Zamknij

Horoskop tygodniowy od 21 do 27 czerwca 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

21.06.2021 00:01
Horoskop tygodniowy od 21 do 27 czerwca 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 21 do 27 czerwca 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 21 do 27 czerwca 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki nie powinny zbytnio angażować się w relacje, co do której przyszłości nie są pewne. Jeśli druga strona nie chce się określić, nie wkładajcie w to stu procent siebie.

Praca i finanse: To będzie pracowity, ale bardzo owocny tydzień. Jeśli będziecie wytrwali i cierpliwi, pod koniec tygodnia uda wam się osiągnąć mały sukces i będziecie mieć powód do świętowania.

Zdrowie:  Zdrowie będzie ci dziś dopisywać. Nie będziesz musiał się o nic martwić i będziesz mógł spokojnie realizować swoje plany w tym tygodniu.

Przeczytaj także: Horoskop na czerwiec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku   

Horoskop tygodniowy Ryby od 21 do 27 czerwca 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby nie powinny nikogo naciskać, by podjął pewne decyzje związane ze sprawami sercowymi. To wcale nie poprawi sytuacji. Przeciwnie, tylko ją zaogni. Lepiej uzbrójcie się w cierpliwość.

Praca i finanse: Uważaj na kogoś, kto zazdrości ci sukcesów, i może próbować ci zaszkodzić. Patrz tej osobie na ręce i interweniuj kiedy tylko zauważysz, że usiłuje zrobić coś przeciwko tobie.

Zdrowie: W tym tygodniu uważaj na upały, zwłaszcza jeśli cierpisz na choroby serca. Nie wychodź z domu w godzinach największego nasłonecznienia i noś nakrycie głowy.

Horoskop tygodniowy Baran od 21 do 27 czerwca 2021

Miłość i życie prywatne: Barany  będą w tym tygodniu czuły się jakby znów miały osiemnaście lat i tak szalone będą w miłości. Komuś bardzo się to spodoba. Zapowiada się gorący czas.

Praca i finanse: Ktoś będzie w tym tygodniu dla ciebie bardzo życzliwy i troskliwy. Nie doszukuj się w tym żadnego drugiego dna. Ta osoba po prostu bardzo cię lubi i chce być dla ciebie miła. Odwdzięcz się tym samym.

Zdrowie: Wychodząc z domu, nie zapominaj o kremie z filtrem. Nawet jeśli nie masz zamiaru się opalać, to pamiętaj, że nawet krótka ekspozycja na intensywne słońce może podrażnić twoją skórę. Lepiej temu zapobiec.

Horoskop tygodniowy Byk od 21 do 27 czerwca 2021

Miłość i życie prywatne: Byki mają w tym tygodniu szansę zwrócić na siebie uwagę kogoś, kto już od dawna im się podobał. Wykorzystajcie tę okazję, bo kolejna może się już nie nadarzyć. Szczęście w miłości wam sprzyja.

Praca i finanse: W tym tygodniu ktoś zaoferuje ci pomoc w sprawach zawodowych. Skorzystaj z niej i nie upieraj się, że zrobisz wszystko sam. W ten sposób zaoszczędzisz dużo czasu i energii.

Zdrowie: Bądź ostrożny z opalaniem, zwłaszcza jeśli masz na skórze wiele znamion i pieprzyków. Kontroluj je regularnie i dbaj o to, by nie pojawiały się nowe. Koniecznie używaj kremu z filtrem.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 21 do 27 czerwca 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta będą w tym tygodniu niezwykle szczęśliwe, bo nauczą się dostrzegać, jak wiele mają, i cieszyć z drobiazgów. Zrozumiecie, że to wy sami jesteście źródeł swojej radości.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się intensywny tydzień. Będziesz miała dużo sprawa do załatwienia. Planetarna aura jednak bardzo ci sprzyja, więc możesz być pewien, że wszystko pójdzie po twojej myśli.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu promieniować młodzieńczą radością i witalnością. Dobra energia będzie z ciebie tryskać, co przełoży się także na odbiór twojej osoby przez innych. Wszyscy będą prawić ci komplementy.

Horoskop tygodniowy Rak od 21 do 27 czerwca 2021

Miłość i życie prywatne: Raki będą zazdrościć innym szczęścia w miłości. Zastanówcie się jednak, ile z tego, co widzicie na zdjęciach w mediach społecznościowych, jest prawdą, a ile teatrem, które te osoby odgrywają przed innymi.

Praca i finanse: W pracy uważaj na drobne pomyłki, bo one mogą cię wiele kosztować. Postaraj się byś uważny i bardziej skupiać się nad tym, co robisz. W przeciwnym razie możesz narobić sobie kłopotów.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Nie będziesz odczuwać żadnych dolegliwości i będziesz mógł po prostu cieszyć się każdym dniem. Planetarna aura ci sprzyja.

