć teraz na powodzenie w miłości. Planetarna aura sprzyja zakochanym i odsłania przed nimi nowe drogi. To może być przełomowy czas.

Praca i finanse: W pracy bądź stanowczy i nie rezygnuj z tego, co sobie zamierzyłeś, nawet jeśli pojawią się przejściowe trudności. Postaraj się iść do przodu bez względu na wszystko.

Zdrowie:  W tym tygodniu uważaj na przeziębienia. Ubieraj się ciepło i postaraj się nie wychładzać organizmu. Dbaj też o dietę i postaw na rozgrzewające potrawy.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 25 do 31 października 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony otrzymają w tym tygodniu pewną wiadomość, która poprawi im humor i doda optymizmu na przyszłość. Dzięki niej zmienicie nieco swoje podejście do życia.

Praca i finanse: W pracy zadbaj o spokój i porządek i trzymają się z daleka od wszelkich konfliktów. Niestety nie będzie o nie trudno. Atmosfera w pracy może być bardzo napięta. Bądź ostrożny.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Będziesz cieszyć się przychylnością planetarnej aury, a gwiazdy ześlą ci wewnętrzny spokój i radość.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 25 do 31 października 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą narzekać na brak rozrywek. Sytuacja zmieni się w weekend. Wtedy zapowiada się więcej towarzyskich spotkań i okazji do poznawania nowych ludzi.

Praca i finanse: Dojdziesz do wniosku, że to, co robisz, wcale nie jest spełnieniem twoich zawodowych marzeń i ambicji. Postanowisz coś zmienić i zaczniesz aktywnie działać w tym kierunku. Gwiazdy będą ci sprzyjać.

Zdrowie: Nie musisz martwić się o swoje zdrowie, bo w tym tygodniu jesteś pod opieką Jowisza, a to bardzo dobry znak. Możesz spodziewać się dobrego samopoczucia i świetnego humoru.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 25 do 31 października 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożec będą w tym tygodniu skłonne do melancholii i przemyśleń. Choć nie będzie wam niczego brakowało, będziecie intensywnie myśleć o tym, co moglibyście mieć, gdybyście kiedyś podjęli inną decyzję.

Praca i finanse:  W tym tygodniu będziesz całkowicie rozleniwiony i pozbawiony motywacji do pracy. Niestety nie możesz liczyć na pobłażliwość szefa, który będzie wymagał wyników i dotrzymania terminów. Zapowiada się trudny dzień.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiać ci problemów, za to nastrój będzie pozostawiał wiele do życzenia. Będziesz nie w humorze i trudno będzie wywołać uśmiech na twojej twarzy.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris