Zamknij

Horoskop tygodniowy od 23 do 29 maja 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

19.05.2022 11:58
Horoskop tygodniowy od 23 do 29 maja 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop tygodniowy od 23 do 29 maja 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 23 do 29 maja 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 23 do 29 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki zorientują się, że ktoś, kto udawał ich przyjaciele, robił to tylko w chwilach, kiedy was potrzebował do własnych celów. Teraz, kiedy tej osobie dobrze się układa, przestała się do was odzywać. Czas zweryfikować tę znajomość.

Praca i finanse: Jeśli prosisz kogoś i pomoc, nie zapomnij podziękować, a także przedstawić tej osoby jako współautora sukcesu. Jeśli tego nie zrobisz, możesz być pewien, że nikt więcej nie będzie chciał udzielić ci wsparcia.

Zdrowie:  Twoje zdrowie w tym tygodniu będzie bez zarzutu. Nie będziesz musiał się o nic martwić i będziesz mógł spokojnie realizować swoje wszystkie plany.

Przeczytaj także: Horoskop na maj 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 23 do 29 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby nie powinny traktować ludzi instrumentalnie. Prędzej czy później wyjdzie to na jaw i możecie przez to stracić przyjaciół, jak i dobrą reputację.

Praca i finanse: Przez tobą w tym tygodniu spore zawodowe wyzwanie. Trudno będzie ci podołać mu w pojedynkę. Znajdź kogoś, kto będzie mógł cię wesprzeć w realizacji tego zadania.

Zdrowie: Nie będziesz mieć powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Gwiazdy będą ci sprzyjać, a dobry nastrój dopisywać. Będziesz cieszył się dobrą energią.

Horoskop tygodniowy Baran od 23 do 29 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Barany będę w tym tygodniu starały się wynagrodzić komuś swoją ciągłą nieobecność. Niestety są rzeczy, których po prostu nie da się zastąpić innymi. Będziecie musieli po prostu znaleźć czas dla tej osoby.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się niezwykle spokojny i dobry tydzień. Wszystkie twoje zadania będą szły ci jak po maśle i będziesz miał też czas, by zaplanować kolejne wyzwania.

Zdrowie: To dobry czas, by zadbać o swoje zdrowie fizyczne. Więcej ruchu sprawi, że będziesz czuł się lepiej, a twoje ciało pozostanie sprawne i zdrowe.

Horoskop tygodniowy Byk od 23 do 29 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Byki w miłości mogą spodziewać się spokojniejszych dni. W partnerze znajdziecie oparcie i będziecie mogli zwierzyć mu się ze swoich problemów. Możecie być spokojni.

Praca i finanse: Uważaj na konkurencję, która może próbować pokrzyżować twoje zawodowe plany. Lepiej zabezpiecz swoje interesy i cały czas trzymaj rękę na pulsie.

Zdrowie: Pamiętaj, że sport to nie zawsze samo zdrowie. Jeśli będziesz trenował ponad swoje siły, możesz nabawić się poważnej kontuzji. Bądź ostrożny.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 23 do 29 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta mogą być pewne, że ten tydzień zacznie się dla nich wspaniale. Będziecie otoczeni osobami, które was uwielbiają i które zrobią wszystko, byście spędzili teraz wyjątkowy czas.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych zapowiada się dobry i spokojny czas. Będziesz mógł cieszyć się spokojem i zajmować rozwojowymi projektami, które poszerzą twoje kompetencje.

Zdrowie: W kwestii zdrowia zapowiada się bardzo dobry czas. Będziesz cieszył się wyjątkową przychylnością planetarnej aury, a dobry nastrój będzie ci dopisywał. Gwiazdy ześlą ci pozytywną energię.

Horoskop tygodniowy Rak od 23 do 29 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Raki powinny słuchać teraz uważnie tego, co mówią inni, zwłaszcza jeśli ich słowa dotyczą kogoś im bliskiego. W tych plotkach może być wiele prawdy, której dotąd nie znaliście.

Praca i finanse: Będziesz miał w tym tygodniu więcej pracy, ale nie narzekaj, bo dzięki temu więcej zarobisz. Dodatkowy zastrzyk gotówki bardzo ci się teraz przyda.

Zdrowie: W kwestii zdrowia nie musisz się o nic martwić. Będziesz mógł cieszyć się dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem. Saturn zadba także o twój dobry nastrój.

Horoskop tygodniowy Lew od 23 do 29 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy  nie powinny zamiatać problemów pod dywan. Jeśli nie rozwiążecie ich od razu na początku tygodnia, możecie być pewni, że wybuchną one z nową siłą w weekend.

Praca i finanse: W sprawach finansowych bądź teraz ostrożny, bo twoje sytuacja zawodowa jest niepewna. Lepiej nie planuj teraz większych wydatków ani długoterminowych inwestycji.

Zdrowie: Tydzień zacznie się dla ciebie niezbyt dobrze. Będziesz miał spore problemy z układem trawiennym, które ustąpią dopiero pod koniec tego tygodnia.

Horoskop tygodniowy Panna od 23 do 29 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Panny w związkach poczują się bezpieczne i spokojne u boku partnera. Single zaś będą szukać nowych wrażeń i przygód. Uważajcie, by nie skończyło się to złamanym sercem.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych będziesz miał teraz niezwykłe szczęście. Wszystko, czego się dotkniesz, zamieni się w złoto, a raczej w dobry i opłacalny biznes. Korzystaj z szansy, którą zsyła ci los.

Zdrowie: Nie zarywaj nocy i dbaj o to, by kłaść się regularnie spać. Dzięki temu twój organizm będzie wypoczęty i pełen energii.

Horoskop tygodniowy Waga od 23 do 29 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi powinny być odważne i jeśli ktoś wpadł im w oko, jasno mu o tym powiedzieć. Macie na to czas tylko do końca tygodnia. Po weekendzie będzie na to już za późno.

Praca i finanse: Czeka cię w tym tygodniu trudna rozmowa z szefem na temat finansów. Niestety jej wynik nie będzie dla ciebie satysfakcjonujący. Chyba już czas, by rozejrzeć się za nowym pracodawcą.

Zdrowie:  Ten tydzień zapowiada się dla ciebie dobrze pod względem zdrowia. Nie będziesz mieć powodów do zmartwień i będziesz mógł spokojnie cieszyć się każdym dniem.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 23 do 29 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą teraz bać się odrzucenia, przez co wycofają się z relacji, które właśnie zaczynała nabierać rumieńców. To ogromny błąd – stracicie szansę na wielką miłość.

Praca i finanse: W pracy czeka cię teraz sporo wyzwań. Będzie to dla ciebie okazja, by pokazać się z jak najlepszej strony, a tym samym udowodnić, że zasłużyłeś na awans i podwyżkę. Nie zmarnuj tej szansy.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz mieć bardzo zmienny nastrój i będziesz szybko przechodzić od euforii do złości lub rozpaczy. To będzie męczące emocjonalnie zarówno dla ciebie, jak i twojego otoczenia.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 23 do 29 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce powinny przeprosić kogoś, dla kogo ostatnio nie były zbyt miłe. Dobrym dniem na taką rozmowę będzie środa. Wtedy Jowisz pomoże wam wyjść z tej sytuacji z twarzą.

Praca i finanse: W tym tygodniu zawodowe obowiązki pochłoną cię do tego stopnia, że zaczniesz zaniedbywać życie prywatne i rodzinne. Musisz jak najszybciej odnaleźć work-life balance.

Zdrowie: Uważaj na dobre rady związane ze zdrowiem, bo może się okazać, że dla ciebie one wcale nie są takie korzystne. Zastanów się, zanim zaczniesz się nimi kierować.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 23 do 29 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożec jeśli chcą zrobić komuś naprawdę miłą niespodziankę, powinny po prostu spełnić jej prośbę, która nadal pozostaje aktualna i niezmienna. Możecie być pewni, że żadne połowiczne rozwiązania nie zainteresują tej osoby.

Praca i finanse:  W pracy w tym tygodniu spodziewaj się kłopotów. Będziesz musiał wytłumaczyć się z pewnych zaniedbań, których dopuściłeś się jakiś czas temu, a które dopiero teraz wyjdą na jaw. Czeka cię trudny czas.

Zdrowie: Tydzień zaczniesz od przygnębiającego nastroju, bo uświadomisz sobie, jak wiele straciłeś. Co więcej, dotrze do ciebie, że pewnych rzeczy nie będziesz w stanie odzyskać. Zapowiada się trudny tydzień.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris