Zamknij

Horoskop tygodniowy od 25 do 30 stycznia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

24.01.2022 10:11
Horoskop tygodniowy od 25 do 31 stycznia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 25 do 30 stycznia 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy. 

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 25 do 30 stycznia 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 25 do 30 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki będą w tym tygodniu bardzo zazdrosne o bliską osobę. Uważajcie tylko, byście w ten sposób nie zrazili jej do siebie.

Praca i finanse: To będzie naprawdę intensywny, ale też owocny tydzień. Będziesz mieć dużo pracy, ale pod koniec tygodnia będziesz mógł świętować mały sukces.

Zdrowie:  Nie musisz się o nic martwić – w tym tygodniu Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci żadnych kłopotów.

Przeczytaj także: Horoskop na styczeń 2022

Horoskop tygodniowy Ryby od 25 do 30 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby będą musiały w tym tygodniu zająć się sprawami rodzinnymi, które nie będą mogły już dłużej czekać. Nie odkładajcie ich na później i załatwcie najlepiej na początku tygodnia.

Praca i finanse: W pracy bądź wyrozumiały i cierpliwy, zwłaszcza w stosunku do osób, które nigdy Cię nie zawiodły. Pamiętaj, że czasem każdy może mieć gorszy czas.

Zdrowie: Twój horoskop na ten tydzień w kwestii zdrowia jest bardzo pozytywny. Możesz liczyć na pozytywną energię, którą ześlą Ci gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Baran od 25 do 30 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Barany powinny w tym tygodniu być łagodne, troskliwe i opiekuńcze w stosunku do kogoś bliskiego. Ta osoba tego bardzo potrzebuje. Nie bójcie się okazywać uczuć.

Praca i finanse: To będzie bardzo spokojny tydzień pod względem zawodowym. Będziesz miał więc więcej czasu, by zająć się ważnymi sprawami prywatnymi. Wykorzystaj to.

Zdrowie: Gwiazdy przestrzegają Cię w tym tygodniu przed wyolbrzymianiem problemów zdrowotnych i czytaniu w internecie na temat różnych objawów. To tylko Ci szkodzi i sprawia, że się stresujesz.

Horoskop tygodniowy Byk od 25 do 30 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Byki powinny zastanowić się, jak widzą swoją przyszłość w życiu prywatny i nie zawracać głowy komuś, co do kogo nie mają poważnych zamiarów. Nie marnujcie czasu tej osoby.

Praca i finanse: W pracy musisz w tym tygodniu uważać na podstępnego Lwa, któremu nie będzie chciało się pracować i który będzie szukał kogoś, kto odwali za niego czarną robotę.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci żadnych problemów. Możesz więc spokojnie realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 25 do 30 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta  będą w tym tygodniu bardzo martwić się o bliską im osobę. Gwiazdy mówią jednak, że pod koniec tygodnia okaże się, że wszystko jest dobrze, a Wy niepotrzebnie się zamartwialiście.

Praca i finanse: Praca będzie w tym tygodniu dla Ciebie prawdziwą oazą spokoju i wytchnieniem od zmartwień w życiu prywatnym. Uważaj tylko, by nie popaść w pracoholizm.

Zdrowie: Zadbaj w tym tygodniu o relaks i odpoczynek, a każdą wolną chwilę wykorzystuj na sen i regenerację, bo będziesz tego bardzo potrzebować. Musisz się o siebie zatroszczyć, bo nikt inny tego nie zrobi.

Horoskop tygodniowy Rak od 25 do 30 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Raki będą się zastanawiać, co zrobić, by zdobyć serce ukochanej osoby. Gwiazdy radzą byście… po prostu byli sobą. To najlepsza metoda.

Praca i finanse: W pracy gwiazdy wróżą Ci dobrą passę. Wszystko, czego się podejmiesz uda Ci się nawet lepiej, niż sobie zaplanowałeś. Ciesz się swoim sukcesem.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie dawać Ci żadnych powodów do zmartwień. Możesz spokojnie cieszyć się każdym dniem i realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop tygodniowy Lew od 25 do 30 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy będą cieszyć się wspaniałym czasem z ukochaną osobą i wspominać rozkoszne chwile spędzone niedawno razem. Będziecie też planować już kolejne romantyczne dni.

Praca i finanse: Będziesz z w tym tygodniu rozleniwiony i nieskory do pracy. Nie licz jednak na taryfę ulgową. Szef już od poniedziałku zadba o to, byś się nie nudził.

Zdrowie: Szybko zapomnisz o tym, że niedawno był weekend i o tym, że miałeś sporo czasu na odpoczynek. Ten tydzień da Ci mocno w kość i znów poczujesz się zmęczony.

Horoskop tygodniowy Panna od 25 do 30 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Panny będą mogły liczyć na pomoc i wsparcie bliskich. Nie bójcie się okazywać emocji i jeśli chcecie się przytulić czy porozmawiać – mówcie o tym otwarcie.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się dobry i spokojny tydzień. Będziesz mógł zrobić wszystko, co sobie zaplanowałeś i to z dużym sukcesem.

Zdrowie: W tym tygodniu przekonasz się, że jesteś w dobrej kondycji fizycznej i że nic Ci nie dolega. Wszelkie niepokojące objawy są zaś spowodowane Twoim fatalnym stanem psychicznym. Koniecznie o to zadbaj.

Horoskop tygodniowy Waga od 25 do 30 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi muszą się w tym tygodniu mocno zastanowić nad tym, co powie im bliska osoba. W jej słowach jest wiele prawdy – dostrzeżcie ją.

Praca i finanse: W pracy będziesz miał w tym tygodniu okazję, by poszerzyć swoje zawodowe kompetencje i zaimponować szefowi. Dobrze to wykorzystaj. 

Zdrowie: Nie będziesz miał problemów ze swoim zdrowiem. Przeciwnie, w tym tygodniu gwiazdy Ci sprzyjają, a planety ześlą radość i wewnętrzny optymizm.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 25 do 30 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony nie powinny angażować się w relację, w której druga strona zachowuje dystans i wyraźnie nie chce niczego więcej niż zwykła znajomość. Jeśli się zakochacie, będziecie cierpieć.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz musiał wykazać się odwagą i dużą determinacją, jeśli chcesz osiągnąć to, co sobie zamierzyłeś. Nie bój się po to sięgnąć.

Zdrowie: Będziesz wspaniale się czuł i miał wrażenie, że możesz przenosić góry. Uważaj tylko, by w przypływie sił i dobrego samopoczucia nie przeforsować swojego organizmu.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 25 do 30 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą w tym tygodniu czuły wewnętrzną pustkę i będą miały wrażenie, że nie są zdolne do żadnych wyższych uczuć. Spokojnie, to minie.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się intensywny, ale dobry tydzień. Będziesz miał mnóstwo na głowie, ale w piątek poczujesz się z siebie bardzo dumny.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Możesz cieszyć się każdą chwilą i robić wszystko, co sobie zaplanowałeś. Gwizdy Ci sprzyjają.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 25 do 30 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożec  mogą w tym tygodniu liczyć na idealną harmonię między nimi a bliską osobą. Możecie być pewni, że już nikt nie będzie przeszkadzał w Waszym szczęściu.

Praca i finanse: To będzie bardzo pracowity tydzień. W poniedziałek zwalą Ci się na głowę liczne zadania do wykonania na „wczoraj”, a także wiele poprawek, które będą wynikiem Twoich wcześniejszych zaniedbań i niedociągnięć.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu wypoczęty i pełen pozytywnej energii, czego nie da się nie zauważyć. Będziesz tryskał humorem i optymizmem.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris