Zamknij

Horoskop tygodniowy od 23 do 29 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

21.11.2020 08:25
Horoskop tygodniowy od 23 do 29 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co spotka Cię w ostatnim tygodniu listopada i jak skończy się dla Ciebie ten miesiąc? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 23 do 29 listopada 2020 dla swojego znaku zodiaku i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 23 do 29 listopada 2020 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 23 do 29 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Wodniki w tym tygodniu zostaną pochłonięte przez cudze kłopoty i problemu i staną się dla kogoś powiernikiem i ostatnią deską ratunku. Uważajcie jednak, bye nie zapomnieć o sobie.

Praca i finanse: Twój indywidualizm może przysporzyć Ci w tym tygodniu wrogów. Zamiast wszystko robić samemu, gwiazdy radzą, byś spróbował współpracować z innymi – dzięki temu wszystko zrobisz szybciej i sprawniej.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się o swoje zdrowie – nie będzie sprawiało Ci ono w tym tygodniu żadnych problemów. Możesz więc spokojnie realizować wszystkie swoje plany i zamierzenia.

Przeczytaj także: Horoskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 23 do 29 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Ryby staną się bardziej niż zwykle podatne na sugestie innych, przez co będą co chwilę zmieniać zdanie. Gwiazdy radzą, byście zastanowili się, czego Wy chcecie i zgodnie z tym postępowali.

Praca i finanse: Skup się na pracy i sumiennie wykonuj swoje zadania. Pamiętaj, że na sukces zespołu składa się wytężona praca każdego jej członka, a nie tylko kilku wybranych. Dołóż do tego swoją cegiełkę.

Zdrowie: Jeśli coś Ci dolega, nie zwlekaj i nie odkładaj wizyty u lekarza. Lepiej sprawdzić, co jest przyczyną złego samopoczucia, niż to zbagatelizować i mieć potem większy problem. Jak najszybciej zarezerwuj wizytę.

Przeczytaj także: Horoskop na grudzień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 23 do 29 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Barany w związkach powinny uzbroić się w cierpliwość, bo partner będzie testował teraz Waszą wytrzymałość. Single mogą spodziewać się kilku zaproszeń na randki. Gwiazdy mówią, że warto skorzystać ze wszystkich.

Praca i finanse: To będzie zawodowo znacznie bardziej intensywny tydzień niż poprzedni. Będziesz musiał znów przestawić się na pracę na wyższych obrotach i sprostać wszystkim zadaniom. Gwiazdy mówią jednak, że wszystko uda Ci się zrobić.

Zdrowie: Dbaj o swoje zdrowie i ubieraj się ciepło, bo w przeciwnym razie możesz złapać niegroźne, za to bardzo uciążliwe przeziębienie. Lepiej więc nie zapominajcie o czapce i szaliku, wychodząc z domu.

Horoskop tygodniowy Byk od 23 do 29 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Byki będą w bardzo romantycznym nastroju, co u osób w związkach przełoży się na poprawienie relacji z partnerem, a u singli zaowocuje udanymi randkami z kimś, kto już dawno wpadł Wam w oko.

Praca i finanse: Uważajcie w tym tygodniu na kogoś, kto będzie tylko czekał na Wasze potknięcia i zrobi wszystko, by szef się o nich dowiedział. Bądźcie do bólu profesjonalni i nie ufajcie za bardzo nikomu.

Zdrowie: Twój horoskop w kwestii zdrowia na ten tydzień jest bardzo pozytywny. Nie musisz się o nic martwić i możesz mieć pewność, że Twoich planów nie pokrzyżują żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 23 do 29 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie próbował zrobić dziś z Bliźniaka bezdusznego potwora, który nie dba o uczucia innych, a wyłącznie o własne potrzeby. Ni pozwólcie na to. Macie przecież wielkie serce, oczywiście póki ktoś go nie podepcze.  

Praca i finanse: W pracy zapowiada się kolejny bardzo intensywny tydzień, w którym będziesz musiał sprostać wielu zadaniom. Wszystko jednak potoczy się po Twojej myśli, dzięki Twojej wspaniałej organizacji pracy.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w doskonałej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Zauważysz jednak, że rozmowy z pewną osobą sprawiają, że Twój dobry humor pryska. Gwiazdy radzą, byś zminimalizował kontakt z nią do niezbędnego minimum.

Horoskop tygodniowy Rak od 23 do 29 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Raki będą niecierpliwe i będą chciały od razu osiągnąć to, czego pragną. Niestety nie będzie to możliwe w tym tygodniu, przez co możecie czuć się sfrustrowani. Nie poddawajcie się jednak w dążeniu do celu.

Praca i finanse: W pracy będziesz miał w tym tygodniu okazję, by się wykazać i zaimponować szefowi. Koniecznie ją wykorzystaj, bo dzięki temu możesz osiągnąć coś, na czym zależy Ci już od dawna.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie w tym tygodniu dawać Ci żadnych powodów do narzekań. Będziesz w dobrej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej i nic i nikt nie będzie w stanie zepsuć Twojego dobrego humoru.

Horoskop tygodniowy Lew od 23 do 29 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach będą cieszyć się w tym tygodniu obecnością partnera i docenią, jak wielkie szczęście ich spotkało, że maja przy sobie tak szlachetną i uczciwą osobę. Single nadal będą szukać miłości swojego życia.

Praca i finanse:  W tym tygodniu wszystko będzie szło Ci jak po grudzie, a niczego, co zaczniesz, nie uda Ci się skończyć. Niestety nie umknie to uwadze szefa, przygotuj się więc na niezbyt przyjemną rozmowę pod koniec tygodnia.

Zdrowie:  W tym tygodniu będziesz odczuwać szereg drobnych, ale nieprzyjemnych i uciążliwych dolegliwości, które skutecznie popsują Ci humor i pokrzyżują część planów, zwłaszcza tych związanych z randkowaniem.

Horoskop tygodniowy Panna od 23 do 29 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Panny będą apodyktyczne i będą żądały, aby wszyscy wszystko obili dokładnie ta, jak one tego chcą. Nawet jeśli bliscy ulegną, pamiętaj, że przez to nie będą szczęśliwi. Czy naprawdę tego chcesz?

Praca i finanse: W pracy zapowiada się bardzo spokojny i przyjemny tydzień. Będziesz mógł spokojnie i bez presji czasu wykonywać swoje obowiązki, a wszystko będzie szło Ci sprawnie i po Twojej myśli. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Twoje zdrowie jest bez zarzutu, a Ty zamiast to docenić ciągle barze karz i szukasz dziury w całym, skupiając się na drobnych dolegliwościach. Gwiazdy radzą, byś docenił to, co masz, i skupił się na pozytywach.

Horoskop tygodniowy Waga od 23 do 29 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Wagi czeka w tym tygodniu całe mnóstwo niespodziewanych zwrotów akcji w sprawach uczuciowych. Nie martwcie się jednak, bo gwiazdy mówią, że wszystko pod koniec tygodnia ułoży się po twojej myśli.

Praca i finanse: To dobry tydzień, by zrealizować wszystko, to, co planujesz od dawna, czekając na odpowiednią sposobność. Ona nadarzy się w drugiej połowie tygodnia, więc nie zmarnuj tej okazji.  

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci w tym tygodniu żadnych kłopotów. Będziesz w świetnej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Możesz więc spokojnie realizować wszystkie swoje plany na dziś.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 23 do 29 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Skorpiony poczują się w tym tygodniu urażone, bo ktoś odrzuci i sponiewiera ich uczucia. Gwiazdy radzą, byście wyciągnęli wnioski z tej lekcji i na przyszłość nie były już tak ufne.

Praca i finanse: W tym tygodniu atmosfera w pracy może być nieco napięta, bo szef wyznaczy wiele trudnych do osiągnięcia celów i będzie oczekiwał, że zrealizujecie je przed weekendem. Gwiazdy radzą, byście postawili na pracę zespołową – wtedy Wam się uda.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci żadnych kłopotów. Możesz spokojnie cieszyć się każdym dniem i nie musisz o nic martwić – wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a planetarna aura będzie Ci sprzyjać.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 23 do 29 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą intensywnie zastanawiać się, co zrobić, by zaimponować komuś, na kim im zależy. Gwiazdy radzą, byście się spieszyli, bo niebawem może już być na to za późno.

Praca i finanse: W pracy będziesz musiał wykazać się pomysłowością i innowacyjnością, jeśli chcesz sprostać oczekiwaniom szefa. Jeśli Ci się uda, możesz liczyć na dużą gratyfikację w postaci awansu lub podwyżki.

Zdrowie: Planetarna aura będzie Ci sprzyjać, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata. Wykorzystaj ją i skieruj we właściwą stronę.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 23 do 29 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Koziorożec  będzie próbował się wybielić i będzie udawał szlachetnego i wspaniałego człowieka, zrzucając winę za swoje czyny na innych. Gwiazdy mówią jednak, ze karma wraca – prędzej czy później będziesz musiał zapłacić, za to, co zrobiłeś.

Praca i finanse: Będziesz w tym tygodniu miał serdecznie dość swojej pracy. Zamiast jednak ciągle narzekać, zastanów się, co możesz z tym zrobić. Może wystarczy rozejrzeć się za nowym zajęciem, zamiast ciągle się frustrować?

Zdrowie: Czerpiesz radość i wewnętrzną siłę od innych, często odbierając im energię i biorąc ją dla siebie. Zastanów się nad tym i popracuj nad sobą, by umieć samemu wygenerować w sobie radość życia, zamiast zabierać ją innym.  

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?