Horoskop tygodniowy Lew od 21 do 27 czerwca 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy nie powinny wymaga od kogoś, by ta osoba zmieniała swoje przyzwyczajenia ze względu na was. To, że wy się czegoś boicie lub czegoś nie lubicie, nie znaczy, że wszyscy czują tak samo.

Praca i finanse: Jedyne, co będzie obchodziło cię w tym tygodniu, to to, by kasa się zgadzała. Nie ważne jakim kosztem, będziesz chciał utrzymać swoją stopę życiową na niezmiennym poziomie.

Zdrowie: Gwiazdy mówią, że najwyższy czas zacząć walczyć ze swoimi lękami, zwłaszcza że wiele z nich jest całkowicie irracjonalnych. Bierz przykład z osób, które niczego się nie boją.

Horoskop tygodniowy Panna od 21 do 27 czerwca 2021

Miłość i życie prywatne: Panny czeka wspaniały tydzień pełen miłości i miłych niespodzianek ze strony kogoś bliskiego. Ta osoba zrobi wszystko, byście byli szczęśliwi i by uśmiech nie znikał z waszej twarzy.

Praca i finanse: Nie musisz się w tym tygodniu o nic martwić – planetarna aura sprzyja ci w sprawach zawodowych. Wszystko, czego się dotkniesz, zamieni się w sukces. Będziesz Midasem biznesu.

Zdrowie: Nie musisz się o nic martwić, jeśli chodzi o zdrowie. Jowisz, twój planetarny opiekun, ześle ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do świata i ludzi. Wykorzystaj to.

Horoskop tygodniowy Waga od 21 do 27 czerwca 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi odkryją swoje najgłębsze lęki przed kimś bliskim. Uważajcie, bo od teraz ta osoba będzie znała wasz czuły punkt i może go wykorzystać w najmniej odpowiednim momencie.  

Praca i finanse: Nie będziesz wiedział, co zrobić w pewnej trudnej dla ciebie sytuacji,. Gwiazdy mówią, że warto poradzić się kogoś, kto ma większe doświadczenie i szerszą wiedzę. To pomoże ci podjąć właściwą decyzję.

Zdrowie:  Ten tydzień nie zacznie się dla ciebie najlepiej, jeśli chodzi o zdrowie. Od poniedziałku będą towarzyszyć ci silne bóle głowy. Jeśli żadne sposoby nie pomagają, koniecznie skonsultuj się z lekarzem.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 21 do 27 czerwca 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony w miłości będą niecierpliwe, co będzie działało na ich niekorzyść. Uważajcie, bo pośpiech może wszystko zepsuć. Pozwólcie sprawom toczyć się własnym tempem.

Praca i finanse: W pracy będziecie próbowali za wszelką cenę udowodnić, że macie rację w pewnej sprawie, jednak finalnie okaże się, że się myliliście. Lepiej przyznajcie się do błędu i przeproście.

Zdrowie: Pamiętaj o odpowiednim nawadnianiu organizmu, zwłaszcza w bardzo ciepłe dni oraz wtedy, gdy twoja aktywność fizyczna jest duża. Pij przynajmniej 1,5 litra wody dziennie i pamiętaj, że napoje takie jaka kawa czy herbata odwadniają.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 21 do 27 czerwca 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą skupione wyłącznie na sobie, przez co mogą nie zauważyć, że ktoś z bliskiego otoczenia bardzo ich potrzebuje. Rozejrzyjcie się uważniej wokół siebie.

Praca i finanse: Nie upieraj się w tym tygodniu przy swoim zdaniu, bo może się okazać, że wcale nie masz racji. Lepiej nie wyjść na pieniacza, który nie wie, co mówi. Więcej słuchaj, mniej mów.

Zdrowie: Planetarna aura sprzyja ci w sprawach zdrowia. Na początku tygodnia otrzymasz wiadomość, która sporawi, że kamień spadnie ci z serca i poczujesz ulgę.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 21 do 27 czerwca 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożec będą dla świętego spokoju robić wszystko, co ktoś im każe i tańczyć tak, jak ta osoba zagra. Nie będziecie jednak w tym szczęśliwi i będziecie snuć marzenia o tym, jak mogłoby być, gdybyście mieli odwagę to zmienić.

Praca i finanse:  Będziesz martwił się o swoje finanse, bo pieniądze dając i poczucie bezpieczeństwa. Możesz jednak być pewien, że wszystko będzie szło po twojej myśli. Przecież doskonale znasz się na interesach.

Zdrowie: Będziesz pełen lęków i obaw o swoją przyszłość i o to, czy sobie poradzisz. To nie wpłynie najlepiej na twoje samopoczucie. Będziesz w kiepskim humorze.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris